Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakran találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakran találkoztok ezzel az esettel hölgyeim?

Figyelt kérdés
Udvarol a faszi, ilyen olyan jó nő vagy stb, nemet mondasz, aztán minden utolsó **** leszel hirtelen:D
2019. szept. 17. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Általában ők azok, akik "rendes" pasinak gondolják magukat.
2019. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

#10


A második eset nem rejtély. A személy nyilvánvalóan atomrészeg volt vagy csak valamilyen egyéb szernek a hatása alatt volt.

Nem olyan gentlemenek ezek a budaiak mint amilyennek hiszik magukat.


#11


Nem tartom magam "rendes pasinak" sem pedig rosszfiúnak.

Mert ezek közül mindkettő létező személy.


De mivel nekem senki nem ír vissza, ezért én tulajdonképpen nem is létezek a nők szemében. Tehát én magam inkább egy nímandnak tartom, egy senkinek.

Ha a nők visszautasítanak, akkor annak általában örülni szoktam és meg szoktam nekik köszönni, hogy legalább tudomást vettek a létezésemről és legalább annyira emberszámba vettek, hogy elutasítottak. Ilyenkor udvariasan megköszönöm nekik, hogy visszaírtak. De ilyen sajnos nagyon-ritkán van.

Pedig visszautasítottnak sokkal jobban szeretném tartani magamat mint egy nem-létező senkinek, egy nímandnak...

2019. szept. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedő fázisban még nem történt velem ilyen.

Egy 4 éves kapcsolat végén viszont minden voltam csak rendes ember nem.

Az egészben a legkülönösebb az volt, hogy ő lépett félre, húzott le anyagilag, vert át

Próbáltam normális hangnemben megbeszélni ezt az egészet és nem azt mondani, amit ilyenkor legszivesebben tenne az ember . Úgy tűnt, hogy emberi módon meg tudunk egyezni és lezárni a közös életünket.

Pár hónap elteltével olyan mocskolódó hadjáratot indítottak ellenem az új nőjével, hogy csak néztem.

2020. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!