Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy az utóbbi 10-15 évben genetikai genocídium zajlik a férfiak között?

Figyelt kérdés
Ugyanis szó szerint nem látok 175-nél alacsonyabb pasit min. átlagos külsejű barátnővel. Nem vicc. Tudom itt sokan írják, hogy xy ilyen alacsony és mégis gyönyörű barátnője van, de én direkt erre szenteltem 1-1 egész hivatalos ünnepi vagy hétvégi napot, amikor sokan vannak az utcákon/parkokban/áruházakban megfigyeltem minden legalább átlagos külsővel rendelkező fiatal ill. kora középkorú (max 40.) lányt/nőt és azt vettem észre, hogy kb. minden 50. ilyen nő járt kb 175 alatti pasival. Mivel én 170 vagyok jól be tudom lőni ki mekkora magas. Viszont a legtöbb nő inkább a tipikus +180-as, férfias (maszkulin vízilabda alkat vagy férfiasan macis) karakteres arcú pasival volt együtt. Azonnal az jutott az eszembe, hogy a nők burkolt módon egy genetikai genocídiumot hajtanak végre az utóbbi 10-15 évben, mert az alacsony apámnak is sikerült összejönnie a viszonylag vonzó anyámmal, sok idősebb férfi ismerősöm van, aki ő maga is alacsony és 2-3 gyereke is van, de a 30 alatti korosztály esetében gyakorlatilag nem látok olyan házaspárokat, ahol a pasi 175-nél alacsonyabb lenne. Az összes esküvői képen olyan párocskák szerepelnek, akik simán elmennének egy stock fotó alanynak, mert annyira jól néz ki. Csúnya házaspárt én az utóbbi időben egyáltalán nem is láttam.

2019. okt. 22. 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Az alacsony, csóró, ronda pasik sose voltak kapósak. Csak régen tudták, hogy hol a helyük, és nem topmodellekkel akartak szaporodni.
2019. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem keress fel egy szakembert. Ha ez mind igaz, amit leirtal akkor nalad valami nagyon felre ment.
2019. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Régebben kevés volt az étel azért nem nőttek ennyien 180+-ra. Most viszont van kaja rendesen úgyhogy lehet nőni ha a genetika engedi.

A maszkulin testalkat meg lehet vonzóbb mert a "megvédeni" képesség látszatát kelti, mint a nőknél a vékonyabb nők a "gyöngédséget, törékenységet" láttatják. Ettől függetlenül egy maszkulin/sportos pasi is lehet harmat gyenge és egy vékony lány is lehet baromi erős.

2019. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Értem.


Tehát neked azért nincs nőd, mert alacsonynak gondolod magad.

De amúgy? Minden más rendben van? Pénz? Lakhatás? Külső? Kommunikáció? Farok? Gondolom igen. >:)

2019. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
😄😄😄 amikur beüt az áldozatkomplexus
2019. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 185 cm-es kopaszodó pasi vagyok. Mindig azt figyelem az utcán, hogy ennek is meg annak is mennyi haja van. Mégsem fogom erre a sikertelenségem a nőknél :)
2019. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Persze. Figyelj ide, rendszeresen sportolok (futás, bringa, túra), 191 vagyok, de mivel nincs karakteres arcom, hanem kölyökképű vagyok, kerek fejjel, plusz 8-10 kilóval (ami amúgy tök jól oszlik el), esélyt sem adnak. Akik eddig barátnőim voltak, ott sem direkt ismerkedésből született a kapcsolatunk, hanem egyetemi tanulmányaim alatt jöttünk össze suli közeg miatt. Azóta elméletileg bár lett volna esélyem összejönni nővel, de a gyakorlat mást hozott. Vagy hatalmas távolság, vagy az, hogy személyesen nem jött be a nő, mert tök más volt, mint képen, egyszóval átvert. Utóbbit még el is fogadnám, viszont az élet keczisége, hogy mivel genetikailag nem vagyok az a tipikus férfias megjelenésű egyén (ld. arcszerkezet, alkat stb.), élből kukázva vagyok az esetek 99%-ban. Pedig tanult, tájékozott, önmagára és környezetére igényes, dolgozó, magát fenntartó/egyedül élő fiatal férfi vagyok, aki káros szenvedélyektől mentes (no cigi, no pia, no drog). Akkor miről beszélünk? Szövegem is van, épp csak nem vagyok egy vetítőgép, aki ledumálja a bugyit a nőkről, mert ha egy dolgot utálok az életben, az az inkongruencia, hiteltelenség, hazudozás.
2019. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Diazepam ***** válasza:
94%
Szóval a nők azért nem választanak 170-es pasikat mert ki akarják írtani őket? :DD
2019. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj csak, azzal ugye tisztában vagy, hogy nem minden pár jár rendezvényekre?
2019. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudjatok nőtársaim, vétkeztem! Vétkeztem, amiért semmibe vettem a paktumunkat, és egy 170 cm magas férfival élek! Amint hazaérünk, azonnal kidobom a kedves, odaadó, törődő, sportos, intelligens (és szvsz helyes, de ez már ízlés dolga), humoros páromat, és megmondom, hogy a női nem összefogott ellene és sorstársai ellen, és soha, még csak meg se próbáljon párt találni utánam!

Kérdező, te nagyon megborult vagy agyilag :D Hidd el, nem a magasság az oka, amiért nem foglalkoznak veled a nők.

2019. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!