Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti mit tesztek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit tesztek, ha egy szexuálisan vonzó nővel találkoztok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, a társaságotokba bekerülne egy dögös, szép arcú, nagy mellű, formás alkatú lány, aki ráadásul tanult, szereti a művészeteket. Ti szinglik vagytok. Mit tesztek?


a.) Nézegetitek, fantáziáltok, de nem kezdeményeztek, még akkor sem, ha kedves veletek, mert nem akartok csalódni.

b.) Bepróbálkoztok nála, mert egyszer élünk, az sem baj, ha finoman elutasít.


2019. máj. 12. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha közös társaságba kerül, akkor értelemszerűen simán lehet vele ismerkedni. Nekiállok megismerni, aztán eldöntöm, hogy akarok e többet és leszűröm, hogy ő hogy áll a témához.
2019. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Leszarom, sok közünk egymáshoz nem lesz soha.
2019. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak akkor kezdemenyeznek, ha o is elkezdi erdeklodni felem
2019. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
c., Nem muszáj lépnem valaki felé, csak mert magát "dögösnek" tartja.
2019. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
A.
2019. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha már társaságom lenne, akkor talán lenne akkora bátorságom is, hogy valamit mondjak neki. Csak az a kérdés, hogy vajon mit mondanék neki, hol és mikor. Nem muszáj pont akkor és ott, de ez a helyzettől függene. Engem egy ilyen izgató nő nem hagyna nyugodni, és törném a fejem ezerrel, hogy mit kéne tenni és mondani neki.

Ha ott helyben nem is mernék tenni semmit, otthon először kicsapnám jól, mert addig egy ilyen felzaklató élmény után nem tudnék tiszta fejjel gondolkodni. Utána törném a fejem a továbbiakon.

2019. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Általában megfogdosom.
2019. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peca1000 ***** válasza:
0%
B mert mièrt ne?
2019. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Beszélek vele, mert nekem fontos az, hogy a társaságomban mindenkit jól megismerjek. Amúgy meg miért kéne bepróbálkoznom kötelező vagy mi? Érted attól még hogy jól néz ki minek? Ha többet beszéltem vele, és ha vonzódunk egymáshoz oké, ha meg csak én vonzódom hozzá, és visszautasít akkor mi van, ha ugyanúgy ismerősöm marad az is jó, lehet van egy jófej barinője, aki még illik is hozzám. De ha nem tetszik a személyisége, és ő közeledik akkor finoman visszautasítom. De szerintem annak van a legnagyobb esélye, hogy csak ismerősök vagy barátok leszünk, és lesz egy jó csaj a környezetemben ennyi .
2020. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!