Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ismerkednétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ismerkednétek olyannal, aki nyugtatót szed?

Figyelt kérdés

Nyugtatót és antidepresszánst természetesen orvosi utasításra.

Általában normális vagyok, csak ha ezeket nem szedem, akkor bajok vannak.

Meg fura gondolataim vannak, de ezt kifelé nem mutatom soha, mások nem tudják.



2019. szept. 11. 18:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem, Egy ilyen pasival volt dolgom. Vele emberek közé se lehetett menni és fel se állt neki.
2019. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nálam ez kizáró ok.
2019. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

ma 18:15


Hát ez elég durva általánositás. Képzeld emberek közé is járok és közlöm fel is tud állni, ha már az első kommentben itt tartunk.. -.-

2019. szept. 11. 18:17
 4/27 A kérdező kommentje:

ma 18:16


Kifejtenéd?

2019. szept. 11. 18:19
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem .Ugyanazért amiért az első válszoló írta. Nem kell több depis pasas aki engem is lehúz.
2019. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

ma 18:21


Miből gondolod, hogy depis vagyok? Egyáltalán nem vagyok az.

2019. szept. 11. 18:23
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Kár volt lepontozni. Nem általánosítást írtam, tapasztalatot. Ha minden rendben van veled, akkor minek szeded? Nem hiszem, hogy fiatal nőként egy olyan mellé el kéne köteleződnöm, aki csak gyógyszerrel tud élni. Egy komoly kapcsolatnál belegondolok, hogy mi lesz később.
2019. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

ma 18:31


Egy "ilyen" pasival volt dolgod (milyen az az "ilyen"?), és ezért élből elzárkózol mindenkitől, aki nyugtatót és/vagy antidepresszánst szed?


Bár ha jól értem nálad kizáró ok bármilyen gyógyszer szedése.

Akkor gondolom az is probléma lenne, ha cukorbeteg, allergiás, vérnyomás problémája van vagy bármilyen hosszan fennálló, de kezelhető betegsége?!

2019. szept. 11. 18:36
 9/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem pontozok le senkit a véleménye miatt, csak próbálom megérteni a fenn álló helyzetet, kíváncsi vagyok az álláspontokra.
2019. szept. 11. 18:37
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor, ha valami konkrét trauma miatt átmenetileg szeded. Ha ez az alap neked, akkor nem ismerkednék.
2019. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!