Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok tényleg ennyire rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy nálam 5 évvel idősebb férfivel.

Nem hiszek a szerelem első látásra dologba,ezért az első randi után,(amin egyébként jól érzetem magam ) úgy gondoltam adok neki esélyt,legyen folytatás.

Első randi előtt reggel 6:00-18:00ig dolgztam,hulla kész voltam.

Randi után hajnal 1:45kor felhívott hogy szis kincsem mit csinálsz?

(Hát keresem a g pontom..)

Mondtam,hogy aludtam.

Majd egy óráig nyomta nekem a süket semmi dumát.

Eljött a második randi ami abból állt,hogy állandóan ölgetett meg puszilgatott volna,megkértem,hogy ezeket ne,mert egy számomra ő.még relatíve idegen és csak undort fog belőlem kiváltani ez a tempó.

Bírta kb 45 percig.

Elmondtam neki szépen megint h egy nem alakult ki iránta a bizalmam plusz két felnőtt ne enyelegjen már az utcán.

A randi után mindenképp fel akart jönni a lakásomba,mondtam neki,hogy nem

Kérdezte,hogy miért nem

Mondtam,hogy mert csak

Mondta,hogy ez nem válasz

Közöltem vele,hogy mert nem és kész,nem akarom és nem fogok magyarázkodni(

Egyedül élek ezért picit óvatosabb vagyok,hogy kit hívok meg magamhoz).

Eltelt egy hét,közölte,hohy én vagyok a gyengéje,és milyen szép felesége leszek(?????)

Közbe folyamatosan kincsemnek,kicsimnek, édesemnek hívott ez első randi óta,megkértem h ezeket a neveket hanyagoljuk egyenlőre.

Eljött a 3.randi ami maga volt a pokol.

Próbáltam vele beszélgetnk de egy folytjába ölelt,húzott magához,beszéltem és megcsókolt a story közepén.

Hamar vége is lett,randi után mondtam neki,hogy szerintem nem egymást keressük,teljesen más karekterek vagyunk.

(Ez igaz is,ugyan is én egy pörgös,nagy szájú,mindig adok a megjelenésemre)

ő meg picit szerényebb,szűk szavúbb és nem igazán érdekli milyen ruha van rajta ruha legyen( első két randin hipó pöttyös póló volt rajta)

Ja,érezte ő,hogy kicsit szerényebb mint én ,ezt úgy kompenzálta,hogy nagyokat mondott (abszurd dolgokat) és csúnyán,alpári módon beszélt,ami nekem nem jön be

Miután megmondtam neki,hohy nem egymást keressük azt mondta,hogy egy utolsó utáni r.b..c vagyok,és ugyan olyan nő vagyok mint a többi,és hallunk még egymásról.

Eléggé a szívemre vettem,ugyanis nem szeretek szakítani és most teljesen elbizonytalanodtam,ennyire rosszul csináltam volna?

Vagy ennyire foggal körömmel ragaszkodott volna valakihez?

Azt mondta,hogy sokszor kikosarazták,és,hogy én teljesen más vagyok mint az eddig barátnői.

Már a munkatársainak is elmondta,hogy vagyok neki,mutogatott neki a facen,és akkor most mit mondjon nekik...

De ez miért az én dolgom?

Ez két hete volt azóta sűrűn eszembe jut amit mondott,de az se lett volna szerintem jobb ha tovább húzom az időt.

Szerintetek is ennyire mocsok voltam vele?


2019. szept. 24. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

ma 21:22 leirta a lenyeget amivel abszolut egyetertek

nem rontottal el semmit, csak belnyultal ;)

Tanulsz ebbol, legkozelebb mar a 2 randi utan pattintod az ilyen fa$zikat


41/N

2019. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket. Ment a zöld mindenkinek. :)
2019. szept. 25. 08:12
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A második randi közepén, amikor a kérésed ellenére sem bírt magával, na legkésőbb akkor kellett volna otthagynod és lezárnod az ismerkedést, felesleges volt elmenni harmadik randira, addigra már nyilvánvaló volt, hogy valami nagyon nincs rendben a fejében. Te ennyiben rontottad ezt el, egyébként nem a te hibád, hogy egy ilyen nyomulós tahó az illető. Legközelebb remélhetőleg több szerencséd lesz.
2019. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, ha nincs saját albérleted vagy lakásod, akkor is ennyire nyomult volna-e, hogy már a kollégáknak mutogat. Ez az így kicsim, úgy édesem egy randi után tipikus nyálas túlzás, ami biztos, hogy nem őszinte. És ha jól értem, meg is fenyegetett: "még hallunk egymásról". Most őszintén, örülj neki, hogy megszabadultál tőle és ne is agyalj az ilyenen. Ha meglátod, kerüld el.
2019. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%
Hát azért ezt nagyon úgy adtad elő mint ha a pasi lenne a hülye meg az idióta de meghallgatnám az ő verzióját is azért erről a sztoriról :D Különben minek randiztál volna vele háromszor?
2019. szept. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Azért az beteg,hogy egy teljesen idegen ember törtenetébe kételkedsz,és a kérdés nem az volt kit akarsz meghallgatni.

Azért randiztam velem harmadjára is mert,egy esélyt adtam neki

Kettő,nem akartam megbántani,mert nekem is rosszul esett volna,reménykedtem benne,hogy majd vissza fog venni a tempóból. A sztoriból nagyon sok nem publikus rész kimaradt,csak nagy vonalakba meséltem el.

2019. szept. 27. 15:26
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
" teljesen idegen ember törtenetébe kételkedsz" ezt azért te is érzed gondolom :D Te minden sztorit első olvasásra elhiszel és az úgy van. A híradó és úgy van ahogy mondják, meg a tévé is, meg a fészbúkon is mindenkinek arany élete van. Nyilván :)
2019. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!