Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha ír egy srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ír egy srác nagyon normálisan egy lánynak facen akivel vannak közös ismerősei akkor nem az lenne az emberi minimum hogy reagál rá a lány? 24/F

Figyelt kérdés
Szerintetek ha nem ír akkor a rossz tapasztalatok miatt van? Egy rendes srác mit tehet ez ellen?

2019. szept. 8. 10:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jössz be neki tökmind1 mit írsz, úgysem fog reagálni de majd idővel megtanulod.

Töröld le és ne foglakozz vele.

Írja rá más lányokra is, ha nézel ki valahogy majd lesz olyan aki visszaír.

2019. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
98%

A Facebook nem társkereső.

Ha élőben valami megkérdezi az időt, vagy útbaigazítást kér, nyilván segítek. De az internet nem.a való világ, nem a tinderen vagyok fent, hanem egy közösségi oldalon, ami arra való, hogy az ismerőseimmel tartsam a kapcsolatot. A hozzád hasonlókat válasz nélkül tiltom.

2019. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
*valaki
2019. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki megkérdezi, merre van a meki, segítek neki. Ha ismerkedni akar, elhajtom. Ugyanez vonatkozik facéra. Kolléga? Csoporttárs? Segítség kell neki? Szívesen. Idegen? Nem ismerem, nincs közöm hozzá. Továbbá: ha nem sok minden van a lány adatlapján, egyértelműen csak a külső alapján írtál rá. Felszínességedet igazolja hogy nem először írod le, ha egy kövér lány rád ír, te még akkor is válaszolsz neki....húha, oda ne rohanjak. Miért, mi a baj a kövér lányokkal? Szerinted nekik válaszolni hőstett? Szánalmas egy pojáca vagy, nem rendes srác.
2019. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de egy rendes srácot én úgy képzelek el, hogy ráír valakire, aztán ért abból, ha az nem ír vissza. Nem úgy, hogy ráír valakire, aztán elmegy egy fórumra ecsetelni, hogy mekkora tajparaszt ez a csaj.
2019. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
97%

De nem bírod megérteni kérdező, hogy a Facebookon az emberek a saját barátaikkal, családtagjaikkal tartják a kapcsolatot, nem ismerkedés céljából vannak fent.

2010 körül még menő volt mindenkit bejelölni meg vadidegenekkel írogatni. Ma már az emberek sokkal tudatosabbak.

Teljesen jól teszi, ha nem válaszol idegeneknek. Nyilván ha akarna ismerkedni, vissza írnia.

Szerintem utcán sem köteles az ember jópofizni, ha odajönnek hozzá idegenek.


Próbálj akkor a barátaidon keresztül ismerkedni. Pl egy kerti partin vagy egy buliban, amikor oldotabb a hangulat.

2019. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Mindenkinek meg kell tanulnia azt az életben hogy annak a véleményére ad akit már ismer eléggé. Kövér lány példa azért volt mert én magam sportolok és a hasonló sportos, csinos lányokat szeretem. De ugyanúgy emberhez méltóan fogom kezelni az összes többi lányt is. Lényeg hogy ez a kérdés nem rólam kellene szóljon, természetesen itt mindig átcsap személyeskedésbe a kérdésre adott válasz mert úgy lehet szépen a másikba belegázolni, lehúzni, hisz ő sem lehet különb, ő is csak egy szar a sok közül.


Ha valaki ettől megnyugszik akkor gondolja rólam is ezt. Viszont engem csak az érdekel hogy egy rendes srác (hogyha majd véletlenül esetleg én is azzá válok 😂) mit írhat, tehet ilyenkor?

2019. szept. 8. 13:43
 28/31 anonim ***** válasza:
96%

Az a gond, hogy már az első oldalon megkaptad a választ.


Semmit. Ha te szerinted normális hangnemben írtál, és olyat, amire lehet válaszolni (nem önéletrajzot, hanem kérdést), akkor annyi, nincs kötelessége válaszolni. Az esélyeidet azzal se növeled, ha több levelet küldesz, ha egyszer nem érdekli a dolog.

2019. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat/az időt hogy válaszoltatok nekem.
2019. szept. 8. 14:57
 30/31 anonim ***** válasza:
53%
Többnyire tényleg nem írnak vissza. Nade bocsásson meg a világ, senkitől nem fogok elnézést kérni, mert férfiként viselkedek. Ha látok egy szimpatikus nőt, nekem az a dolgom, hogy próbálkozzak, max visszautasít. Amit elsőre is megértek. Ha nem is reagál, ami valóban nem kötelessége, azzal kicsit minősíti magát szerintem. De nem agyalok rajta, lépek tovább.
2019. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!