Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már, hogy a nemdiplomás lányoknak nincs akkora igénye a fiúk külseje terén?

Figyelt kérdés

Mivel egyetemre és OKJ-s képzésekre is jártam így van rálátásom (+ismerősök köre), hogy az egyetemista/diplomás csajoknak szinte kivétel nélkül +180 (de inkább 185) magas, elegánsan sportos (tehát nem az ész nélkül kigyúrt) érzéki jóképű tanult, stílusos pasija van. De itt nem is a végzettségen van a hangsúly, hanem szinte csak átlag feletti pasikkal vannak csak kapcsolatban, a tipikus Calvin Harris csibészes szépfiú vagy Joe Manganiello nagydarab latin szexisten kategória. Kb erre gondoljatok:

[link]

Ezzel szemben a "sima" OKJ-s végzettségű/eladó/cukrász stb. szakmelós lányok mellett - ha nem is drasztikusan kisebbek az igényeik - de szemmel láthatóan több alacsony/átlagos szürke arcú/hétköznapi családos neveltetésű szolid srácot látok és gyereket is ők vállalnak gyakrabban. Ezzel szemben a legtöbb mérnök/jogász párocska még 30 évesen is külföldre jár utazgatni, fejleszti a karrierjét és közel se biztos, hogy egy gyermekvállalás nem végződik válással, mert jön egy mégjobb cégvezető pasi, akivel jöhet egy 30-as másodvirágzás a nőnek. Addigra meg az OKJ-s házaspár egy tartalmas kapcsolatban felneveltek 2-3 szép gyermeket és rosszban, jóban kitartottak egymás mellett.

Az ő esetükben pedig mondjuk egy ilyen párra gondoljatok:

[link]


(Megj.: Mindkét kép szabadon FELHASZNÁLHATÓ stock fotó csak reprezentatív célt szolgál)



2019. okt. 11. 21:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%

#14-es, arra gondoltam, hogyha elkezdenel kicsit dolgozni a testeden, illetve vennel olyan ruhakat, amik passzolnak hozzad es jo megjelenest biztositanak (nem, ezek nem feltetlenul a 250ezres Calvin Klein kabatoknal kezdodik), akkor jobb megjelenessel, magabiztossaggal es az ezek melle járó, de ezektol megis felig-meddig fuggetlen onbizalommal sokkal konnyebben el tudnad magadat adni.


Szerintem a nôk miert koltenek annyit a kulsejukre, megjelenesukre? Az egész parkereses Errol szol, hogy ki hogyan tudja eladni magat. Utana jonnek a belso ertekek, amiken azert szinten megéri dolgozni, mert attol meg, hogy nem vagy sikeres a nöknél, az korant sem jelenti azt, hogy neked olyan jo lenne a belsod, csak nem veszik eszre. Ezeknek az incel ferfiaknak altalaban elviselhetetlen termeszetuk van.

2019. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

#20-assal nagyon egyet ertek, csak az ilyen semmirekello, dolgozni nem akaro, csalo Brian Tracy fele emberek idezete elrontja szamomra a komment osszkepet.


Mondjuk egy fokkal talán meg mindig jobb, mintha Szabi Petert idezted volna.

2019. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%
Én is orvosira járok, abszolút nem azt látom a környezetemben, amit a kérdésben leírtál. Nekem személy szerint sosem a kinézet volt a döntő, de még így is egy csomó orvosis barátnőmnek, ismerősömnek van olyan barátja, akiket minimális szinten sem látok vonzónak. Nem bántani akarom őket, mert akiket eddig megismertem, tényleg nagyon kedves, figyelmes, értelmes, vicces férfiak voltak, szóval maximálisan megértem, hogy miért van velük a barátnőjük, viszont kinézetre távolabb nem is állhatnának a kérdésben leírt félistenektől. Van közöttük nagyon(!) alacsony (pontosan nem tudom, de ránézésre kb 160cm, a lány is hasonló magas), tipikus neckbeard pasi (hosszú, zsíros haj, elhízott, számítógépes játék mániás), van tipikus falusi proli csávó, de van olyan lány is, akinek cgány barátja van (nem, sajnos nem ő a kivétel, aki kiemelkedett a nyomorból és orvosira jelentkezett, hanem hangosan more, dikh és egyéb kifejezéseket kiabáló, melegítő nadrágos, szotyihéjat köpködő csávóról van szó). Szóval az ember értelmi szintje, társadalmi helyzete nem feltétlenül van összefüggésben azzal, hogy kihez vonzódik. Másrészt pedig, ahogy a másik orvosis lány is írta, a felvételinél nem követelmény, hogy gazdag szüleid legyenek, akik adnak neked pénzt ruhákra a zarából és hogy vékony, csinos, ombre hajú instamodell legyél, én pedig még nem igazán láttam 2 méter magas, kigyúrt viking vadállat szexisten pasi mellett pl a második képen szereplőhöz hasonló nőt.
2019. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem jól látod kérdező.

Gyárban dolgozó csinos nők is jóképű faszikkal vannak.

Nem diploma függvénye ez.

2019. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
87%

Elsősorban nem a végzettség, hanem a külső és az életstílus függvénye, ki mit választ. Ha diplomás alatt csak a reprezentatív jogász, felsővezető jekkegű nőket érted, akkor még igaz is lehet, amit mondasz, mert azért ott nem mindegy, társaságban kivel jelenik meg... de ők tudják is hozni azt a szintet. Azért a jópasis fotón sem a ducika palacsintaképű jellegű nő van, pedig nem minden diplomás tiptop nőci. Én pl. diplomásként túlsúlyos vagyok - hát olyan jellegű férfit, mint ami a képen van, legnagyobb eséllyel csak egyéjszakásra tudnék beszerezni. Közben meg a műkörmös instamodell Jucika nem fog leállni akkor sem átlagjózsival, ha őt az érettségin is úg rugdalták tovább.


Azt azért szeretném hozzátenni, hogy az élet, vagy egy kapcsolat nemcsak akkor lehet tartalmas, ha van gyerek, vagy ha huszonegypár éves korban lefialnak. Ráadásul sok ilyen kapcsolat, amit ismerek, hogy jaj, több tíz évet lehúztak egymás mellett, minden, csak nem tartalmas kapcsolat, csak ha elválnának, egyikük sem tudná fedezni az életét anyagilag.

2019. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!