Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak ennyire disznók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ennyire disznók lennének? L (26)

Figyelt kérdés
Fiatal lányként az internetes társkeresés során gyakran tapasztalom, hogy pár levélváltás után szinte minden férfi ott köt ki, hogyan nézek ki bikiniben. Sokuk kéri is a bikinis képet, és páran még azt is kérték, hogy feszítsek rajtuk. Nekem ez olyan furcsa. Érdekelne más sportos lányok véleménye is, hogy Tőlük is kérnek-e bikinis, pózolós képeket. De férfiak véleménye is, hogy miért szeretik ezt. Kort és nemet írjatok!

2019. szept. 18. 16:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szoval amit az előző akar irni csak szépen be csomagolt legy nyitot ha valaki bikinis képet akar akkor küldj neki 😂😅😅😅
2019. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Látom, nem értetted kedves utolsó a lényeget a mondanivalómnak, de nincs ezzel semmi baj. Ez a te igazságod, te az ilyen szűrön keresztül látod a világot, és rögtön már a negatív dolgokra ugrik a fájdalomtested. Egyszer majd megérted magad hogy ki is vagy te, hogyan működsz. Nincs ujjal mutogatás, nincs hibáztatás megtudlak érteni, ha valaki kiír egy véleményt akkor az rögtön biztos bikinis képet akar. Majd megérsz egyszer rá, hanem azzal sincs bajom. :)
2019. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 mikeXxX ***** válasza:
100%

Életemben nem kértem bikinis képet !

Akkor most le vagyok maradva 😝?

Rossz emberekkel ismerkedsz !

2019. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneknek nem is válaszoltam.
2019. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, én netes társkeresésnél azt tapasztalom,hogy minden 3dik lány eleve bikinis képen pózol. Szóval még csak arra sincs szükség, h kérjek tőlük ilyen képet, ők teszik fel magukról, teljesen nyilvánosan.
2019. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én sem kértem még soha bikinis képet, akik alapból abban pózolnak, azokra rá sem írok..

Én komoly kapcsolatot keresek.

Amúgy ha nincs kint olyan képed, ami ilyen kérésre ad okot, akkor egyáltalán hogy merül fel?


F31

2019. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%

Igen, a csajok meg a "mi a kedvenc autó márkád", valamint "átmehetnék hozzád" kérdésekkel jönnek, hogy felmérjék van-e autód és lakásod.


A férfiak meg így mérik fel hogy nem 20 évvel ezelőtti képet raktál-e fel és hogy valóban jól nézel-e ki teljes alakos képen.

2019. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

13-as ha nem tűnt volna fel csak poenkodok... de semmi baj majd megérsz, ha nem az sem baj... többször kellett átolvasnom mert nagyon rosszul tagoltad... az ékezetek hiányát már megszoktam de ahogy tagoltad az kihívás volt...


tudom hogyan működők mind a testem mind a lelkem... azonban minden embernek máshogy mukodik (jo persze vannak univerzális dolgok úgymond élettani dolgok... de az mar nem ez a kategoria amire értetted) a lényeg ne gondold azt hogy a te eszmeid a jok miközben azt mondod mindenkinek meg van a maga igaza mert az nagyon álszentség... amit ossze írtál sajnos távolról sem jó megközelítés nagyon teritős mind olyan áltudomány + álvallás szaga van...

Nem a tested vagy... mi a f@$Z van... meg az Ábrahámi vallasokban is ugy van hogy isten a képmására teremtette az embert húsból vérből csontból... mi magunk vagyunk a testünk


Saját magadat cafolod “mi nem a testünk vagyunk az nem az ember az embert megérteni, ÉRINTENI kell” az érintés az egy fizikai testi tulajdonság/érzékelés.... az ember a teste által tapasztalja meg a dolgokat És érti meg... olyan dolgokról írsz amiket meg sem értesz és megérteni sem tudsz magyarázhatók neked itt az energia és anyagról a tudatrol ami a lélek lényegeben az energia megmaradás és átalakulásról hogy az energia csak az anyaggal tud létre jönni és sohasem vesz el szoval a lelkünk tudatunk sem csupán átalakul a fizikai világban vagy épp a vallások túlvilágáról hogy sok angyal fényböl van ami szinten anyag valamint egyes angyalok fizikai testtel is rendelkeznek


Lényegben semmilyen jó tanácsot nem adsz hanem csak a köritést és még igazságról sem beszélsz csak a szót próbálod körül irni csak azt mondod legyen nyitottabb szoval engedjen és küldjön végül képet...


20 éves férfi vagyok de egyszer sem kertem képet random/idegen nőktől... ha én itt vagyok e szerint éltem élek... akkor a kérdezőnek adhatok egy igazi választ miszerint téved! vannak ilyen férfiak csupán rosszul válogatja meg illetve eddig rossz helyen keresgél normális férfi iránt ami még jobb ha normális férfit akar akkor ahhoz neki is normális nőnek kell lennie aki nem a kocsit, fizetést nézi elsőnek... mivel Igy ugyan olyan lesz mint azok a férfiak akiket annyira utál... + képmutató... de a kerdezet nem ismerem lehet az ő hibája mivel olyan képei vannak kint amiken elég sokat mutat magából de lehet hogy csak normális képei vannak kint...


Ohh és a legtöbb férfi azert mert a farka vezérli ki akarja verni a képedre és ha elküldöd neki akkor lehet hogy egybol meg is tud teged fektetni... nem az ismerkedés a cél hanem a gyors orgazmus

2019. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%

Hát én pl sosem kértem ilyeneket egy nőtől sem. De ettől függetlenül mégsem szoktak nekem válaszolni az udvarias leveleimre...


Érdekes módon valahogy legtöbbször az ilyen férfiak jutnak el addig, hogy beszélgetésbe elegyedjenek. Akik kulturált üzeneteket írnak azoknak mégcsak vissza sem írnak.

2019. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én sem kértem sosem bikinis képet.

Meztelent szoktam...


40F

2019. szept. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!