Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha ír egy srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ír egy srác nagyon normálisan egy lánynak facen akivel vannak közös ismerősei akkor nem az lenne az emberi minimum hogy reagál rá a lány? 24/F

Figyelt kérdés
Szerintetek ha nem ír akkor a rossz tapasztalatok miatt van? Egy rendes srác mit tehet ez ellen?

2019. szept. 8. 10:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%

De melyik részét nem érted annak, hogy a Facebook nem tarskereso? Miért kéne idegeneknek visszaírni?

Menj fel tinderre, ahol mindenki azért van ott, hogy ismerkedjen.

2019. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál neki szimpatikus, ez van. Én is volt egyszer hogy ráírtam egy lányra (még középiskolóban, nem volt annyira régen :)) és nem reagált rá semmit, aztán végül egy barátnője írt vissza hogy hagyjam békén. A sors fintora hogy vele aztán még hetekig írogattam meg találkoztunk is :)
2019. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
#10 - Gyerekként a neveltetésedben nem volt benne, hogy idegenekkel nem állunk szóba?
2019. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nos a Tinderen semmi jó tapasztalat nem ért, a szebb lányok totál nem adják meg az esélyt hogyha nem villantasz a képeiden autót, luxushelyeket. Totál telibe szarják hogy emberileg mennyire vagyok értékes. Ennek megfelelően én inkább facebookon írok igen. Sőt már kétszer így lett barátnőm és nem azért mert ráírtam 2000 lányra amiből aztán 1 nagy nehezen összejött. Nagyon válogatós vagyok külsővel és belsővel kapcsolatban is. A külső és kémia miatt pedig már nem szoktam eljutni az első lépésig sem tehát nem megyek oda senkihez meghódítani.

Tudom hogy azt hallani, a csapból is az folyik hogy így erőszakolták meg, úgy vágták el a torkát tehát abszolút igaz hogy szorongásban vagyunk tartva mindannyian és egyre több kattant ember is van. De ez egyenes út ahhoz hogy idegen emberektől elmenekülünk akkor is ha azon kívül hogy idegen egyéb okunk nincs rá?

Bennem is kétség kívül sok a szálka, sok az előítélet de mégis mindenkivel úgy bánok hogy megadom az esélyt.

2019. szept. 8. 11:07
 15/31 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon kedves tőled, de hidd el, akkor sem kell idegenekkel szóba állni. Nem kötelező. És egy lány jobban is teszi, ha nem áll szóba idegennel. Ez van. A legtöbb nő ismeretségi körből szeret ismerkedni, iskola, munka, sport, hobbi egyéb helyeken. Biztosan van olyan, aki facén is vissza ír, de sokan meg nem. Én sem szoktam, nem is tudnék mit kezdeni egy ilyen megkereséssel.
2019. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Idegenekkel nem állunk szóba? Nekem nem lenne képem halpofával elsétálni egy idegen mellett miután normálisan megkérdezte hogy erre van-e a McDonald's. Rossz volt a példa? Akkor ismételten: nem lenne képem egy kövér lánynak ne reagálni semmit miután írt/leszólított.


Viszont gratulálok ehhez a hozzáálláshoz, sok sikert hozzá!

2019. szept. 8. 11:14
 17/31 anonim ***** válasza:
97%
Aha, de miért írsz rá egy olyan lányra, akiről semmit se tudsz, hiszen szinte üres a profilja?
2019. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Arról van szó hogy céltudatos vagyok és tudom ki az akit keresek. Több száz lányt kell ahhoz végig néznem hogy akadjon egy akire szívesen írnék. A képek számomra sokat mondanak (csücsörítős meg egyéb villantós képek is akár). Ha valaki naponta posztol valamit például kiesik. Teljesen igaz hogy nem tudhatom így sem mennyire fog klappolni minden de elég fontos a külső is és a belső is számomra. A külső alapján érzem hogy ki az akivel sosem lenne meg teljes egészében a kémia. De magában a külső édes kevés, a belső sokkal fontosabb ez így van.
2019. szept. 8. 11:20
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

Az itteni válaszaid és magyarázataid alapján én se válaszolnék.


Mondjuk az én profilomról tudható pár dolog, ami érdekel, de eddig akárki írt, egyszerűen nem jutott tovább a külsőnél, és szinte semmi nem érdekelte rólam, mint emberről.


Ismerkedni amúgy is a való életben szoktam, azokban a közösségekben, amiknek a tagja vagyok. A helyszín adott, a közös érdeklődés adott, hogy miért beszélünk, adott.


22/L

2019. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Kedves 19-es!


Ha így egyből, konkrétum nélkül belekötsz másokba akkor természetesen nem fog senki tovább jutni a külsőnél. Én nem haragszom emiatt csak javasolni szeretném hogy ha így teszel legyen egy épkézláb indokod is mellé. Neked kell tudni egészséges önkép, önkritika segítségével eldönteni hogy neked kell-e változnod vagy csak belenyúltál az idiótákba ami valljuk be nem nehéz mutatvány manapság. Minden jót!

2019. szept. 8. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!