Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már, hogy a nemdiplomás lányoknak nincs akkora igénye a fiúk külseje terén?

Figyelt kérdés

Mivel egyetemre és OKJ-s képzésekre is jártam így van rálátásom (+ismerősök köre), hogy az egyetemista/diplomás csajoknak szinte kivétel nélkül +180 (de inkább 185) magas, elegánsan sportos (tehát nem az ész nélkül kigyúrt) érzéki jóképű tanult, stílusos pasija van. De itt nem is a végzettségen van a hangsúly, hanem szinte csak átlag feletti pasikkal vannak csak kapcsolatban, a tipikus Calvin Harris csibészes szépfiú vagy Joe Manganiello nagydarab latin szexisten kategória. Kb erre gondoljatok:

[link]

Ezzel szemben a "sima" OKJ-s végzettségű/eladó/cukrász stb. szakmelós lányok mellett - ha nem is drasztikusan kisebbek az igényeik - de szemmel láthatóan több alacsony/átlagos szürke arcú/hétköznapi családos neveltetésű szolid srácot látok és gyereket is ők vállalnak gyakrabban. Ezzel szemben a legtöbb mérnök/jogász párocska még 30 évesen is külföldre jár utazgatni, fejleszti a karrierjét és közel se biztos, hogy egy gyermekvállalás nem végződik válással, mert jön egy mégjobb cégvezető pasi, akivel jöhet egy 30-as másodvirágzás a nőnek. Addigra meg az OKJ-s házaspár egy tartalmas kapcsolatban felneveltek 2-3 szép gyermeket és rosszban, jóban kitartottak egymás mellett.

Az ő esetükben pedig mondjuk egy ilyen párra gondoljatok:

[link]


(Megj.: Mindkét kép szabadon FELHASZNÁLHATÓ stock fotó csak reprezentatív célt szolgál)



2019. okt. 11. 21:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Tisztelt hölgyeim, és uraim!! "Kérdések a sikerelen pasik világából" című közérdekű közleményünket olvashatták!


Köszönjük a figyelmet.

2019. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Nahát, szóval a sikeres, tanult, csinos felsőközéposztálybeli lányoknak nem a tanulatlan, csúnya törpék jönnek be? Hová lesz a világ?:D


Annyit mondok, hogy többnyire nem azzal vannak az emberek amilyet igazán akarnak, hanem amilyen jut.


Az viszont biztos hogy nem a pénz boldogít, és nem kell ahhoz 1 millás nettó hogy valaki tartalmas családi életet éljen, sőt.

2019. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Mcgalagony17 ***** válasza:
22%

Szia! Okj-s végzettségű nőként alá tudom támasztani az elméleted, hogy valóban nem az eget verik külsőre az igényeim, és sokkal fontosabbnak tartom a belsőt. :) Valóban van összefüggés abban is, hogy előbb vállal családot az, aki nem a karriert hajkurássza, és aki nem a nem létező álompasit keresi, de azért biztos vannak olyan alacsonyabb végzettségű emberek is, akik légvárakat építenek a párjuk külsejét illetően ;) Tudod kivétel erősíti a szabályt.


25/N

2019. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Ez nettó marhaság, nekem mikor még csak egy OKJ-m volt, diplomás barátnőm volt, és itt kihangsúlyoznám, hogy nem a főiskola, vagy az egyetem jelenti az intelligenciát.
2019. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#4: "nekem mikor még csak egy OKJ-m volt"


Csakhogy itt a MÉG-en van a hangsúly. Gondolom egyértelmű volt az egyetemi tanulmány és külsőre is rendben vagy (+180 cm min. 70 kg és férfias arc).

2019. okt. 11. 21:51
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha azt hiszed, hogy nehéz elvégezni egy magyar egyetemet és az elvégzése magával vonná azt, hogy jobb nők közül válogathatnál, akkor nagyon tévedsz.


Ha csak egy kicsivel szorgalmasabb valaki az átlagnál, akkor végig bír magolni egy egyetemet, mivel az egész a magolásról szól.

2019. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Most az összes sztereotípián túl, nekem vicces az is, hogy a 2-3 gyerek a "tartalmas" élet, aki meg sikeres és külföldre jár nyaralni, az biztos boldogtalan, tartalmatlan. Egyébként nem csoda, hogy akinek nincs folyamatos képzést igénylő és versengő munkája, annak kisebb kockázat elmenni szülni. Az ég meg kék.
2019. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Persze, a csóró munkás párocska a 3 gyerekkel nem tud elválni, mert ott a lakáshitel, meg külön nem tudnak kifizetni egy albérletet, a pasi a gyerektartás miatt, a nő meg a 3 gyerek miatt.
2019. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, magamon is észrevettem mert később kezdtem az egyetemet szóval azt gondolom relevàns a vélemènyem.Mindig az ilyen nagyon jókèpű tanult , izgalmas èletet èlő egyetemista srácok tetszettek, pl. Mérnök, vagy zenész.Nekem meg csak egy Okj -m van meg egy nagyon gáz munkàm (volt) .DE azt gondolom, hogy tapasztalattal, érett felnőtt nőkènt ezek felejtős nézetek.
2019. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Minden nőnek a jóképűek jönnek be, ebbe mi a fura?


Nekünk szar ez csak akik bűnrondának születtünk. Ez van! Az élet kötelezően rossz, de el lehet benne lébecolni depressziósan. Valahogy eltelik úgyis.

2019. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!