Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért képtelenek megérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért képtelenek megérteni, hogy az nem egy defekt, ha egy férfi társ nélkül nem boldog?

Figyelt kérdés

A hócipőm tele van ezzel a "ha egyedül nem vagy boldog, mással se leszel"-dumával. A francokat nem, amikor életemben egyszer akadt egy olyan lány, aki nekem is nagyon bejött, akkor úgy éreztem, mintha kicseréltek volna. Imádtam, hogy egy társaságba megyek, és végre van kit vinnem, és láttam, hogy teljesen máshogy is néznek rám. Azt éreztem, hogy végre komolyan vesznek, tisztelnek, a társadalom teljes értékű tagjaként néznek rám, aki láthatólag halad az életével. Hatalmat sugároz az, hogy valaki meg tudja kapni egy szép lány szerelmét. Aztán, amikor ennek vége lett, megint úgy éreztem magam, mint aki nem érdekel különösebben senkit.


A felnövéshez hozzátartozik az, hogy van valaki, aki szeret engem, megosztom vele az életem, támogat és kielégítjük egymás vágyait. Enélkül hogy teljesedhetne ki valaki, mint férfi? Aki ezt nem tudja megszerezni magának, az gyerek marad. Lemarad a fejlődésben, mert nincs kivel megosztania az életét, nincs, aki felnéz rá, nincs kivel megélnie a vágyait. Nekem kb. semmi nem működik az életemben, de amikor volt ez a barátnőm, akkor úgy éreztem, mintha az autóm végre megkapta volna az üzemanyagot és minden beindult volna. Ezerszer elterveztem, hogy hova fogom vinni a majdani barátnőmet, mit fogok vele csinálni, milyen szokásokat alakítunk ki együtt, milyen filmeket nézünk meg, stb. Amint ez megvalósul, úgy érzem, szintet lépek az életben. Amíg nem, addig meg szarul érzem magam, és nem érzem, hogy különösebben lenne miért élni. Miért nem lehet ezt megérteni, hogy ez csak így tud működni? Az, aki szerintetek önmagában is boldog, csak annyiban különbözik, hogy ő már azelőtt jutott nőhöz, hogy boldogtalanná tette volna a hiány, és van mihez visszanyúlnia.


2019. szept. 15. 00:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

kerdezo...en nem itellek el.Nem azert masoltam be ezt a gondolatot.Egy szempontbol teljes mertekben megertlek.

Nincs olyan ember,akinek ne esne rosszul a sikertelenseg,legyen szo az elet barmilyen teruleterol is.. De hidd el,nem csak neked megy nehezen a par kereses.. nekem meg eletemben nem volt normalis parkapcsolatom.. pedig volt jelentkezo.Csak egyikkel sem volt meg az az osszhang,ami tudta volna mukodtetni hosszutavon a kapcsolatot..Nem..nem valogatok kulso,egzisztencia,vagyon,vagy felszin alapjan...de intellgigencia,erzelmi vilag,ertekrend stb szempontjabol nem adom lejjebb... nincs is senkim..de akarki NEM IS KELL. mert nem ettol erzem magam szerethetonek,meg nem ettol erzem azt,hogy helyem van a vilagban,es ertelme van az eletemnek.

Viszont ha te valamilyen oknal fogva meg is ugy erzed,hogy te csak attol vagy valaki hogy van baratnod vagy sem,az sem jelenti azt hogy egy utolso luzer vagy,vagy pont ez az,amiert nem erdemled meg hogy valaki szoba alljon veled...ez csak annyit jelent hogy dolgoznod kell magadon,vagy kerj segitseget. mert addig,amig ezt nem teszed helyre magadban,nem tudsz normalis parkapcsolatot kialakitani senkivel..

2019. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Utolsó: elsősorban nem is rád gondoltam, hanem azokra, akik olyanokat írtak, hogy nem is érdemlem meg, hogy valakim legyen, meg hogy undorító a gondolkodásom, mert szerintük eszközként tekintek a nőkre. Ez nem igaz, csak szeretném végre fontosnak érezni magam. Még mindig az a megélésem, mint a gimiben, hogy én vagyok az, akinek nem osztanak lapot, akire senki nem néz pasiként. Egész gyerekkoromban hallgattam, hogy mennyire későn érő vagyok, és majd egyszer mennyire jó pasi leszek. A tököm tele van vele. Soha nem leszek olyan jó pasi, mint az átlag, mindenkinek a koránérő szakállas sármoscsávók kellenek. Ha megnézem, hogy a volt barátnőim milyen pasikkal vannak, ez mindre igaz. Kb. úgy érzem magam, mint Grenouille a Parfümből, akit nem vesznek emberszámba, mert ő saját szag nélkül jött a világra. Nekem nem jár ki az, mint másoknak, hogy észrevegyék és komolyan vegyék őket a lányok. Így nem tudok egészséges felnőtté válni, hogy nem tudom megadni magamnak azt, hogy kielégüljenek a vágyaim és boldog legyek. Ez nem egy normális állapot. Az emberi önbecsüléshez egyszerűen kell az, hogy megfogja a másik nemet, mert mindannyian vágyunk intimitásra, kapcsolatra, szexre.
2019. szept. 15. 15:50
 33/40 A kérdező kommentje:

"Viszont ha te valamilyen oknal fogva meg is ugy erzed,hogy te csak attol vagy valaki hogy van baratnod vagy sem,az sem jelenti azt hogy egy utolso luzer vagy"


De, a társadalom szemében nagyjából ezt jelenti. Nyilván nem mondja senki a szemedbe, de az emberek azt gondolják, hogy nem tud csajozni, lúzer gyökér, aki nem kell a nőknek és kénytelen otthon verni a farkát, ami sajnálatraméltó. Teljesen máshogy áll mindenki egy nőknél sikeres emberhez.

2019. szept. 15. 15:51
 34/40 anonim ***** válasza:
76%

" Ezerszer elterveztem...."


a barátnődnek meg semmi beleszólása, hogy milyen szokásokat alakítTatok ki.


"Hatalmat sugároz..."


Hát én menekülnék egy ilyen pasitól, mint te.

2019. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hasznos és jóindulatú kommentet. Imádom, hogy a megértés szándéka sem merül fel. Légy szíves, lehetőleg forgass ki mindent, amit írok úgy, hogy rossz színben tüntess fel, jó? Persze, mert elterveztem, hogy elviszem a barátnőmet wellnessezni meg a Bakonyba az azt jelenti, hogy egy zsarnok állat vagyok, aki el akarja nyomni. Ha nem akarná, akkor nyilván nem mennénk.
2019. szept. 15. 16:37
 36/40 anonim ***** válasza:
91%

"Kb. az kéne hozzá, hogy tolószékbe kerülj."


Heh, vicces, hogy pont ezt hoztad fel példának. Tudod, miért? Mert van egy nálam pár évvel idősebb barátnőm, aki 12 éves korában deréktól lefelé megbénult egy autóbalesetben. Egy filmklubban ismerkedtünk meg, és tudod kivel ismerkedett ott még meg? A vőlegényével. Pár hónapja házasodtak össze.


Nálad sokkal rosszabb külsejű, hátterű emberek is élnek boldog párkapcsolatban, szóval felesleges ilyen hasonlatokkal élned.


20/L

2019. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
89%
Most legalább megtudtuk, hogy egy tolószékes rokkant nőnek is sokkal nagyobb az SMV-je, mint egy átlagos férfinak. Szép új világ.
2019. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod, minden ember olyan, mint te, én inkább egyedül maradok egészen, mint belenyomorodjak egy ilyen mutogatósdi egotuning kapcsolatba.
2019. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Akkor maradj egyedül. Az embernek igenis kihat az önbecsülésére, hogy milyen partnerrel van együtt. Naná, hogy valahol státuszkérdés ez. Akinek csinos/sikeres párja van, az már bizonyított valamit.
2019. szept. 18. 22:27
 40/40 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én teljes mértékben egyet értek veled. Akik ide írtak és ócsároltak azokkal az a helyzet, hogy ők szerencsés helyzetben vannak, ezért őnekik az életük során soha nem okozott gondot hogy legyen valakijük, ezáltal soha nem kellett belegondolniuk sem, hogy milyen lenne hosszabb ideig pár nélkül lenni, és az milyen hatással lenne az életükre. De sajnos annyira ostobák is mellé, hogy képtelenek más helyzetébe belegondolni és egyből szidnak és gyűlölködnek. És ez a nagyon undorító bennük, hogy 0 empátiával rendelkeznek, és emberileg felsőbbrendűnek tartják magukat azért mert vonzóak és akadt partnerük. (Pedig k*rvára nem azok, sőt.) Akiket meg kevésbé áldott meg a természet vonzó adottságokkal azok nem is emberek a szemükben. Nagyon sok ilyen nő (és néha férfiak is) jelenik meg ilyen kérdések alatt mint ez, ahol egy férfi a párkeresési nehézségeiről számol be. Sajnos bármit mondasz nekik képtelenek felfogni, annyira buták. Csak az ostobaságaikat képesek skandálni.
2019. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!