Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt, hogy ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy ezzel lenyűgözik a csajokat?

Figyelt kérdés
Volt sajnos "szerencsém" az oldalon egy jó pár privátot kapni egy olyan kérdésre amire nem értem miért olyan válaszokat kaptam amilyeneket. Miért hiszik azt egyes férfiak,hogyha megmutatják a nemi szerveiket privátba akkor már le is vagyunk mi csajok nyűgözve?Az ilyenek ilyenkor mit érezhetnek? Tízből ha egy normális pasi van itt sokat mondok.Akinek nem inge természetesen ne vegye magára de eddig azt tapasztaltam,hogy nincsen nagyon normális fiú itt az oldalon,akivel el is lehetne beszélgetni.Miért a f@rkuk után mennek egyesek?:D

2019. okt. 13. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy és honnan írsz? :)
2019. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a neten! Mit gondoltál, itt fogod összeszedni a szőke herceget?
2019. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!