Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért mindig a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért mindig a rossz fiúk kellenek? Miért nem becsülik meg azt hogy ha valaki mindent megtesz a párja boldogságáért?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindig a rossz fiúk kellenek, sőt. A párom "jófiú", de ez nem jelenti azt, hogy cselédnek hiszi magát és minden kívánságom lesi. Sajnos sok "jófiú" esik abba a hibába, hogy papuccsá teszi magát, mindenben meg akar felelni, elkényeztetni a másikat. Nem kell. A kapcsolatban jó esetben két egyenlő fél van, nem pedig király/királynő és cseléd/alattvaló.
2018. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
A párom egy klasszikus jófiú.
2018. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Jo fiu kell. De megjegyzem, a jo fiu nem a nyomi, felos, anyakicsifia tipus, aki annyit se mer mondani nekem a boltban, hogy ne narancslet vegyunk, mert o nem szereti. Az ilyen szimplan nyomi :)
2018. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem a rossz fiúk kellenek, de nem is a pincsikutyák. Férfi kell.
2018. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Nekem tetszenek a jófiúk,de tudom hogy kb én vagyok a ritkaság. Én szeretem a nyugit ,a békében éldegélést, nem kell az állandó harc meg a balhé. Ha a boltban megkérdezem hogy szerinted melyiket vegyük és az a válasz ,hogy amit én akarok ,az nekem tetszik.Ha nem kell minden nap azon izgulnom kivel csalnak meg ,mert hajtja a vére ,az is tetszik.


A barátnői körben sajnos azt látom,hogy sokan direkt a bajt a hajtépést keresik a kapcsolatban, a veszekedést a megcsalást a nonstop drámázást. Havonta megcsalja őket a palijuk de megbocsájtanak mert két napra jófiú lesz és bűnbánóan pislog,vagy odarak egy ajándékot. Van amelyiknek eljár a keze aztán napszemüvegben jár szegény lány télen ,de hiába mondom neki ,hogy hülye hagyja ott..nem ..hiszen bocsánatot kért a drága és ő megbocsájt és majd megváltozik de most ideges volt a munkahelye miatt..csak ez nem az első alkalom.

Szóval nekem nem kell vadállat ,erkölcs mentes egoista rosszfiú köszönöm szépen.Ezerszer inkább egy "papucs"

2018. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Megbecsülik. De a "jófiú" az nem életképtelen papucsot jelent.

Ahogyan a "rosszfiú" sem agresszív nőverőt.

Ezt meg kellene érteni.

2018. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én olyan vagyok aki kb mindenhez tud igazodni de az alap dolgokat hogy ha kérek valamit akkor ahhoz tartsa magát a párom . pl ne járjon el nélkülem más fiúkkal bulizni .

meg tudom jól hogy egy kapcsolatnál sok mindent meg kell beszélnie két embernek de ha az alapoknál lehetetlené válik mert annyit se lehet mondani neki hogy mosogass el magad után. Azért na ..

2018. febr. 21. 19:02
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Aha, kérdező, szóval te a passzív-agresszív típus vagy.
2018. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
En rosszfiu vagyok. Rosszabb mint a rosszfiuk. Szeretnek jofiu lenni, szeretnek papucs lenni, mert nekem ez a sorsom, hogy papucs legyek. De nem tudok az lenni, vajon mikor jon el az a lany, aki papuccsa tud tenni, aki letud uralni, aki odaut, odacsap.
2018. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

A kérdezőnek mondom:


1. A lányok válaszait húzd le a vécén. Felejtsd el őket.


2. Nagyon egyszerű a válasz: a lányok arra gerjednek, ha valaki képes az akaratát végrehajtani (akár mások ellenében), megvan benne a dominancia, az erő képessége, és ha ezt nem veszi elő, az tudatos döntés. Magyarán megvan benne a férfias agresszió, de úriember lévén sose használja. De tudná, ha akarná. Na, ez kell nekik. Felejtsd el ezeket a fogalmakat, mint "jófiú" meg "rosszfiú", meg "papucs". Ezek erkölcsi kategóriák, amikkel mi, férfiak foglalkozunk. A lányokat nem ez érdekli, hanem az, hogy valakinek mi a státusza a társadalmon belül. Ha képes az erőérvényesítésre, akkor lehet akármilyen, az valamilyen szinten vonzó lesz. Ha nem, akkor bármit csinál "papucs" lesz. Ennyi az egész. Valójában a "tisztelet", a tekintély az, ami bejön nekik.


Olyan ez, mint a nemzetközi rendszer: az USA és Oroszország kölcsönösen tiszteletben tartják egymást, mert tudják, hogy mindketten atomhatalmak, és mindkettőnek megvan a képessége, hogy leradírozza a másikat a földről. Ez a tisztelet záloga. Ha Oroszország holnap elveszítené minden nukleáris haderejét, az összes atomhatalom mindjárt más pozícióból tárgyalna vele. Ez az a fajta tisztelet, amiről beszélek: az a magabiztosság, hogy nálad erő van, és használhatod, ha akarod. Ez kell, hogy sugározzon belőled, ha csajozni akarsz. Ez az erő lehet fizikai erő vagy lehet pénz, vagy lehet hírnév, vagy karizma, vagy bármi. De kell az erő.


Nincs veled semmi baj, se a világ értelmes fiatal férfijainak a nagy részével, akik ugyanettől szenvednek; egyszerűen azt kell megértened, hogy te egy vízszintes tengely mentén helyezed el magad, ami egy jellembeli értékeket mérő skála (aminek az egyik vége a jó fej, segítőkész srác, a másik a primitív suttyó), a nőket meg csak a függőleges tengely érdekli, ami egy státusz-skála (az alja az önmagáért kiállni képtelen, a ranglétra alján vergődő kisember, a teteje a bárkivel megharcoló, a céljait mindenáron keresztülvivő alfahím). Téged, és mindenkit az téveszt meg, hogy a csajok állandóan "jófiúkról" meg "papucsok"-ról meg egyebekről beszélnek, miközben maguk sem tudják, hogy tudat alatt kőkeményen működtetik ezt a függőleges osztályozást, és igazából csak akkor kerülnek szóba "értékek", ha valaki számukra kellőképpen magas helyet foglal el a függőleges tengelyen. Lehetsz te Jézus Krisztus is, de ha túlságosan lent vagy, akkor egyszerűen nem fognak észrevenni.


A megoldás pedig az, hogy nézz magadba, nézd meg, miben vagy a legjobb, dolgozz a fellépéseden, legyen valami, amivel ki tudsz tűnni egy társaságban, legyen célod, amiben hiszel, és lehetőleg legyen meg az anyagi biztonságod. Legyenek érdekes dolgok az életedben, tudd eladni magad. A gyenge oldalaidat, az őszinteséget meg hagyd meg akkorra, amikor már rég együtt lesztek. Az udvarlás egy színjáték, még ha senki nem is mondja ezt ki. Mindenki a legjobb oldalát mutatja.


Még annyit mondanék, hogy amúgy kutatások bizonyítják, hogy a nők sokkal válogatósabbak a férfiakkal, mint fordítva, hiszen a nők végzik a szexuális szelekciót. A nők a férfiak 85%-át a preferenciaskáljuk alsó 15%-ába helyezik. Magyarán kifejezetten mázli kell ahhoz, hogy átlagos férfiként egyáltalán megtessél egy nőnek. Ezt is érdemes elolvasni:


[link]


(Max. holnap reggelre ez a válasz 0%-os lesz, de ezzel ne foglalkozz. Tudom, hogy az összes nő le fogja pontozni, de amit írok, az az igazság. Erre koncentrálj, és nőktől ilyen témában soha ne kérj tanácsot, mert csak összezavarnak.)

2018. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!