Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen ráncosságú arc még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ráncosságú arc még lehet vonzó a férfiak számára? Hány éves korig lehet szexuálisan vonzó egy ilyen típusú, magára adó, nem csúnya nő, férfiak!?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy kiről van szó, csak egy kép, amin látszik, hogy a hölgy nem fiatal...

[link]


2018. okt. 9. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Kit érdekel? Normális férfi a saját korosztályában keresgél, aki fiatal pipik után fut, olyannal meg nem érdemes negyven évesen leállni.
2018. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Engem érdekel. "Kit érdekel?".

És privátra válaszolva: nem, nekem nincs ilyen arcom, mert én még fiatal vagyok, de egyszer biztos lesz....:-)))

2018. okt. 9. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy az, de az már visszataszító mikor a csöcseit is kiteszi.
2018. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ápolt, önmagára odafigyelő nő még 50 évesen is vonzó nő lesz a férfiak szemében.
2018. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Akit belinkeltél, ő egy szép nő. Most is vonzó, mindig is az lesz.
2018. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
megtámogatva jó sok pénzbe kerülő orvos-kozmetikai kezelésekkel, dicséretes példa, magyar nők pont így élnek :DUgye ma is elgurult.
2018. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kit érdekel nálam azt jelentette, hogy ha itt most azt válaszolják, hogy ez már taszító,mit csinálsz negyven körül, felkötöd magad?

Magadnak akarj megfelelni és tetszeni, ha lesz valakid aki szeret, az a korod ellenére is szeretni fog, ha nem, akkor sem lehetetlen olyan embert találni aki nem vár el többet mint amit ő is nyújtani tud.

Nincs sok értelme ezen őrlődni, mert Jennifer egy szép nő, fiatalon is és idősen is, egy csúnyácska nő meg idősen már nem biztos, hogy népes rajongótábort tudhat a magáénak.

De mint írtam, negyven körül el kéne majd jutni oda, hogy magasról teszel rá, mint gondolnak a férfiak. Meg úgy általában mások.

2018. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Fogtad,hogy a kép csak illusztráció, mindegy kiről van szó, sőt a kérdés arra vonatkozott hogy egy àtlag magyar nő, ugyanilyen fokú ràncosodással. Vagy nem ment át az adás? Letörött az antenna?
2018. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet illusztráció mert havonta jár százezrekbe(huf) kerülő kezelésekre, olyan kozmetikumokat használ ami egyhavi fizudba kerül, sőt, mit illusztrál vele? Illusztrálja egy 50 éves magyar nővel akinek családja van, cipeli a cekkert, főz-mos takarít és szétszedik a kamasz gyerekei meg az unalmas férje, a már öregedő szülei, a főnöke, a környezete.
2018. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még egyáltalán nem feltűnően/esztétikátlanul ráncos, mondom ezt 20 évesen.
2018. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!