Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » He gy nő fekszik össze fűvel-f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

He gy nő fekszik össze fűvel-fával, akkor ő egy ribi, de ha férfi teszi ezt, akkor ő a nagymenő és lek. Rvázza a nőket, akiket megvezetett?

Figyelt kérdés

Mert szerintem akkor így hímringyó. Mert az nagy dicsősé, hogy hazudozik, meg beetet lányokat, utána meg leribizzi meg röhögi őket a haverjaival.

Az ilyentől falra megyek és nem, nem feküdtem le ilyen alakkal, de lehet én is megenném a szövegét. Vagy ha már lefeküdt vele az "áldozata", otthagyta reggel vagy utána, akkor legalább annyi méltóság lenne benne, hogy nem bántja utána.

Mert ő a "nőcsábász, casanova", de régen is így volt, a nő meg ribi, mert összeállt ilyennel. Hogy is van ez?

Ja akkor meg különösen nagy macsó, ha barátnő mellett teszi ezt. Sőt egy nőre minden miatt ráaggatják ezt,ha rövid szoknyát vesz fel, akkor is.


2019. aug. 31. 22:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
Férfi vagyok, de mi a baj azzal, ha nők jóképű, izmos férfit keresnek? Én is olyan nőt keresek, akihez vonzódom, csak ezt követően gondolkodom esetleges kapcsolaton. Miért lennél együtt olyan nővel, férfival, akinek a külseje nem tetszik? Rájuk inkább barátként gondolok...
2019. szept. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az a tapadztalatom, hogy ezek a pasik kifejezetten jóképűek, izmosak, magasak lennének, sőt!!! Aki legutóbb bepróbálkozott, az pl lehetett 60-65 kiló vasággyal, nálam pár centivel vplolt magasabb (én 163 vagyok), volt néhány ferde foga. Ami engem vonzott, hogy jól öltözött volt mindig, tiszta volt mindene, és hogy jó feneke volt.

Igazából teljesen egyértelmű volt, hogy mit akar, ezért nem kapott meg (sajnos nem mindenkinél ennyire nyilvánvaló).

Olyan is bepróbálkozott nálam, akiről aztán tényleg nem is gondolná az ember, és örüljön, hogy a barátnője (már felesége) hozzáér. Ismerjük is a nővel egymást, amit ő is tud... Ennek ellenére is bepróbálkozott nálam. Egyébként meg egy totál elhízott (nem a kis felesleges, hanem a tényleg elhízott) pacák, hosszú, zsíros hajjal, igénytelen öltözködéssel.

2019. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%

Ez csak a pasik fejében van így (azoknál se mind.)

Az alapja meg pont annyi, hogy irigyek, hogy nőként könnyebb szexhez jutni.

Igen ám, de azt hiszik, a nőknek is annyi elég, hogy ki-be húzgálják, azt jól van....

Ezeknek fogalmuk sincs, hogy kell kielégíteni egy nőt.

Ez külsőtől független.

Én nem játszom az agyam, jópár pasin túl vagyok. Nem tartom magam ribinek (utálom amúgy is ezt a szót, mert önmagában már diszkrimináció.)

Ez a tipikus lehazudja a csillagokat a pináért, én meg elhiszem, és szexelünk sztori talán 2x esett meg életemben (30 elmúltam már...).

És talán ha 2 olyan külsejű pasival szexeltem, mint amit itt hirdettek... Na de NEM UGYANAZ A KETTŐ volt a fenti sztori, meg a "jókülsejűek"...

Amúgy meg ha bármelyik a haverjának mutogatta képről, hogy velem kefélt, és röhögtek, hát egészségükre, szerencsére egyiket se ismertem, és 2 nap múlva volt, hogy a delikvensre sem emlékeztem :D Akkor meg ki nem szarja le, mit gondolnak. Vagy itt mit gondolnak, egyik se tud semmit 😂

2019. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként hülyeségnek tartom azt, hogy attól lennék a menőbb, ha minél több nővel lefeküdnék. Sosem értettem azt, hogy ettől miért lennék több. Számomra az a fontos, hogy azt az egy nőt szeressem, aki a barátnőm, ennél nem kell több.
2019. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
#17 ja, hogy mostmár mindenki elkeseredett lúzer? Akkor van 3. Csoport a lúzereken ês az általad kifogásolt típuson kívül? Na abban a kategóriában kell keresned, de nyilván ezek szerint nem itt fogod megtalálni, szóval le lehet kopni kisanyám.
2019. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!