Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak ennyire disznók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ennyire disznók lennének? L (26)

Figyelt kérdés
Fiatal lányként az internetes társkeresés során gyakran tapasztalom, hogy pár levélváltás után szinte minden férfi ott köt ki, hogyan nézek ki bikiniben. Sokuk kéri is a bikinis képet, és páran még azt is kérték, hogy feszítsek rajtuk. Nekem ez olyan furcsa. Érdekelne más sportos lányok véleménye is, hogy Tőlük is kérnek-e bikinis, pózolós képeket. De férfiak véleménye is, hogy miért szeretik ezt. Kort és nemet írjatok!

2019. szept. 18. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%

Igen, a korosztályod kb ennyi emberileg.

De azért ti sem vagyok sokkal különbek ám.

A hová jársz bulizni, nyaralni, milyen kocsid van, kivel élsz és hol, meg a miért nem vagy olyan mint "xy" celeb....

Szóval ....

2019. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%

Látnád a korodbeli nők bizonyos weboldalakon miket művelnek....

Szóval valami baj lehet a libidóddal, vagy szüleid elég különleges nevelésben részesíthettek.

2019. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Azért tündérkém, mert az ilyen jellegű kérdésekre válaszoltok. Aki udvariasan, megfontoltan szeretne ismerkedni, azt többnyire unalmasnak találják a nők, nem reagálnak, így persze hogy olyan módon közelítenek a férfiak, amiket nem lehet válasz nélkül hagyni.
2019. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Társkeresőn a legalpáribb emberek húzzák le/alázzák egymást, mind férfiak, mind nők, mert "név nélkül" megtehetik.

Szimplán rossz a rendszer.

2019. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Jóhogy olyanokkal írogatsz. A társ keresőkhöz olyanok nyulnak akik nem sikeresek a nőknél. Tehát van valami gebasz. Egy olyan férfi aki nem csak ki akarja ver.ni rád azok nem így közelítenek.
2019. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%

Na most a nők sem szentek...! Az ő kérdéseik kimerülnek abban higy mennyit keresel milyen kocsid van azaz mennyire vagy kereső képes stb... jonepuseg sem igen kell hozzá...


Az hogy azert nem minden férfi és nem minden nő ilyen csak a nagyja... az a 20% még ott van valahol aki normális... csak lehet te sem tartozol bele ebbe a 20% ba...

De hé változni nem késő... habár a legjobb pasit nem fogod megkapni ha mar szét tartad a 99% nak a lábad.... meg legalább nem vagy képes arra mint amire ő...

(saját egzisztencia) de mind ez nem személyes hanem csak példákat írtam te ettől meg lehetsz egy tok normális lany mivel én nem ismerlek

De te ismered magad szoval tudni fogod melyik igaz rád!

2019. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Diavolino44 ***** válasza:
80%

Én tarskereson sose kerek ilyen jellegű képet. Minek?

Lehet egy 60 éves pocakos pasi ül az adatlap másik végén. S lopta a képeket. Majd ha találkozunk, utána majd lehet, s izgalmas ilyen jellegű képek.


34 f

2019. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

persze...minden férfi egy szemét disznó és minden nő egy rib**anc....


nincsenek kivételek nincsenek normális kapcsolatok...


istenem....gyerekek

2019. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha most azt mondom neked, hogy engem nem érdekel a bikinis képeid, hiába jól nézel ki (amit értékelek, de nem ez a döntő) elhiszed? szerintem nem, mert ezt tapasztaltad, ezt kaptad és ez volt és lesz a véleményed és a hited a férfiakról. Nincs ezzel gond, magadat sem hibáztathatod ezért, mert ez senkinek sem a kára, ez csak az ember tudatlanságából eredendő. Te nem a tested vagy, te csak azt ápolod, ami elárul az emberről bizonyos dolgokat, de ami maga az ember ami ténylegesen ő azt nem, mert azt tapasztalni, érinteni, megérteni és érezni kell.

Nem kell velem egyet értened, el sem kell hinned azt amit írok, mert neked megvan a te a saját igazságod, ami az igazságod de legyél kicsit nyitottabb saját magad számára így mások számára is egyaránt. :) 22/F

2019. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!