Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egy 33 éves nő, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy 33 éves nő, az már nem is álmodozhat egy vele egyidős pasiról komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Még akkor se ha gyerektelen? Aki nem csak szex/szeretői kapcsolatot keres manapság egy ilyen korú nővel, azok rendre 50-60 évesek. Már a 40-es korosztályban is nehéz normálisat találni. Mindenkinek csak a nagyon fiatalok kellenek, már ha nem az ingyen prosti vagy a nős pasik szeretője típusú kapcsolatokat nem számítjuk.
2019. szept. 5. 11:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Én 37F vagyok, a kutyának sem kellek... Pedig tudnék örülni egy hasonló-, vagy közel azonos életkorú nőnek.
2019. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
30%

Mindig egykorú barátnőm volt (jellemzően 0-2 évvel fiatalabb).


Viszont elég kevés nőnél volt esélyem pint ezért, mert a hölgyek jellemzően idősebb férfiakkal múlatták az időt, gimiben az egyetemistákkal, vagy akinek már volt kocsija, aztán az egyetem alatt jöttek a már lakásban egyedül elő pasival összeköltözös idők, meg a férfi aki már nyaralni vitte, amíg én pályakezdőként örültem, ha nem haltam éhen.



Majd hirtelen eljött a korosztályom számára a bűvös 33-35 éves kor, mikor a hölgyek akik a környezetemben jellemzően minimum 8-10 évvel idősebb férfiakkal voltak gyakorlatilag 16 éves koruktól, hirtelen felfedezték, hogy azok a pasasok már öregek a család alapításához, én viszont minden téren beértem.


Most meg megy a társaságban a szánalmas vergődés, hogy X miért jár 30 alatti nővel, Y miért annak a 27 évesnek udvarol, gyerek még, és milyen mocskok a pasik, hogy nem kell nekik egy komoly nő.


Fura ezt hallani, mert ugyanezen haver csajok még 10 éve arról beszéltek, hogy ők már komoly nők, és nem akarnak fiúkkal szórakozni, nekik férfi kell.



(Btw, a társaságban akiknek hosszabb ideje házasságuk van, azok tipikusan magukkal egykorú sráchoz mentek az egyetem környékén, nem játszották a nekik férfi (meg lakhatás, meg nyaralás) kell játékot, nem is késtek le semmitől.



Én meg köszönöm, megvagyok a 30 alatti barátnővel évek óta, nem sajnálom, hogy annó kortársnöim alaposan kielemezték, hogy a koruk belőliek mennyire éretlen srácok, most meg eszik amit főztek 😀

2019. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!