Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés

-Külsőre szép, de nem kiemelkedően. Hosszú, barna haj, nagy szemek, sportosan nőies testalkat. (tehát nem egy kockahasú konditeremszökevény, van rajt mit fogni, de olyan egészségesen) Sminkel, de nem túl sokat, például kihúzza a szemét. Hétköznap sportosan öltözködik, mert nem szereti, ha akadályozza a magassarkú, meg a szoknya, ha eszébe jut valami teljesen spontán program. (Például egy nyaraláson, az aktív programokat szereti, nem a parton fetrengést) Ugyanakkor nagyon szeret csinosan kiöltözni, ha tudja hogy nem fog random hegyet mászni.

-Még tanul. Emellett gyakornokként is dolgozik. Ezáltal nem sok szabadideje marad. Nagyon szereti azt amit tanul, őszintén érdekli. (gyógyszerész) Nagyon érdeklik a természettudományok, szeret róla cikkeket olvasni, könyveket. Nagyon szívesen olvas pszichológiai témájú könyveket is, érdekli a fizika, a csillagászat. Nagyon kíváncsi mindennek a működésére.

-Szabadidejében festeget, olvas, túrázik, kutyájával foglalkozik.

-Imád sportolni. Úszás, röpi, falmászás, jóga, kosár, küzdősport, futás, konditerem... Mindet csinalta. Bármikor rá lehet venni például egy biciklitúrara, hegymászásra, vagy bármi hasonlóra. Sőt, olyan férfit keres, aki az ilyen programokat preferálja.

-Szexben nagyon kísérletezgetős, elég vad a fantáziája. Bátran be lehet neki dobni bármit, lehangolja a rutin szerű dugás. Szereti, ha a férfi a domináns.

-Elég önbizalomhiányos. Nem a külseje miatt. Inkább csak túlgondolja a dolgokat, minden beszélgetésen képes rágódni egy ideig. Néha úgy érzi, hogy nem szeretik az emberek, fél az ítéletüktől. Kicsit elvarázsolt, mintha valahol egész máshol járna az agya. Általában nagyon vidam, energiát sugároz, könnyen lelkesedik dolgok iránt. Ha neki tetsző téma van, akkor nagyon jó beszélgető partner. (Amúgy elég passzív) Valahol az extravertált, és az introvertált között lebeg.

Szeret új embereket megismerni, kíváncsi a világnézetükre,a személyisegükre, a celjaikra, a törtenetükre. Van 6-7 közeli barátja, a többi inkább csak ismerős.

-Szeret bulizni, táncolni, nem veti meg az alkoholt sem. Jól érzi magát az ember, ha vele megy el szórakozni.

-Kapcsolatban végtelenül hűséges. Ha szeret, akkor nagyon. Ha nem, azt meg észreveszed. Nem könnyűvérű, de nem is kell sokáig csábítgatni az ágyba, mert szereti a szexet. Volt egy komoly kapcsolata (3,5 év) illetve 2 rövid. Volt barátság extrákkal kapcsolatban is, és szexkapcsolatban is. Egyéjszakása nem volt, ismeretlenekkel nem dug.


2019. aug. 16. 02:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2019. aug. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez te vagy?
2019. aug. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen lennék.


Kar, hogy ilyen nincs. Megint egy olyan önértékelést (opardon, biztos egy “”””barátod””””) leírás, ahol a rossz tulajdonságok is inkább pozitívak.



Amúgy a piázás helyett valami más jobb lenne, az azért szemet szúr

2019. aug. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Már az elején irritáló volt, ahogy beszélt másokról, lekezelően, például konditerem szökevény, meg a parton fetrengés, mintha ezek olyan dolgok lennének, hogy tapsolni kéne azért, hogy ő nem ilyen. Ez sokat elárul a jelleméből.

Hobbi nincs, ehelyett mindenbe belenyúlt, de egyikhez sem volt kitartása. Mármint sport.

Nem, biztos nem. Ráadásul aki még azt sem tudja, hogy tök feleseleges a leírás magunkról, mert az első pillanat számít, az inkább csak lapozgatja a pszichológiát, de nem érti.

2019. aug. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
#4 engem az azért nem zavart (kondi, napozás), mert kb megegyezik a világnézetemmel. Valószínűleg nem nézi le az ilyen embereket (ahogy én sem), de nem látom sok értelmét egyiknek sem. Én pl biztos nem utaznék le még a balatonra sem (pláne balira) hogy barnább legyen bőröm
2019. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. írás alapján maradjon meg a szexkapcsolatban. Az való neki. Hosszútávra biztos nem kéne.
2019. aug. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5: és akkor máris lekezelőnek kell lenni, csak mert nem fér bele a világ képbe? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Az a jó, amit ő csinál, amit más szeret, azt már le kell nézni? Fura. Na ezért nem kéne. Meg hadd döntsem már el, hogy nekem ki a szép. Nemá ő mondja meg nekem, hogy ő szép. És ha szerintem nem az?
2019. aug. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
#7 szerintem szimplán humornak szánta. Amolyan szarkazmusféle. Nem éreztem a rosszindulatot.
2019. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy nőként válaszolok . Nagyon jól ,,hangzik,, amit leírtál magadról de nekem picit olyan embernek tűnsz akinek csak az a jó amit te csinálsz . Mármint picit lenéző a stílus. Illetve az önbizalomhiány és a túlzott túlgondolás mindenen azért rombolja a sok hiperszuper tulajdonságod.
2019. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!