Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az rég rossz hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az rég rossz hogyha egy fiú képes követni egy lányt azért mert megtetszett neki majd ha megállt megszólítja? 23/F

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja, férfiként mondom gáz.
2018. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell elárulni,hogy követed. Tegyél úgy, mintha véletlenül találkoztatok volna.És az sem fontos,hogy megálljon, simán megszólíthatod, mondjuk útbaigazítást kérve. Én már tettem így, természetesen nem ismerkedési szándékkal, tényleg útbaigazítást kértem. Sőt, engem is állítottak már meg hasonlóval, tehát ez akár természetes is lehet. Aztán kérdezd meg,hogy Ő nem arra tart véletlenül?Mert akkor együtt is mehetnétek esetleg :)


De követni úgy,hogy ez a lánynál is lecsapódjon...hát igen, az gáz.És nem biztos,hogy jól fog végződni.

2018. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég ijesztő lehet :D
2018. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Ez még nőtől is creepy lenne.
2018. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha látnám, hogy valaki követ, nem állnék meg az biztos
2018. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Valóban ennyire beteg ez a világ?
2018. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha kiszúrnám, hogy követ valaki, akkor befordulnék az első sarkon és bevárnám. Utána lefújnám paprika spray-vel és megrugdosnám, aztán elszaladnék. Szóval nem, ez egyáltalán nem jó dolog.
2018. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg amúgy sőt nem szoktam ilyet csinálni csak pár alkalommal volt és akkor megkérdeztem a lány nevét. Egyetértek abban hogy ez hülyeség amúgy, mégha egyébként normális vagy ezzel egyből azt gondolják rólad hogy egy szerencsétlen vagy. A bátorságodat nem fogja a csaj értékelni.
2018. jún. 15. 11:54
 9/11 anonim ***** válasza:

bátorság hogy követed? :D

én megijednék. ha amúgy normálisnak is tűnne, egy ilyen után tuti látni se akarnám többet.

követés helyett inkább szólítsd le azonnal, aki tetszik.

2018. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bátorság odaállni elé. A követést meg úgy gondoltam hogy csak addig követni míg meg nem áll egy buszmegállóban pl., hogy ne legyen az a szituáció hogy siet és nincs fél perce sem.
2018. jún. 15. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!