Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti ismerkednétek olyannal akinek nincsen szakmája, de van egy vállalkozása és 3 idegen nyelven beszél?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba jártam, majd családi tragédia kapcsán elvesztettem Apukámat és Anyukám gondozásra szorult, így nem tudtam egyetemre menni, hanem azonnal el kellett helyezkednem a munkaerőpiacon. Elkezdtem dolgozni egy kis murvás autókereskedésben, közben a hobbimra (nyelvtanulás) koncentráltam. Mára 3 idegen nyelven beszélek felsőfokon. Egyetemi tanulmányokra nem volt időm, volt hogy mellékállásba is dolgoztam, de a nyelvtanulást jobban be lehetett osztani időben. Így csak egy érettségim van, meg 3 nyelvvizsga. Időközben egy márkaszalonba is bekerültem értékesítőként, majd vezető értékesítő is lettem! Több év után saját autókereskedést nyitottam 1.5 éve! Murvás, egy kis bódéval, de az enyém és tisztességes autókat árulok! Nálam nincs visszatekerés meg ilyesmi, garanciát is adok.

Szépen megy az üzlet, csak sokan lenéznek mert nincsen szakmám és diplomám. A családban is mondják hogy egy szakmai oklevél többet ér mint egy saját cég és sajnos az általam megismerni vágyott nők többsége is lenéz engem valamiért. Szívesen ismerkedeknék diplomás, irodában dolgozó nőkkel, velük találom meg a hangot, velük vagyok egy síkon. Akad sok butusabb munkanélküli vagy “modell” plázalány aki rám akar szállni de velük nem tudok miről beszélni és rossz hallgatni a dumákat amiket le tudnak nyomni :((( Értelmes témákról beszélgetnék értelmes nőkkel!


Ennyire számít, hogy valaki diplomásnak mondhatja magát? Ez annyit nyom a latba a nőknél? Ismerek olyat akinek büfédiplomája van, majd mivel romániából jött, a nyelvismeret miatt felvették egy SSC irodába, így irodista lehet. De amúgy max bolti eladónak mehetne, így meg ingben flangál. Egy ilyet miért választanak jobban a nők? Én is elmehetnék ilyen helyre, de szerintem nem jobb mint egy saját cég, mert tiszta biorobot munka.


2019. jún. 16. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Neked ehhez és a nyelvhez volt kedved, neki ahhoz a büfészakhoz, de azért lenézed...

Mintha értelmes nő ne lehetne kozmetikus vagy fodrász sem, csak mert neki ahhoz volt kedve inkább, mint könyvelőnek lenni, hiába tudná azt is...

2019. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem kedve volt, oda vették csak fel. Meg is mondta, neki diploma kell, mimdegy hogy milyen. Amúgy meg középiskolában évet is ismételt de most diplomás.


Biztos van nagyon értelmes fodrász, műkörmös is, de én nem találkoztam még velük sajnos. Csak az “amúgy modell vagyok” verzióval.

2019. jún. 16. 11:16
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

> Akad sok butusabb munkanélküli vagy “modell” plázalány aki rám akar szállni de velük nem tudok miről beszélni és rossz hallgatni a dumákat amiket le tudnak nyomni :(((

Jaj, te szegény :((( Érdekes, nekem sincs diplomám (otthagytam a jogot), viszont ez eddig soha nem okozott problémát ismerkedésben.

2019. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Te szimplán hülye vagy és rajtad semmi nem segít.
2019. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem is buta vagy, ne haragudj.

Diplomát 30-40-50-60 évesen is lehet szerezni levelezős munkarendben például. Nem te lennél az első, és nem is az utolsó, aki munka mellett szerzi az első diplomáját, de nyavajogni nyilván könnyebb, mint pénteken és szombaton az iskolapadot koptatni, a vizsgaidőszakot pedig végigtolni tanulással....

2019. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány amit leírtál egyáltalán, de nem is túl lényeges. Ami lényeges az az, hogy megtaláljuk-e a közös hangot, el tudunk-e beszélgetni.
2019. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, ha ezt mondanád akkor nálam plusz pont is lenne, mert vállalkozó családban nőttem fel, és nincs mindenkinek diplomája. :)

(Nekem lesz, de attól nem látom akadályát nem diplomás, ambíciózus emberrel ismerkedni.)

2019. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs diplomája egy pasinak,de dolgozik, van egy saját vállalkozása, fejlődik, az nem zavar.

Sokkal jobb, mint az, akinek van diplomája és anyuci tartja el.

2019. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha valakinek nincs diplomája az egyenlő azzal, hogy buta?! Aha..

Hát, öcsém szerintem máshol keresd a hibát.

2019. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Kb az írásod feléig úgy gondoltam, igen, mert az odáig pozitív. Az viszont kiábrándító, hogy miközben panaszkodsz, hogy szerinted lenéznek, mert nincs diplomád, te magad is lenézed a diploma nélkülieket. "Nem a te szinted"...Tudod, az a bizonyos szint nem a papírtól függ, hanem hogy a másik milyen ember. Nos, nekem nincs még érettségim sem, hasonló okokból, amiről te írtál (családi gondok,stb), csak szakmám van, viszont dolgoztam irodisták között is, diplomások között és láttam azt, hogy a papír, az irodai légkör fikarcnyit sem tett hozzá a személyiségükhöz. Köztük is épp annyi unalmas, rosszindulatú, bunkó ember van, mint az egyszerű melósok között, akik között szintén vannak igen érdekes, kellemes személyiségek is.

Egyébként milyen témákról szeretnél beszélni, amiről egy diploma nélkülivel nem lehet? Atomfizikáról esetleg? Hmm..egyszer-kétszer még érdekelne is, de egy normális kapcsolatban szerencsére nem ez a napi téma. Bár filozofálni szeretek.

Szívesen lennék irodában dolgozó diplomás, bár akkor már inkább a művészetek, de sajnos ez idáig nem adatott meg.

Olyan társat választanék, akin nem azt látom, hogy emiatt butábbnak vagy kevesebbnek tart. Sőt...

2019. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!