Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha ír egy srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ír egy srác nagyon normálisan egy lánynak facen akivel vannak közös ismerősei akkor nem az lenne az emberi minimum hogy reagál rá a lány? 24/F

Figyelt kérdés
Szerintetek ha nem ír akkor a rossz tapasztalatok miatt van? Egy rendes srác mit tehet ez ellen?

2019. szept. 8. 10:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Már ne haragudj, de attól, hogy vannak közös ismerőseitek, még nem vagytok ismerősök. Miért írna vissza egy idegennek? És mi az, hogy mit tehetsz ez ellen? Nem kötelező idegenekkel szóba állni. Egy rendes srác ezt igazán tudhatná.
2019. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A téves hipotézisek megelőzése végett: a lánynak a profiljából semmi nem derül ki, az én profilomból semmi nem derül ki. Csak egy-két sima képről van szó. A lányok pedig helyesnek mondanak.
2019. szept. 8. 10:44
 3/31 A kérdező kommentje:
Már kaptam olyanokat hogy egy idegen semmivel nem tartozik nekem, lehúzhazom magam a WC-n meg hasonlók de emberek ha az utcán leszólít egy normál ember normálisan és kérdez valamit akkor le kell sz@rni mert idegen??
2019. szept. 8. 10:46
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad a lanynak, amit az idegentol kerdeztel volna az utcan?
2019. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
És mit írsz ilyenkor az adott lánynak? Mert kétlem, hogy olyat, amivel idegeneket szólítasz meg az utcán.
2019. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
A lánynak őszintén és kedvesen írtam hogy szívesen megismerném de ez csak a lényeg, kisebb humort is fogalmaztam a történetbe. Persze a jövedelmemről, kocsim lóerejéről, családi hátteremről, hobbijaimról semmit nem írtam. Lényeg hogy aki ismer úgy jellemez hogy nagyon kedves srác vagyok. Ennek megfelelően nem úgy írtam hogy ,, szia szép vagy dugnálak " kategória
2019. szept. 8. 10:53
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is szoktak írogatni. Vőlegényem van, csak ez nem látszik a nyilvános profilomból.

Én sem

2019. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre én se szoktam válaszolni.

Azt írtad, hogy semmi nincs a profilján, és csak közös ismerőseitek vannak. Akkor mégis mi alapján szeretnéd megismerni?

2019. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

* én sem szoktam visszairni. Szerintem nem tartozik az ember elszamolassal egy idegennek.

Ha az utcán szolitanak le, akkor sem örülök. Akkor sem, ha nincs párom.

Vannak helyek, ahol lehet ismerkedni, creepy idegeneket csak úgy betámadni.



Bocsi, az előbb véletlenül elküldtem

2019. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Fajtársaimnak pedig köszönöm hogy a minusz szintről kell ilyenkor felküzdenie magát egy rendes embernek (feltéve ha egyáltalán megadják rá a lehetőséget).


Lehet én kaptam rossz neveltetést de ha egy kövér akármilyen lány ír nekem normális hangnemben én egész biztosan visszaírnék.

2019. szept. 8. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!