Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Mi vélemény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüstkutya kérdése:

Hölgyeim! Mi vélemény a csöndes de magabiztos férfiakról?

Figyelt kérdés

A nők mindig zavarba vannak a társaságomba.

Lehet mogorvanak gondolnak?



#csendes #szótlan férfi.
2019. febr. 25. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Miért kérded? Te vagy ilyen? Ha annyira biztos vagy magadban, miért teszel fel ilyen kérdéseket?


Amúgy nem minden nõ rajong a nagydumás férfiakért, de ha túlzottan csendes vagy, semmirōl sem lehet veled beszélni, az nem célravezetō semmiképp.

2019. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Annyira csöndes vagy, hogy meg sem szólalsz, akkor nem csoda, hogy zavarban vannak a nők.

Miből lehet következtetni, hogy magabiztos vagy?

Aki csak csendben ül, arról még az sem derül ki, hogy magabiztos. sőt, semmi nem derül ki.

2019. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem személy szerint nem jön be a csendesség. A nyitott embereket jobban szeretem akik kommunikatívak. (Nyilván nem az ilyen ordítozó nagy arcú IQ bajnokokra kell gondolni.) Mivel én is egy elég nyitott ember vagyok aki szeret emberek közt lenni meg poénkodni, beszélgetni bármilyen témáról nem érzem jól magam csendes emberek között. Mindig van egy olyan érzésem, hogy zavarom őket a pofázásommal vagy nem vagyok nekik szimpi, nem akarnak velem beszélni. Ez valószínűleg a saját kis defektem, de egyszerűen nem tudok mit kezdeni a visszahúzódóbb emberekkel. Viszont van csomó nő akiknek ez sokkal vonzóbb. A magabiztosság meg szerintem mindig nyerő.
2019. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez a pacifista Rambo v mi ?
2019. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha a csendesség abban nyílvánul meg, hogy nem pofázol fölöslegesen a társaság középpontjaként, akkor az igenis vonzó. Alapbóp hozzád ad valami titokzatosságot, ettől is lehetnek zavarban. Ha kettesben meg te is tudsz hosszabban beszélni, az vonzó.
2019. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, én lennék, de nem annyira magabiztos, hogy ne érdekeljen mások véleménye és nem annyira szótlan, hogy ne beszéljek róla.
2019. febr. 25. 21:31
 7/14 anonim ***** válasza:

3-as,


Én a full csendes kategória vagyok, de én jobban szeretek másokat hallgatni, mint aktívan részt venni a beszélgetésben. Persze ha kérdeznek válaszolok. Arról szó sincs, hogy más zavar a beszédével :D.


Azt mondjuk nem szeretem ha valaki túl nyitott, mert mindig áttörik a privát buborékom mindenféle konszideráció nélkül. Olyan tényleg van hogy X-el most nagyon nincs kedvem csevegni, mert fárasztó...

2019. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha egy férfi csendes. Persze csak akkor, ha a csendessége nem totális ürességet takar.
2019. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak szeretném azt az üzenetet küldeni a szebbik nem felé, hogy teljesen rendben vannak és cukik, meg aranyosak meg minden csak nem tudom annyira korbe udvarolni minden nőt. Néha magam hibáztatom, h esetleg megsértem őket/benneteket azzal, h a szürke szememhez nem előnyös párosítás, h nem mosolygok valami sokat.

Lehet szigorúnak gondolnak?

2019. febr. 25. 22:31
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell körbeudvarolni minden nőt. Sőt, kifejezetten "udvarolni" se kell.

De ha valamelyik lány szimpatikus, akkor kezdeményezz beszélgetést, keresd a társaságát. És nem kell vigyorogni, mint a fakutya. Ugyanúgy imponáló lehet, ha figyelmesen meghallgatod a véleményét, azután elmondod például, hogy ezt meg azt a gondolatát érdekesnek tartod, és ezen a ponton egyetértesz vele, bár összességében másképp gondolod. Elmondhatod komoly arccal is, és nem kell mindenre bólogatni, amit a nő mondd. Amíg átjön, hogy komolyan veszed az érveit és tiszteletben tartod a véleményét, addig érezni fogják, hogy figyelsz rájuk. Továbblépni meg úgyis azzal érdemes, akivel hasonló az értékrendetek, és erőlködés nélkül fenntartjátok a beszélgetést.

Amit viszont valaki írt, hogy "beszél, ha kérdezik", nem éppen előnyös tulajdonság. Egy idő után fárasztó, ha valakit mindig kérdezgetni kell, és az embernek az az érzése támad, hogy nem is érdekli a másikat, csak udvariasságból válaszolgat.

2019. febr. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!