Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ismerkednétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ismerkednétek olyannal, aki nyugtatót szed?

Figyelt kérdés

Nyugtatót és antidepresszánst természetesen orvosi utasításra.

Általában normális vagyok, csak ha ezeket nem szedem, akkor bajok vannak.

Meg fura gondolataim vannak, de ezt kifelé nem mutatom soha, mások nem tudják.



2019. szept. 11. 18:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
*Nem ítélkezek, inkább úgy fogalmaznék, hogy meglep.
2019. szept. 11. 20:50
 22/27 anonim ***** válasza:
62%
20:12 vagyok az említet úriember hebefrénia szenvedett,és pont nem érdekel más férfi milyen pszichés gondokkal küzd,nem ismerkedek mentálisan instabil emberrel,fogad el,hogy kapsz ilyen véleményt is,mindenkinek van kizáró tényező nekem ez. Akit meg harap a kígyó a gilisztától is félni fog!
2019. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%
Plusz sehol nem írtam,hogy te bárkit megerőszakolnál,kifejtettem,hogy én személy szerint mit tapasztaltam,mi okból kizáró tényező nálam egy antipszichotikumokat szedő férfi.
2019. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

ma 14:54


Az SSRI antidepresszáns és a benzodiazepinek nem antipszichotikumok. De mindegy.


Kb mintha egyetlen ember alapján következzetnél egy egész ország lakosságára, ennek kb annyi értelme van. De te tudod, nekem mindegy.

2019. szept. 13. 22:54
 25/27 anonim ***** válasza:
62%

Nos igen,te a veszélyesebb fajta vagy.

Véleményt kértél kaptál. Az emberek nem fognak egy mentálisan instabil embert plusz pupként magukra venni,pláne aki ennyire erőszakos... bakker.. fogad már el van akit zavar,ha antipszcohotikum ha antidepresszáns amit szedsz,egyik se egy mentálisan egészséges embernek való szer... na!!! Nem értem miért kell itt atakolni.

2019. szept. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

ma 04:24


Én a veszélyesebb fajta vagyok, akinek saját véleménye van.

Ki mondta, hogy jöjjél össze velem? Vagy mivel eröszakolom magamat rád? :D


Szerintem mentálisan nem vagy valami túl stabil, ha egy ilyen választ nem tudsz megemészteni, amit írtam!


Mindenkinek joga van ahhoz, hogy saját véleménye legyen. Neked is lehet, el is olvastam, rosszat sem mondtam rá. Engedd meg, hogy nekem is legyen saját véleményem!

2019. szept. 14. 07:04
 27/27 A kérdező kommentje:

"egyik se egy mentálisan egészséges embernek való szer"


Az pedig nem az én szegénységem, ha te soha életedben nem hallottál még anyagcserezavarrol.

De mondom, nekem mindegy, nyugodtan elitélhetsz bárkit látatlanban, csak engedd meg nekem, hogy meglegyen arról a véleményem, ha valaki általánosít..


Elfogadtam a véleményed, el is gondolkoztam rajta, te is fogadd el az enyémet és gondolkozz el rajta, ettől nem vagyok erőszakos.. miért lennék az? :D

2019. szept. 14. 07:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!