Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egy 33 éves nő, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy 33 éves nő, az már nem is álmodozhat egy vele egyidős pasiról komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Még akkor se ha gyerektelen? Aki nem csak szex/szeretői kapcsolatot keres manapság egy ilyen korú nővel, azok rendre 50-60 évesek. Már a 40-es korosztályban is nehéz normálisat találni. Mindenkinek csak a nagyon fiatalok kellenek, már ha nem az ingyen prosti vagy a nős pasik szeretője típusú kapcsolatokat nem számítjuk.
2019. szept. 5. 11:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
4%
Szingli maradsz, vagy tényleg egy 50-es fszi mellett találsz nyugodalmat. Bár ismerőseim között 2 csajt is ismerek 40 mindkettő, akinek gyerek mellett 20-as párja van. Mindkettő elvált és mindkettő nő jól szituált, szóval rakjad össze a képet. Ha jól szituált csaj vagy lehet még fiatalabb párod is :D gyerekkel a fedélzeten is.
2019. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
20%
Ilyet én is ismerek, Hellmano. Mondjuk a nő tarja el a pasit, de legalább fiatalabb farkat szop.
2019. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem kizárt, hogy találjon olyan férfit ebben a korosztályban, aki valóban kapcsolatra, családra vágyik. Viszont tudni kell kompromisszumot kötni. Sokan ekkor már túl vannak egy váláson, nem ritkán van gyerek is. Ha egy férfi ebben a korban még egyedülálló, akkor meg az merül fel sokakban, hogy vajon mi lehet a defektje, hogy eddig nem kellett senkinek, stb.
2019. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
15%
2-es itt az egyik esetben a srác cégvezető (persze apuka belerakta a gyereket a jóba, de nem a nő tartja el, persze emelett ismerős nő is elég vagyonos, a másik eset már inkább érdek , mert ott a srác nem pénzes ).
2019. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Nem hinném, hogy mindenkinek a fiatalok kellenének, sőt. 30-asok a legjobb nők, simán kifoghatsz magadnak bárkit 20-60 között! :D
2019. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%

Vadbaromsag.

Honnan szeditek ezeket a hülyeségeket?

Nem fog összejonni egy közel 2x annyi idős pasival.

Leginkább 32-37 között fog társat keresni.

2019. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
33 éves voltam, mikor megismertem a férjem, ő meg 31 akkor.
2019. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
7%
Esélytelen. Lejjebb kell adni az igényekből!
2019. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Butaság!

1. Nem vagy idős. Húsz év múlva sem leszel.

2. Miért ne álmodozhatna? Miért nem sikerülhet?

Keress. Biztos van 30-36 éves férfi aki hasonlóan gondolkodik, s szabad.

2019. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

Te hol élsz egyébként? Elég sok 30-as, 40-es férfit ismerek, senki nem álmodozik 20 éves nőkről. Nyilván vannak olyanok, akik nem akarnak kapcsolatot és szexre 20-ast keresnek, mert azzal el lehet dicsekedni a haveroknak, de nem ez a jellemző.


Az én ismerettségi körömben, aki komoly kapcsolatot szeretne ennyi idősen (ez a jellemző), azok a saját korosztályukban keresnek (+-5 év), de én nem találkoztam ezzel a jelenséggel.

2019. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!