Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan emberi betegség ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan emberi betegség ami miatt nem lehet valakinek kapcsolata?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Kóma.
2019. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Van pár mentális betegség
2019. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Klau97hun ***** válasza:
85%
Első nagyon adlak 🤣
2019. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Rengeteg pszichológiai betegség van ami ellehetetlenítni. Igazából a lelki problémák 90%-a ilyen, lehetetlen egészséges párkapcsolatot fenntartani mellettük hosszú távon. Sajnos öngerjesztő folyamat, mivel nincs kapcsolathoz megfelelő mentális állapotban így elromlik a kapcsolat - mivel elromlik a kapcsolat egyre kevésbé lesz megfelelő mentális állapotban.
2019. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Izabella220 ***** válasza:
100%
A kóma az állapot nem betegség, de ott a pont.
2019. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Hazudsz egyes. Orvos-beteg kapcsolat. Csak a kómás nem tudja. 😜

33/f

2019. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

1-es válasza nekem is tetszett...

Nem is tudom tudnék-e ilyet. Vannak mentális betegségek ilyenek, de azok sem feltétlenül lehetetlenítik ezt el.

Mondjuk nem igazán értem a kérdést, mert most úgy érted, hogy lehetetlen kapcsolatot kialakítania vagy szexuálisan nem képes megtartani valakit maga mellett, mert nem tud szexelni vagy hogy érted?

2019. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem javasolt: pestis, lepra, paranoid-skizofrén, biztos van még pár.
2019. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Tulajdonképpen lehet, csak sokkal nehezebb, vagy nem javasolt.


Depresszió, bipoláris depresszió, skizofrénia, borderline, autizmus, down-kór, AIDS

2019. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bipoláris depresszióval lehet, az exemnek is az volt, mégis feleségül vett valaki mást.


Ha nem képes szexuális kapcsolatot létesíteni, akár akkor is lehet, ha a partnere meg mondjuk aszexuális.


Aki viszont olyan, hogy egész nap fekszik, mások ápolják egész életében, akkor nehezen tudom elképzelni, max. akkor, ha szerelmesek lesznek egymásba azzal, aki ápolja. Ha valakivel felnőtt korában történik ilyen, és együtt marad vele a partnere, az egy dolog, de ha gyermekkora óta ilyen, akkor hogy ismerkedjen?


Olyanról is hallottam, hogy egy lány évekig szinte egész nap aludt, ilyen betegség is van. Ha szingli, akkor így hogy ismerkedjen, ha még enni is alig bír felkelni?


Olyan is van, hogy memóriazavar, arra sem emlékszik, hogy 2 perccel ezelőtt mit csinált. Ez egy idős nénivel történt, akit a férje ápol, de ha szingli lenne, így lehetetlen lenne randikat szerveznie. Tehát igazából ez a nehéz benne, kimenni a világba és ismerkedni, ha olyan betegsége van az embernek, ami ezt megnehezíti.

2019. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!