Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok tényleg ennyire rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy nálam 5 évvel idősebb férfivel.

Nem hiszek a szerelem első látásra dologba,ezért az első randi után,(amin egyébként jól érzetem magam ) úgy gondoltam adok neki esélyt,legyen folytatás.

Első randi előtt reggel 6:00-18:00ig dolgztam,hulla kész voltam.

Randi után hajnal 1:45kor felhívott hogy szis kincsem mit csinálsz?

(Hát keresem a g pontom..)

Mondtam,hogy aludtam.

Majd egy óráig nyomta nekem a süket semmi dumát.

Eljött a második randi ami abból állt,hogy állandóan ölgetett meg puszilgatott volna,megkértem,hogy ezeket ne,mert egy számomra ő.még relatíve idegen és csak undort fog belőlem kiváltani ez a tempó.

Bírta kb 45 percig.

Elmondtam neki szépen megint h egy nem alakult ki iránta a bizalmam plusz két felnőtt ne enyelegjen már az utcán.

A randi után mindenképp fel akart jönni a lakásomba,mondtam neki,hogy nem

Kérdezte,hogy miért nem

Mondtam,hogy mert csak

Mondta,hogy ez nem válasz

Közöltem vele,hogy mert nem és kész,nem akarom és nem fogok magyarázkodni(

Egyedül élek ezért picit óvatosabb vagyok,hogy kit hívok meg magamhoz).

Eltelt egy hét,közölte,hohy én vagyok a gyengéje,és milyen szép felesége leszek(?????)

Közbe folyamatosan kincsemnek,kicsimnek, édesemnek hívott ez első randi óta,megkértem h ezeket a neveket hanyagoljuk egyenlőre.

Eljött a 3.randi ami maga volt a pokol.

Próbáltam vele beszélgetnk de egy folytjába ölelt,húzott magához,beszéltem és megcsókolt a story közepén.

Hamar vége is lett,randi után mondtam neki,hogy szerintem nem egymást keressük,teljesen más karekterek vagyunk.

(Ez igaz is,ugyan is én egy pörgös,nagy szájú,mindig adok a megjelenésemre)

ő meg picit szerényebb,szűk szavúbb és nem igazán érdekli milyen ruha van rajta ruha legyen( első két randin hipó pöttyös póló volt rajta)

Ja,érezte ő,hogy kicsit szerényebb mint én ,ezt úgy kompenzálta,hogy nagyokat mondott (abszurd dolgokat) és csúnyán,alpári módon beszélt,ami nekem nem jön be

Miután megmondtam neki,hohy nem egymást keressük azt mondta,hogy egy utolsó utáni r.b..c vagyok,és ugyan olyan nő vagyok mint a többi,és hallunk még egymásról.

Eléggé a szívemre vettem,ugyanis nem szeretek szakítani és most teljesen elbizonytalanodtam,ennyire rosszul csináltam volna?

Vagy ennyire foggal körömmel ragaszkodott volna valakihez?

Azt mondta,hogy sokszor kikosarazták,és,hogy én teljesen más vagyok mint az eddig barátnői.

Már a munkatársainak is elmondta,hogy vagyok neki,mutogatott neki a facen,és akkor most mit mondjon nekik...

De ez miért az én dolgom?

Ez két hete volt azóta sűrűn eszembe jut amit mondott,de az se lett volna szerintem jobb ha tovább húzom az időt.

Szerintetek is ennyire mocsok voltam vele?


2019. szept. 24. 21:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
20%

Rosszabb nem is lehetnél.

Bocs, de nem tudom finomabban írni.

2019. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De akkor mit kellett volna másképp tennem? Ténye érdekel
2019. szept. 24. 21:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, én a helyedben még a 3. randira sem mentem volna el.
2019. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna már a 2. randi sem. Jobban hallgass az ösztöneidre, így ő is kevesebbet sérült volna, és elkerülhetted volna ezt a szitut.
2019. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem mindketten rosszak vagytok.

Ez nyilvánvalóan túlzás volt a részéről.

Viszont az is k**vára unalmas már, hogy kb kutyaként kell bánni egy nővel, ha párkapcsolatot akarok, meg távolságot hagyni. Ez utóbbi mi a franc? Minek vagyunk együtt, ha nem akar velem lenni, előbbi pedig elég sajnálatos, hogy már nem lehet érzékenynek és érzelmesnek lenni, mert akkor te vagy a romantikus kisfiú, holott megy a siránkozás, hogy a a férfiak milyen bunkó parasztok. Szerintem ez az egész már rég el van b**zva és mindenki mutogat a másikra.


Te is csak úgy definiálod magad, hogy nagy szájú (itt felmerül a kérdés, hogy mire, de egyik nőt sem zavarja, ha erre nincs válasz), illetve, hogy szép ruhákat hordasz (számodra szépeket) Wáóó.


Szerencsétlen meg úgy kétségbe van esve, hogy nem tudja mennyire süllyedjen már mélyre.

2019. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Úgy értem a nagy szájút,hogy beszédes.

Nem azt írtam,hogy szép,de igenis ha én készülök a randira és megtisztelem a férfit azzal,hogy szép felöltözök kifestem magam elvárom,hogy ne koszos vagy épp kifehérített ruhába jöjjön. És legyen érzelgős de ne az első randi után. Mint írtam egy relatíve idegen ember,tudtam ki ő ismertem az anyját azt ennyi. Kb 2-3 napot beszéltünk előtte facen az ilyenhez nem tudok őszintén bújni.

2019. szept. 24. 21:18
 7/17 A kérdező kommentje:
Ne küldjetek privátot,nem akarok itt senkivel se ismerkedni!!
2019. szept. 24. 21:20
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még csak nem is szakítás kategória. Lehet az én fogalmaimmal van baj, de számomra a szakítás egy kapcsolat végét jelenteni, de 3 randi, egymás alig ismerese nem kapcsolat. Na mindegy, nem ez a lényeg.

Ha jól értem arról van szó, hogy akartál több esélyt adni a dolognak mert az első benyomás csalóka lehet. Es hát ez lett a vége.

Szerintem nem a te hibád a dolog, megpróbáltad nem rögtön az első találka után leírni. Nem értem ez miért lenne rossz, persze reményt ad a másiknak de egy alkalom sokszor nem árul el túl sokat a másikról.

Az pedig hogy ennyire nyomul nekem se lenne szimpatikus. Pláne hogy 2-3 randin már fel akar menni. En nem ítélkezem de ez max akkor működhetne ha annyira meglenne a kémia 2 ember között es/vagy már régóta ismernék egymást csak most kezdtek el randizni.

Egy úriembernek ha azt mondod hogy nem, nem mehet fel, akkor az fel is fogja es nem nyektet ezzel. Vagy be se próbálozik ideje korán, még ha akarja se.

Ne foglalkozz ezzel. Szerintem te korrekt voltal, ő meg megsértődött amit nem kezelt jól

2019. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én se tekintettem kapcsolatnak,csak ő. Mondtam,hogy nem kamaszok vagyunk,hosszú távra tervezek első randin nem igazán jövök össze senkivel
2019. szept. 24. 21:27
 10/17 Rockarc ***** válasza:
91%

Szerintem nem kovettel el hibat, egyszeruen o vitte tulzasba a dolgot. Valoszinuleg nem sajat elhatarozasabol, szerintem telebeszeltek a fejet, hogy a nok csak abbol ertenek, ha falhoztamasztja oket. Ezert volt ez a tultolt kretenseg reszerol. Aztan a vege meg mondhatni tipikus luzerseg. Ez mondjuk a masodik randi kozben ennek mar megvoltak a jelei, hogy ez lesz a kimenetel. Ahogy javasoltak, legkozelebb ne legyen 3. randi, hallgass az osztoneidre. A srac nemcsak egyszeru volt, mint a bot, hanem meg is jatszotta a nyomulos bikat. Szerintem meg most sem tudja mit baszarintott el. Esetleg elkuldhetned neki ezt a kerdest, talan hasznara valna, bar ketlem, hogy valtotatni tudna rajta, o mar ilyen marad.


43F

2019. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!