Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem zavar, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy még csak itt tartok 25 évesen, vagy a csajokat is fogja?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de még nincs diplomám, csak érettségim. Sajnos alkoholista lettem egyetem alatt, amiből 1 éve álltam fel (azóta nem ittam), de 3-4 év így is elment az életemből. Ezt az alkoholizmust úgy képzeljétek el, hogy napi 3-4 üveg bort is megittam az utolsó egy évben már kivétel nélkül minden nap. A végére jól el is híztam, de azt a több mint 20 kilót már leadtam és azóta edzőterembe is járok. A külsőmmel nincs gond, szoktak lenni lányok, akik helyesnek találnak. Ja és volt jó pár nyár, amikor Angliában dolgoztam és emiatt van 2,5 millió forint spórolt pénzem most is és már érettségi óta nem a szüleimmel élek, hanem albérletben, jórészt magam tartom el. Alapszakos bsc diplomám csak 27 éves koromban lesz majd, most is 20-21 évesekkel tanulok együtt az iskolapadban és úgy érzem emiatt nagyon le vagyok maradva a korosztályomtól, mert a volt gimis osztálytársaim vagy akikkel régen elkezdtem az egyetemet szaktársak már régen lediplomáztak és dolgoznak.


Azért most írom ki a kérdést, mert a felépülés első évében nem akartam ismerkedni, így is volt kismillió dolog amit meg kellett javítanom az életben, viszont most már akarok barátnőt. Régen voltam csajokkal, de főleg alkohol hatása alatt és józanon tartok tőle kicsit, most főleg ettől a részétől.

25/F


2019. jan. 1. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószynűleg őket is zavarni fogja. Mármint nem az, hogy itt tartasz, hanem az, hogy te ezt ilyen negatyvan éled meg és ez kisugárzik. Az emberek úgy fognak állni hozzád, ahogy te állsz magadhoz.
2019. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

25 évesen, helyrepakolva, 2.5 misivel a segged alatt, önálló albérletben, körbe vagy véve 20-21 éves lányokkal...remélem az eszedbe jutott, hogy az élet ennél zordabb is lehetne :D. Szerintem nyugodj meg és ismerkedj.

32/f

2019. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!