Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egy 33 éves nő, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy 33 éves nő, az már nem is álmodozhat egy vele egyidős pasiról komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Még akkor se ha gyerektelen? Aki nem csak szex/szeretői kapcsolatot keres manapság egy ilyen korú nővel, azok rendre 50-60 évesek. Már a 40-es korosztályban is nehéz normálisat találni. Mindenkinek csak a nagyon fiatalok kellenek, már ha nem az ingyen prosti vagy a nős pasik szeretője típusú kapcsolatokat nem számítjuk.
2019. szept. 5. 11:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
8%

Azok a fránya igények. Nem a top 20%-ot kell nézni, azt akkor lesz. Ha meg kötöd az ebet a karóhoz, akkor jó lesz neked egyedül is.

32f

2019. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
18%

Álmodozhatsz, de tenni érte, ismerkedni, kapcsolatokat kialakítani célravezetőbb.

A hülye viccet félretéve: de, simán lehet egy veled egykorúval boldog, kiegyensúlyozott, hosszú kapcsolatod, de sok mindentől függ. Első körben, tőled. Hogy nézel ki, mennyire vagy ápolt, igényes, milyen a természeted, személyiséged, képes vagy-e idegenekkel hamar szót találni és ismerkedni, van-e olyan érzelmi batyud, ami sokakat elriasztana? Hogyan élsz? Van--e valami örömöd az életben? Barátok, hobbi, vagy csak élsz a kis mókuskerékben, kapkodva, besavanyodva? Ha ezek mind rendben vannak, akkor már csak szerencse kell, amit a kitartás hoz el.


Bár valamennyivel fiatalabb vagyok nálad, de nekem rendszeresen udvarolnak nálam még fiatalabbak, komoly szándékkal. Az idősebb 40-es korosztály viszont érdekes módon messzire elkerül. (Bár én ezt messze nem bánom.)

2019. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
A korosztályomnak egyáltalán nem kellek. Csak sokkal idősebbeknek, 50+ vagy 20-asoknak akik meg nekem nem kellenek :/
2019. szept. 5. 12:55
 14/32 anonim ***** válasza:
1%

Komolyan!


Írj le nekem 5 okot, hogy miért kezdjek komoly kapcsolatba!


40 leszek. Van normális melóm. Hitelmentes házam és kocsim.

Budapesten élek. Nincs ex-nejem. Valahogy kinézek.


Miért kellene nekem...meg a hozzám hasonló férfiaknak komoly kapcsolat?


Ráadásul 30+ -osan a nő már gyűrűt meg puját akar, gondolom te is.


A szeretőséggel mi a bajod? Vagy szeretsz pasik után takarítani, mosni, főzni? Szereted, ha vernek?

2019. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem akar mind1ik puját, sőt többsége egyáltalán nem is akar, mert nyűg. Megmaradnak inkább a bulikánál, meg a szelfizgetésnél. Az menőbb...
2019. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy minden 40 éves pasi úgy gondolkozik, mint a #14-es válaszoló. Hogy van egy lakásása meg egy kocsija és akkor már minek család, ha nagyfiúnak érezheti magát vele a 23 éves lányok között is?

Azoknak a 20-as férfiaknak kellenék csak "komoly kapcsolatra", akik még alig önellátóak, nincs semmi tapasztalatuk a nőknél, és azok is csak ugródeszkának használnának, nem komoly kapcsolatra. Vagy csak az idős bácsiknak, akiknek inkább már egy ápolónő kéne nem egy párkapcsolat. Ez a két lehetőség van.

2019. szept. 5. 13:19
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
# 16 Csak egy sith beszél végletekben! 20-as évei közepén-végén azért már elég érett a srácok többsége ahhoz, hogy ne csak ugródeszkának használjon. Annyi idősen már munkája is kell legyen az embernek, hacsak nem egy ************************************. Bocsi! :D De ha nem kellenek, még mindig ott vannak a 30-asok, nem hiszem el, hogy ne lenne olyan, aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne. Olyan korodbeli nő is talál magának párt, akinek gyereke van, hát akkor te gyerek nélkül pláne fogsz találni. Idő kérdése! :)
2019. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ez a tapasztalatom. Van a környezetemben több olyan pár, akik 30 fölött jöttek össze, komoly kapcsolatra és +/- 5-7 év van közöttük
2019. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
36 éves férfiként hasonló gondokkal küzdök, mint te.
2019. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Nekem összejött. 34 voltam, elvált, gyerek nélkül, a leendő férjem 30, szintén gyerektelen. Helyes, értelmes férfi, klassz munkával. A kisfiunk 3 éves.


De érdekes, 30-as évek elején mindig sikerült korombeli, normális férfiakkal ismerkednem. Talán nem jó helyen keresgélsz.

2019. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!