Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy az utóbbi 10-15 évben genetikai genocídium zajlik a férfiak között?

Figyelt kérdés
Ugyanis szó szerint nem látok 175-nél alacsonyabb pasit min. átlagos külsejű barátnővel. Nem vicc. Tudom itt sokan írják, hogy xy ilyen alacsony és mégis gyönyörű barátnője van, de én direkt erre szenteltem 1-1 egész hivatalos ünnepi vagy hétvégi napot, amikor sokan vannak az utcákon/parkokban/áruházakban megfigyeltem minden legalább átlagos külsővel rendelkező fiatal ill. kora középkorú (max 40.) lányt/nőt és azt vettem észre, hogy kb. minden 50. ilyen nő járt kb 175 alatti pasival. Mivel én 170 vagyok jól be tudom lőni ki mekkora magas. Viszont a legtöbb nő inkább a tipikus +180-as, férfias (maszkulin vízilabda alkat vagy férfiasan macis) karakteres arcú pasival volt együtt. Azonnal az jutott az eszembe, hogy a nők burkolt módon egy genetikai genocídiumot hajtanak végre az utóbbi 10-15 évben, mert az alacsony apámnak is sikerült összejönnie a viszonylag vonzó anyámmal, sok idősebb férfi ismerősöm van, aki ő maga is alacsony és 2-3 gyereke is van, de a 30 alatti korosztály esetében gyakorlatilag nem látok olyan házaspárokat, ahol a pasi 175-nél alacsonyabb lenne. Az összes esküvői képen olyan párocskák szerepelnek, akik simán elmennének egy stock fotó alanynak, mert annyira jól néz ki. Csúnya házaspárt én az utóbbi időben egyáltalán nem is láttam.

2019. okt. 22. 13:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Genetikai genocídium. 😂😂😂😂

Általános iskola, biosz, természetes kiválasztódás. Rémlik?

2019. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Diazepam ***** válasza:
96%
De ez hülye. Szerinte direkt csinálják a nők, mert nem akarják továbbvinni az alacsony gént. Azt nem érti, hogy üthet a gyerek az anyjára is. :DD Úgyhogy nyugalom, sosem lesz alacsony pasiból hiány.
2019. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Csúnya házaspárt én az utóbbi időben egyáltalán nem is láttam."


- gyere el hozzánk. Mi ténylek azok vagyunk. :D

2019. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez olyasmi mint a rasszizmus csak ezt tűri a PC is
2019. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért nincs nőd, mert alacsony vagy, hanem mert ostoba, mint a se.g.g.em kifordítva.
2019. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Ezek az incelek, mgtow, tsai durvábbak, mint bármelyik radikális feminista. Sokkal, sokkal durvábbak.
2019. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézz jobban körül, mielőtt baromságokat írsz.
2019. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha átjövök ebbe a kategóriába, mindig, DE MINDIG belebotlok ennek a fajankónak a kérdéseibe! Kva idegesítő már ez a 170 cmezés! Amúgy is csak 168 vagy, írtad előző kérdések egyikében.
2019. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit a meggyőződései irányítanak az észlelésében. Ha pozitív szemléletű vagy, a pozitív dolgok lesznek fókuszban és azt látod. Ha negatív, akkor minden negatív lesz. Te kalibrálod a saját "szűrődet". Van egy meggyőződésed, hogy csak magas srácoknak vannak barátnői. Emiatt a meggyőződés miatt ha kimész az utcára, csak ezeket fogod észrevenni. (Baader-Meinhof jelenségnek nevezik azt hiszem)
2019. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Közben felnőtt egy újabb generáció. Kb. 1,5 fejjel voltam magasabb mindkét nagymamámnál. Anyukámnál 1 fejjel, apukámnál fél fejjel. A testvérem, aki 10 évvel fiatalabb nálam, jóval magasabb, mint én. Az unokahúgom 14 évesen 172 cm volt, a lányom 13 évesen egymagas velem, pedig még növésben van. Az emberiség növekszik generációról generációra.
2019. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!