Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakran találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakran találkoztok ezzel az esettel hölgyeim?

Figyelt kérdés
Udvarol a faszi, ilyen olyan jó nő vagy stb, nemet mondasz, aztán minden utolsó **** leszel hirtelen:D
2019. szept. 17. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
😀 az itteni levélváltások minimum felében. Pláne ha nem érdekel ÉS még olyan görény vagyok h “deazért” képet sem küldök. 🤷‍♀️ ki érti ezt....
2019. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Neten kb. 10/7. Személyesen talán 10/1.
2019. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 ez sokat elmond :D
2019. szept. 17. 18:04
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Próbáltál már elutasítani egy nőt? Ők *sokkal* rosszabbul viselik az elutasítást, csak mondom.
2019. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Én egy hónap után is szépen köszöntem el, ezek alapján legalább kivételnek jó vagyok.
2019. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Sok ilyen van. Éppen most törölgettem a telefonomból jó pár ilyen screenshotot. Pedig nálam gyakorlatilag annyi az elutasítás oka, hogy férjnél vagyok (ami egyébként elég egyértelmű a profilom alapján is). De mégis jön a büdös kva vagyok aki esélyt sem ad egy ilyen """"rendes"""" srácnak. :D Meg hogy biztos csak a fullos izmos pasik kellenek.. Csak meg kéne neki nyitni a profilom hogy meglássa, hogy párom azért nem egy brazil fehérnemű modell. :D

Az abszolút kedvencem amikor halálra dícséri a külsőm aztán amikor elutasítom akkor jön a milyen csúnya vagyok hát hogy nézek már ki, bottal se piszkálna meg.

2019. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 igen utasitottam el, hirtelen átváltanak kedvesre és mindent megtesznek h jó színben tűnjenek fel 🤷
2019. szept. 17. 18:20
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Engem mondjuk több százszor utasítottak el és egyszer sem írtam semmi csúnyát senkire. Olyan is volt, hogy több hónap levélváltás után lépett le a csaj szó nélkül. Kifejeztem, hogy ez szerintem bunkóság volt, de semmi csúnyát nem írtam neki, akkor is türelmes voltam vele.

Ennek ellenére sosem jött még össze semmi :(


Azzal egyetértek, hogy a nők sokkal rosszabbul viselik az elutasítást. Nem elég, hogy lehordanak mindennek, de még a barátnőiket is ellened kezdik uszítani és mindenféle pletykákat gyártanak ellened a hátad mögött (tisztelet a kivételeknek). De persze vannak olyanok, akik csak szimplán depresszióba esznek egy visszautasítástól. De mázlijukra nekik sokkal kevesebbszer kell átélni a visszautasítást mint nekünk.

2019. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Többször is volt szerencsém az ilyenekhez.Az egyik még azt is mondta,hogy önző vagyok,mert nem akarok lefeküdni véle.
2019. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

nekem élőben is volt ilyen:

1) egyetemet felújították, és a (valószínűleg) ott dolgozó fiúk közül valaki azt mondta, hogy 'szép a hajad', már rég elhagytam őket, amikor ezt mondta, fel se fogtam hirtelen h nekem szól, nem hagyott 2 másodpercet se h reagáljak, hanem rögtön mondta, h'ja, nem szereted ha dicsérnek? akkor ronda vagy'

2)a második eset nem is udvarlás v ahhoz hasonló után volt, de azért leírom. busszal utaztam budán egy csendes részen, általában normális emberek vannak a tömegközlekedésen, nincs soha semmilyen atrocitás, de ez az alkalom kivételt képezett: hátul ültem egyedül csendben, néztem ki az ablakon..a szemem sarkából látom h egy srác nagyon bámult végig az úton..amikor leszállni készült a társaival közelebb jött hozzám és elkezdte hangosan mondani h 'ez egy r.banc, itt egy r.banc', lehet h mentálisan sérült volt v tényleg nem tudok mire gondolni..az se lehet h az öltözékemre célzott, mert tél volt, hosszú nadrágban voltam, lapostalpú cipőben, bőrdzsekiben..lehet h ez a 2. történet nem egészen idevág, számomra mai napig rejtély ez az eset..

2019. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!