Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek már, hogy a nemdiplomás lányoknak nincs akkora igénye a fiúk külseje terén?

Figyelt kérdés

Mivel egyetemre és OKJ-s képzésekre is jártam így van rálátásom (+ismerősök köre), hogy az egyetemista/diplomás csajoknak szinte kivétel nélkül +180 (de inkább 185) magas, elegánsan sportos (tehát nem az ész nélkül kigyúrt) érzéki jóképű tanult, stílusos pasija van. De itt nem is a végzettségen van a hangsúly, hanem szinte csak átlag feletti pasikkal vannak csak kapcsolatban, a tipikus Calvin Harris csibészes szépfiú vagy Joe Manganiello nagydarab latin szexisten kategória. Kb erre gondoljatok:

[link]

Ezzel szemben a "sima" OKJ-s végzettségű/eladó/cukrász stb. szakmelós lányok mellett - ha nem is drasztikusan kisebbek az igényeik - de szemmel láthatóan több alacsony/átlagos szürke arcú/hétköznapi családos neveltetésű szolid srácot látok és gyereket is ők vállalnak gyakrabban. Ezzel szemben a legtöbb mérnök/jogász párocska még 30 évesen is külföldre jár utazgatni, fejleszti a karrierjét és közel se biztos, hogy egy gyermekvállalás nem végződik válással, mert jön egy mégjobb cégvezető pasi, akivel jöhet egy 30-as másodvirágzás a nőnek. Addigra meg az OKJ-s házaspár egy tartalmas kapcsolatban felneveltek 2-3 szép gyermeket és rosszban, jóban kitartottak egymás mellett.

Az ő esetükben pedig mondjuk egy ilyen párra gondoljatok:

[link]


(Megj.: Mindkét kép szabadon FELHASZNÁLHATÓ stock fotó csak reprezentatív célt szolgál)



2019. okt. 11. 21:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
#10-es, igazából csak igényesnek kéne lenni. Nem mindenki születhet jóképűnek, de ha adsz magadra, akkor annak bizony meglesz az eredménye.
2019. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

es azt eszrevetted kerdezo hogy a ket kepen a ket no is elegge kulonbozik azert?:)


en orvosira jarok, nemsokara vegzek. nem vagyok "jo no" igaz nagyon csunya sem. szeo arcu, ha igenyesen oltozom fel akkor atlag lany de az alakom nem a legjobb (70 kg alma, nagyobb mellel, ruhaban ami jol all nem veszes, de a strandon elegge szegyenlos vagyok.)

szted nekem mikor "jonne ossze" vmi 180 centis macso?:) ill bocs, elofordult, h nyomult, volt egy akinek a husis csajok jottek be, de vegtelenul buta volt szegeny. aztan egy masik akivel hook up volt, de vele sem illettunk ossze, o ertelmisegi volt de ilyen extrovertalt felszines fajta, nagyon mas mint en.


es - talan mivel nekem sem a kulsom az amivel megfogok valakit leginkabb - nekem sem ez szamit a legjobban. a parom mondjuk szerintem marha szexi, de kulso szemlelo lehet egy atlag joskanak mondana. semennyire se erdekel. kiralynokent kezel, imadjuk egymast.

raadasul annyira szeretnem, ha buszke lenne ram, hogy elkezdtem szemelyi edzohoz jarni, 80 kilorol indultam:) alig varon azt, hogy tenyleg jo no lehessek, olyan aki utan megfordulnak - nekem akkor is csak o fog kelleni! lehet a 180 centis szepfiuk nem ertik majd, miert? de tudod ha valaki 80 kilos zsak krumpli alakkal is szeretett, az valoban teged szeret, es ha jobban fogsz kinezni, az csak bonusz.


az alapbol szerencses bomba lanyok meg megfigyeleseim szerint mindig is a jokepu csavokra buktak. okjtol es diplomatol fuggetlenul.

2019. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Rockarc ***** válasza:
81%

A nok azok kozul tudnak valasztani, akik probalkoznak naluk. A jo noknel sokan beprobalkoznak, nyilvan nem a kertitorpet, vagy az onertekelesi zavarokkal kuszkodo incelt fogjak tarsul fogadni. A kevesbe tetszetos neknel kevesebben probalkoznak, de a lehetosegeikhez kepest ok is megprobalnak jol valasztani. Ott sem rugnak labda a ferfi testbe zart kislanyok.


Olvastam az egyik kommentelotol, de szerintem talalo, hogy ti a 2000 forintos vibratorral vagytok 1 polcon, csak az legalabb folyamatosan tud teljesiteni, ha van eleg elem. A messzirol sugarzo mergezo, torz, negativ hozzaallasotok pedig kizar barminemu kapcsolatot.


43F

2019. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%

#11


Pontosan mire gondolsz ezalatt? Lehetőleg olcsó megoldásokra szűkítve a dolgot.

2019. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14%

#13


És te milyen képzelt erkölcsi alapzat magaslatáról prédikálsz le nekünk "hulladékoknak"?


Tipikus középkorú karakter aki mindig a korával véd ki mindent, mert ő "bölcs" meg "ő úgyis tudja, mert öreg"...


Ha annyira jó lennél te sem lennél ezen az oldalon. Pláne nem 43 évesen, hanem vagy csajoznál (ha "menő rocker" vagy) vagy a családoddal lennél (a képzelt erkölcsi normáid szerint ezt kellene tenned). De valahogy mégis minden válasz alatt itt vagy és megy az "öreg bölcs rocker" szerepének eljátszása, természetesen túltölt önfényezéssel körítve.

2019. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Rockarc ***** válasza:
82%

#14

Az, hogy nincstelen vagy, az is a sikertelenseg egy kategoriaja. Eloszor a maganeleted kene rendberakni, utana johet az, hogy az ott megtermelt "hasznot" magadra forditod. Allandoan azon nyigsz, hogy semmit nem csinalsz, mert penzbe kerul. Tanulj tovabb, vagy dolgozz tobbet, igy lehet tobb penzed. Ne a langyos vizben ucsorogj, es onnan utalkozz a vilagra. A sajat sorsodert te vagy az egyeduli hibas. E/1-ben.


43F

2019. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%

#16


A vicces az, hogy a rendszer úgy van kitalálva, hogy a továbbtanulás is sokba kerül. Mondhatnánk úgy is, hogy nagyon sokba. Ezzel meg kell várnom az egyik örökségem - ami még kb. 1,5-2 év talán. Csak tartanánk már ott.

2019. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Rockarc ***** válasza:
89%

#15

Latom nem sikerult felfogni az uzenetet. Legyel tobb, akkor nem kell hulladekkent tekinteni magadra. Se meno nem vagyok, se bolcs, ez legfeljebb te latod igy, mert magadhoz hasonlitasz. Arrol meg nem is beszelek, hogy rock szora, ami a nicknevemben van, mert le sem irtam, miert reagaltal ennyire feldultan, de ez legyen a te titkod.


Tudod par sort leirni nem akkora munka, es ha valaki egy kicsit is elgondolkozik rajta, akkor mar megerte. Annak az embernek segitettem. Neked nyilvan nem segit, talan bosszant is a reakciodbol itelve, de ez legyen a te problemad. Egy atombomba sem tudna kimozditani abbol a godorbol, amit astal magadnak, hiaba a jo szandek.


43F

2019. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16%

"tipikus Calvin Harris"


Mi lennénk az álom pasik országa, ha csak tized annyi ilyen pasi rohangalna az orszagban, mint ahány (leendő) diplomás nő van.

Szóval hülyeségeket beszélsz

2019. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%

2-es teljesen jól írja,sokan nem azzal vannak együtt akivel akarnak hanem ami jut.


Brian Tracyt idézem:,, Az emberek 70%-a igazából mással lenne".


Meg 8-as is igazat ír,sokan csak azért marad együtt ,,csórók", mert nincs pénz külön lakni meg gyerektartásra pláne nem.

Aztán napi program a cirkusz veszekedés,dugás szökőévente egyszer már amikor ráveszik magukat arra az 5 percre,miközben igazából másra meg más életre vágynak.


Meg aki úgymond sikeres az nagyon tudatos hatszor átgondolja,hogy kell-e gyerek vagy nem mert tudják mivel jár megrágják 70-szer a témát,céltudatosabbak nyilván mivel egy jó piacképes egyetemi szak elvégzése fényévekkel keményebb mint egy OKJ, rengeteg lemondás éjjel nappal tanulás főleg ha mellette dolgozol is mint egy veszett.

A gyümölcsét sokkal jobban akarják élvezni,meg élni akarnak, aztán kitolódik a gyerekvállalás vagy nem is akarnak mert más célok vannak.


Sokan csak azért vállalnak gyereket mert a társadalom ezt várja el,de nem gondolkodnak el,hogy tényleg ezt akarom.


Plusz egy karriert kiépíteni,hogy utazgathass meg meglegyen minden nem kevés idő amibe egy gyerek belerondítana.


A párválasztás nem diplomához kötött,hanem,hogy mennyi csinos,szexi,jó megjelenésű,jóképű,izmos,igényes a másik.

Minnél inkább ùgymond kelendő annál jobban tud válogatni.

2019. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!