Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van jövője egy olyan ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője egy olyan ismerkedésnek ahol a felek nem férnek meg egymás mellett viszont szexuálisan teljesen egymásra vannak gerjedve?

Figyelt kérdés
Két hónapja ismerjük egymást de addíg nem volt bajunk egymással amíg ismerkedtünk.. Két hete feküdtünk le elősször. De nem mondtuk ki hogy kapcsolatba vagyunk. De amióta minden nap szeretkezünk azóta naponta összeveszünk valamin elég durván. Utána mindíg kibékülünk és olyan jót szexelünk amit még lánnyal soha nem tapasztaltam. Elég ha csak egymásra nézünk azonnal megkivánjuk egymást. Aztán valami hülyeségen megint kiakadunk vagy ő vagy én. Látszólag ő egész jól elvan igy de engem zavar hogy sokat veszekszünk.. Mindenen összekapunk viszont ragaszkodunk egymáshoz.. Sajnos tökéletesen egyformák vagyunk ez okozhatja hogy egyikönk se enged.. Mit gondoltok?? Mindketten 25 évesek vagyunk..
2019. máj. 11. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2019. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs, ezt majd akkor fogjátok meglátni, mikor elillan a rózsaszín köd. Fontos a szex, de csak arra nem lehet alapozni egy kapcsolatot. Persze lehet, hogy egymáshoz csiszolódtok majd lelkileg is, de ebben a formában ez nem lesz tartós.
2019. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a szex nem fog osazetartani egy kapcsolatot. Önmagában kevés hozzá. Ennek így semmi jövője nincs.
2019. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 ilyen párt ismerek. Azota,hogy együtt vannak az egyik párnál már van gyerek és házasok a másiknál már uton a baba és jegyesek a harmadik pár még csak együtt élnek. Franc tudja mi tartja őket együtt ennyire .
2019. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem adok hosszú jövőt ennek.
2019. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szex működhet egy ideig. Aztán vagy az egyik fél benyögi, hogy ő többet érez, ami nyilván a szerelem elmúltával egy üres szar kapcsolatot eredményezne. Vagy pedig pár hónap után egyszerűen csak nem bírjátok ki.egymást sehogysem, vagy találtok jobbat, így a szexkapcsolaznak annyi
2019. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nooe. Voltam ilyenben, nem működött. Az meg, hogy jó a szex 2 hónap után. 😂 Barátom, majd ha jó lesz 10 év ne rohanjunk annyira előre, 5 év múlva is akkor helyt adok a kérdésnek. De majd ha már nem kívánjátok egymást annyira és más jó nem lesz a kapcsolatban akkor mi lesz?
2019. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!