Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés

-Külsőre szép, de nem kiemelkedően. Hosszú, barna haj, nagy szemek, sportosan nőies testalkat. (tehát nem egy kockahasú konditeremszökevény, van rajt mit fogni, de olyan egészségesen) Sminkel, de nem túl sokat, például kihúzza a szemét. Hétköznap sportosan öltözködik, mert nem szereti, ha akadályozza a magassarkú, meg a szoknya, ha eszébe jut valami teljesen spontán program. (Például egy nyaraláson, az aktív programokat szereti, nem a parton fetrengést) Ugyanakkor nagyon szeret csinosan kiöltözni, ha tudja hogy nem fog random hegyet mászni.

-Még tanul. Emellett gyakornokként is dolgozik. Ezáltal nem sok szabadideje marad. Nagyon szereti azt amit tanul, őszintén érdekli. (gyógyszerész) Nagyon érdeklik a természettudományok, szeret róla cikkeket olvasni, könyveket. Nagyon szívesen olvas pszichológiai témájú könyveket is, érdekli a fizika, a csillagászat. Nagyon kíváncsi mindennek a működésére.

-Szabadidejében festeget, olvas, túrázik, kutyájával foglalkozik.

-Imád sportolni. Úszás, röpi, falmászás, jóga, kosár, küzdősport, futás, konditerem... Mindet csinalta. Bármikor rá lehet venni például egy biciklitúrara, hegymászásra, vagy bármi hasonlóra. Sőt, olyan férfit keres, aki az ilyen programokat preferálja.

-Szexben nagyon kísérletezgetős, elég vad a fantáziája. Bátran be lehet neki dobni bármit, lehangolja a rutin szerű dugás. Szereti, ha a férfi a domináns.

-Elég önbizalomhiányos. Nem a külseje miatt. Inkább csak túlgondolja a dolgokat, minden beszélgetésen képes rágódni egy ideig. Néha úgy érzi, hogy nem szeretik az emberek, fél az ítéletüktől. Kicsit elvarázsolt, mintha valahol egész máshol járna az agya. Általában nagyon vidam, energiát sugároz, könnyen lelkesedik dolgok iránt. Ha neki tetsző téma van, akkor nagyon jó beszélgető partner. (Amúgy elég passzív) Valahol az extravertált, és az introvertált között lebeg.

Szeret új embereket megismerni, kíváncsi a világnézetükre,a személyisegükre, a celjaikra, a törtenetükre. Van 6-7 közeli barátja, a többi inkább csak ismerős.

-Szeret bulizni, táncolni, nem veti meg az alkoholt sem. Jól érzi magát az ember, ha vele megy el szórakozni.

-Kapcsolatban végtelenül hűséges. Ha szeret, akkor nagyon. Ha nem, azt meg észreveszed. Nem könnyűvérű, de nem is kell sokáig csábítgatni az ágyba, mert szereti a szexet. Volt egy komoly kapcsolata (3,5 év) illetve 2 rövid. Volt barátság extrákkal kapcsolatban is, és szexkapcsolatban is. Egyéjszakása nem volt, ismeretlenekkel nem dug.


2019. aug. 16. 02:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Nyet, nyet, nyet.


31F

2019. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

Engem a sportos rész és a természettudományos-pszichológiai érdeklődés fogott meg. Ezeket én is nagyon szeretem 🙂


Kissé tényleg ambivalens érzetet kelt, hogy ilyen elvonulósnak tűnik, ha ezekről a témákról van szó, közben mégis egy extrovertált bulis személyiség lakozik benne. Nekem bejön ez a kettősség, izgalmas 🙂 Lehet azért, mert én is ilyen típus vagyok, magamat látom a leírásban.

Szóval ahogyan írod is, középen van a két véglet között, azaz ambivertált! 🙂


Önbizalomhiányos rész is olyan, mintha én írtam volna kb. 4 évvel ezelőtt.

Aktív nyaralás is... most fogok úszni menni 🙂


A fő kérdésre a válaszom tehát egy nagy IGEN, mert sok a közös bennünk, jó-összeillő jövőt lehetne vízionálni bele, rengeteg közös programmal, közös fejlődési területekkel.


---

És amit írnak többen is, hogy át van hajlítva minden pozitívan értelmezhető dologra, ami furcsa azt tekintve, hogy anonim oldalon vagyunk. Itt nem kell ilyet.

Illetve az önbizalomhiány... maga a kérdés is abból fakad, ez érződik. Furcsa, hogy ilyen kérdést teszel fel, közben pedig nyilvánvalóan tudod, hogy ennek nem sok értelme van, ha olvasod azokat a pszichó könyveket. Így érdekelne, hogy mi a célod vele, illetve miért nem mered magadravenni a tulajdonságaidat? (Miért kellett E/3-ban írni?)

2019. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!