Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért képtelenek megérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért képtelenek megérteni, hogy az nem egy defekt, ha egy férfi társ nélkül nem boldog?

Figyelt kérdés

A hócipőm tele van ezzel a "ha egyedül nem vagy boldog, mással se leszel"-dumával. A francokat nem, amikor életemben egyszer akadt egy olyan lány, aki nekem is nagyon bejött, akkor úgy éreztem, mintha kicseréltek volna. Imádtam, hogy egy társaságba megyek, és végre van kit vinnem, és láttam, hogy teljesen máshogy is néznek rám. Azt éreztem, hogy végre komolyan vesznek, tisztelnek, a társadalom teljes értékű tagjaként néznek rám, aki láthatólag halad az életével. Hatalmat sugároz az, hogy valaki meg tudja kapni egy szép lány szerelmét. Aztán, amikor ennek vége lett, megint úgy éreztem magam, mint aki nem érdekel különösebben senkit.


A felnövéshez hozzátartozik az, hogy van valaki, aki szeret engem, megosztom vele az életem, támogat és kielégítjük egymás vágyait. Enélkül hogy teljesedhetne ki valaki, mint férfi? Aki ezt nem tudja megszerezni magának, az gyerek marad. Lemarad a fejlődésben, mert nincs kivel megosztania az életét, nincs, aki felnéz rá, nincs kivel megélnie a vágyait. Nekem kb. semmi nem működik az életemben, de amikor volt ez a barátnőm, akkor úgy éreztem, mintha az autóm végre megkapta volna az üzemanyagot és minden beindult volna. Ezerszer elterveztem, hogy hova fogom vinni a majdani barátnőmet, mit fogok vele csinálni, milyen szokásokat alakítunk ki együtt, milyen filmeket nézünk meg, stb. Amint ez megvalósul, úgy érzem, szintet lépek az életben. Amíg nem, addig meg szarul érzem magam, és nem érzem, hogy különösebben lenne miért élni. Miért nem lehet ezt megérteni, hogy ez csak így tud működni? Az, aki szerintetek önmagában is boldog, csak annyiban különbözik, hogy ő már azelőtt jutott nőhöz, hogy boldogtalanná tette volna a hiány, és van mihez visszanyúlnia.


2019. szept. 15. 00:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, ha ennyire lenézed "a nőket" (mert hogy úgy fogalmazol, mintha egy homogén massza lennének "a nők", nem külön egyéniségek), akkor szerintem jobb, ha békén hagyod őket. Örökre.
2019. szept. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%

"Hatalmat sugároz az, hogy valaki meg tudja kapni egy szép lány szerelmét."


Rip annak a lánynak aki majd kifog téged.

Meg az exednek is, akit ilyen státusz szimbólum fa szságnak néztél.

2019. szept. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
63%
A hozzáállásodat sugárzod magadból, nem működik neked semmi, szarul érzed magad, boldogtalan vagy... Egy ilyen pasit szerinted mikor akar egy nő? A szerelem úgy kezdődik, hogy adni akarsz, akikor felmerül, hogy mit kapsz, az a szakítás szokott lenni. Húzd ki a fejed a seggedből, különben sose lesz nőd!
2019. szept. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
69%

"Hatalmat sugároz az, hogy valaki meg tudja kapni egy szép lány szerelmét."


Ilyen típusú emberrel barátkozni sem akarok, nemhogy járni. Undorodom az ilyen villogtatós janiktól. Az ember nem társas lény. Társadalomban képes csak élni, mivel egymásra támaszkodunk, pl. boltban veszem a kaját.


Társas emberek akkor lennénk, ha mindegy ki, csak legyen. Vannak ilyen emberek, de nem az összes ilyen.

2019. szept. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
22%
Azért az sem mindegy, hogy valaki meddig van egyedül. Átmenetileg, pár hónapig 2 kapcsolat közt az oké, de tartósan éveken keresztül az már nagyon nem..
2019. szept. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Lásd be kérdező, hogy társfüggő vagy. pont.
2019. szept. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy gondolkodsz, az defekt.

Azért nem vagy egész, mert nincs nő a képben, de te írod, hogy ilyenolyan a felhozatal....

A gondolkodásod, amit írsz, ahogyan írod taszító. Nincs értelme élned... De már kialakítottál egy menetrendet a majdani pároddal, eléggé manipulatív, agresszív embert sugall.

Aki korlátoz, és mivel üres belül, csak elvesz a másiktól.

Érdekes, hogy én párkapcsolat barátok nélkül is egésznek érzem magam, nincs szükségem ilyen visszacsatolásra, hogy értékes vagyok, hogy felnőttem. Persze szuper, ha egy életre azzal az emberrel lehetsz, aki, de tudni kell kapcsolatba lépni, kiteljesedni egy kapcsolatban csak kölcsönösen lehet. Ha te pluszt adsz a másiknak veled marad, törődni fog veled, jókat hancúrozik etc, ha csak elveszel, akkor egy erős stabil ember dobbant, egy gyenge ugyan marad, de őt is simán el lehet veszíteni, ha rámutatnak jobban is élhetne, mint ahogyan teszi.

Nem azt jelenti az egyedül légy boldog mantra, hogy remetének kell lenni, annyit tesz, hogy mint egyén te mi és ki vagy.

(Hosszú útat jártam be mérgező szülők, leszúrt kapcsolatok, mire magamra találtam, hogy én hol vagyok, ki is vagyok, mit tudok adni, mire vágyok, és felismerem, ha valamiért felesleges köröket kell futni, akkor inkább el kell engedni, mert sérülnek a felek, és ma már nem zavar, ha egyedül vagyok)

2019. szept. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyedül boldogtalan vagy, az meglátszik rajtad és ezzel taszítod a nőket.
2019. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
82%
Ezekkel a kijelentesekkel kezeltetni kellene magadat. Szinte biztos vagyok bbenne, hogy a terapeutam mit mondana Neked: Ez az egész a fejében létezik. Miert mások velemenye függvényében érzi értékesnek magát? Hogy szól ez magáról? Ki szerint nem teljes jogú tagja egyedül a tarsadalomnak? Stb.
2019. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem nézel ki jól, a nők minden erővel valami ürügyet keresnek, hogy miért nem kellesz nekik, de azt soha nem mondanák el, hogy azért, mert nem nézel ki jól.
2019. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!