Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak ennyire disznók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ennyire disznók lennének? L (26)

Figyelt kérdés
Fiatal lányként az internetes társkeresés során gyakran tapasztalom, hogy pár levélváltás után szinte minden férfi ott köt ki, hogyan nézek ki bikiniben. Sokuk kéri is a bikinis képet, és páran még azt is kérték, hogy feszítsek rajtuk. Nekem ez olyan furcsa. Érdekelne más sportos lányok véleménye is, hogy Tőlük is kérnek-e bikinis, pózolós képeket. De férfiak véleménye is, hogy miért szeretik ezt. Kort és nemet írjatok!

2019. szept. 18. 16:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nos Kérdező, ha ilyen jellegű pasasokkal ismerkedsz, akik megtehetik az ilyesmit (mert mondjuk rengeteg nő áll rendelkezésükre), akkor nem hiszem, hogy lesz pozitív élményed velük kapcsolatban. Azt tudom tanácsolni, ismerkedj olyanokkal, akiknek nem a tested az elsődleges, és mondjuk nem arra kíváncsiak már az első randin, hogy milyenek a melleid, vagy hogy borotválod-e.

Vannak normális férfiak is szép számmal, csakhát őket mindig kikosarazzátok.

Ám engem se érdekelnek a bikinis képeid...

2019. szept. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nahát.. én sosem kapok ilyen kérést. Csak elmondják, hogy mennyire szeretik, ha egy lánynak izmos a karja, combja. És megkérnek, hogy durrantsam be a karom és mérjem le, hogy hány centis úgy a bicepszem. :D L/18
2019. szept. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ma 07:23


Kamuznak, nem szereti senki, ha izmos egy nő. Arra kíváncsiak, túl nagy-e a karod. Ha igen, akkor lapát.

2019. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 nekem tetszik egy nőn az izmos comb, viszont a nagy bicepsz tényleg kiábrándító.
2019. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#23


Nekem is tetszik ha egy nő ki van sportolva és izmos, de természetesen a naturál határokon belül. Szerintem a kockahas, erős comb és ha látszódik a bicepsze szintén egyáltalán nem csúnya. Ezeket csak az irigy pasik terjesztik, akik mérgesek, hogy a csajuk izmosabb lenne mint ők. :D

De rájuk természetesen nem kötelező hallgatni.

2019. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!