Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » He gy nő fekszik össze fűvel-f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

He gy nő fekszik össze fűvel-fával, akkor ő egy ribi, de ha férfi teszi ezt, akkor ő a nagymenő és lek. Rvázza a nőket, akiket megvezetett?

Figyelt kérdés

Mert szerintem akkor így hímringyó. Mert az nagy dicsősé, hogy hazudozik, meg beetet lányokat, utána meg leribizzi meg röhögi őket a haverjaival.

Az ilyentől falra megyek és nem, nem feküdtem le ilyen alakkal, de lehet én is megenném a szövegét. Vagy ha már lefeküdt vele az "áldozata", otthagyta reggel vagy utána, akkor legalább annyi méltóság lenne benne, hogy nem bántja utána.

Mert ő a "nőcsábász, casanova", de régen is így volt, a nő meg ribi, mert összeállt ilyennel. Hogy is van ez?

Ja akkor meg különösen nagy macsó, ha barátnő mellett teszi ezt. Sőt egy nőre minden miatt ráaggatják ezt,ha rövid szoknyát vesz fel, akkor is.


2019. aug. 31. 22:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%

Azt azért lásd be, hogy nőként semmi teljesítmény nincs abban, hogy sokat tud dugni. Ehhez csak szét kell tennie, és lesz. Férfiként azért nem ilyen egyszerű.


Ez kb olyan, mintha az egyik ember azzal vágna fel, hogy neki ugyanannyi üres colás doboza van, mint a másiknak Ferrarija. Mert nőként egy dugásért kb annyit kell küzdened, mint egy alu dobozért, férfiként meg mint egy sportkocsiért.

2019. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%

Van egy lényeges különbség a kettő között.

Azok a férfiak gyökerek, de nagyon jól néznek ki, ezt tudják is magukról és élnek is vele. De! Nem álszentek, nyíltan vállalják, hogy nőcsábászok és macsók. Nincs hazudozás, beetetés, illetve nyilván van amelyik teszi szépet és hazudozik, de ott is teljesen egyértelmű, hogy mire megy ki a játék, nyílt titok.

Nem számítva a nemi erőszakot megfektetni azt lehet aki akarja, mert 2 ember kell hozzá. "Falra lehet menni" az ilyen alaktól, de KIZÁRÓLAG azért tudja ezt megtenni, mert van rá KERESLET. Ez az egyetlen oka. Nem bonyolult dolog - ha nem nyáladzanának utána a lányok és nem tennék szét nekik a lábukat, akkor nem lenne kit megfektetniük és most nem lenne miről beszélni és ezt a kérdést sem írtad volna ki.

Az "áldozatok" is összefekszenek fűvel-fával, de ők azért ribik, mert teljesen máshogy tálalják. Nekik a "személyiség", "összhatás", "megbízhatóság és hűség", meg az "intelligencia" a fontos. Képmutatás és önigazolás szintjén. A valóságban meg KIZÁRÓLAG annyi a szempont, hogy jóképű, sportos 185+ 190 legyen és már tocsog is a bugyi. CSAK emiatt lesz ő áldozat. Mert EZ kell neki.

Azért ribi, mert olyan értékeket hajtogat amiket igazából magasról leszhar, csak az számít, hogy jóképű, jótestű, magas legyen.

Ez a nagy különbség ebben a játékban, hogy az egyik magát adja, vállalja, hogy gyökér, megmondja, hogy mit akar, de a másik olyan értékek mögé bújva állítja be magát "áldozatnak" amikhez köze sincsen.


Érted a különbséget? A "nagymenő nőcsábász" sok és új phuncit akar és EZT is kommunikálja és vallja. A ribizlinek meg az ilyen álomtestű macsó kell, de az ELLENKEZŐJÉT kommunikálja és vallja, hogy neki a "személyiség, összhatás, megbízhatóság", blablabla kell.


Aki erre nem vevő, az nem lesz "áldozat", mert elkerüli az ilyen embert és helyzeteket.

Ez DÖNTÉS kérdése. Mindenki olyan virágot szagol amilyet szakít.

2019. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Na, jött a válaszomra lepontozás rendesen. Szóval, a lepontozók közül ki csinálta meg a tinderes példám? Mik lettek az arányok? Csak, hogy ne tűnjetek annyira szánalmasnak...
2019. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#12 Azon mi ribi, ha valaki ismerkedik egy sráccal, aki normális, kedves. Nem FBI, hogy lenyomozza, hogy nője van, ha akár még segítséggel is (tudok ilyenről, informatikust kért meg) mindenhol letiltotta, hogy barátnője van és nem gondolnád róla, hogy szemét. Majd ugyanezen a lányon 1 hét múlva röhög és leribizi ugyanaz az alak. Szerintem akkor is szánalmas egy ilyen csávó és nekem nem kellene, már csak azért sem mert nem pont melletted fog megváltozni... Ugyanolyan ringyó. Ez a véleményem, mégha nem tetszik is..
2019. szept. 1. 15:13
 15/25 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem, hogy a #12 hozzászólásomra adott válaszoddal mit szeretnél mondani.

Abban abszolút egyetértünk, hogy az ilyen alak gáz, a korábbi hozzászólásomban a gyökér kifejezést használtam. Abban is egyetértek, hogy naívság azt várni, hogy valaki majd megváltozik.


A lényeg:


"Azon mi ribi, ha valaki ismerkedik egy sráccal, aki normális, kedves."


Nem. Nem normális és nem kedves az a srác. Viszont baromi jól néz ki, amitől átázik a bugyi. Ezt van aki észre veszi, van aki nem.

Az veszi észre aki a személyiségre figyel inkább és az nem veszi észre akinek csak a külsőségesek fontosak.


Az benne a ribizli, hogy tocsogó bugyiban odadobja magát KIZÁRÓLAG azért mert jóképű, sportos, magas, miközben belső értékekrő papol, hogy neki a megbízhatóság és hűség a fontos. Ez benne a ribiség, hogy teljesen mást mond, mint amit igazából tesz vagy akar. Nincs benne tartás és áldozatnak állítja be magát.


Ha "normálisnak és kedvesnek" tartja, az azért van, mert baromira felszínes. A széles vállát, nagy karját meg a helyes pofikáját figyeli kizárólag, persze, hogy nem fogja észrevenni, hogy szemét vagy barátnője van...

2019. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Lazy Lover ***** válasza:
21%
Hajaj de sokat hallottam nekem nem kell ilyen csávó dumát még is szét teszitek nekik az átlag pasi meg le van szavazva ...de álszentek a mai “nők”
2019. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Mennyi itt ez az elkeseredett, önsajnáltató lúzer...

Nem, nem ezzel áltatom, szerencsétlen

2019. szept. 1. 16:12
 18/25 anonim ***** válasza:
25%
Normális kultúrál módon érvekkel fejtettem ki a véleményet, elfogultság és főleg személyeskedés nélkül.
2019. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
43%

Ezért működik ilyen jól ez a jelenség amit itt írtál, itt nyilatkoznak róla az "áldozatok":


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Ha megkérdeznéd, akkor mindegyiknek a személyiség, megbízhatóság, hűségesség, blablabla az első szempont meg a legnagyobb vonzerő. Véletlenül sem jóképű izmos 190 centi magas pasikról áradoznak tocsogó bugyiban. KIVÉTEL nélkül az összes válaszolónak az igénye: magas, izmos jóképű.


Látod? Ennyire elvakultan attól, hogy milyen magas-izmos-jóképű NEM fogják észrevenni ha szemét, ha barátnője van, ha csak a trófea és a phunci kell neki.


Pont nem érdekli őket a személyisége és szándéka csak legyen jóképű, izmos és 190 centi.

2019. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
12%
Azért vicces, hogy sorban jönnek a lepontozások, de semmi érv vagy összeszedett reakció. Néha egy kis beszólás és ennyi. Azt hiszem, ez többet mond a témáról, mint azt a lepontozók gondolják... :D Még értelmes magyar mondatok alkotására sem képesek.
2019. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!