Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » He gy nő fekszik össze fűvel-f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

He gy nő fekszik össze fűvel-fával, akkor ő egy ribi, de ha férfi teszi ezt, akkor ő a nagymenő és lek. Rvázza a nőket, akiket megvezetett?

Figyelt kérdés

Mert szerintem akkor így hímringyó. Mert az nagy dicsősé, hogy hazudozik, meg beetet lányokat, utána meg leribizzi meg röhögi őket a haverjaival.

Az ilyentől falra megyek és nem, nem feküdtem le ilyen alakkal, de lehet én is megenném a szövegét. Vagy ha már lefeküdt vele az "áldozata", otthagyta reggel vagy utána, akkor legalább annyi méltóság lenne benne, hogy nem bántja utána.

Mert ő a "nőcsábász, casanova", de régen is így volt, a nő meg ribi, mert összeállt ilyennel. Hogy is van ez?

Ja akkor meg különösen nagy macsó, ha barátnő mellett teszi ezt. Sőt egy nőre minden miatt ráaggatják ezt,ha rövid szoknyát vesz fel, akkor is.


2019. aug. 31. 22:46
1 2 3
 1/25 Lazy Lover ***** válasza:
17%
Napi rinya meg fúrt a helyi menő csávó minden férfi szemét pitcshogást olvashattuk
2019. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom, ha az adott lány tudott róla, hogy van barátnő is, akkor nem tudom sajnálni.
2019. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem tudnak róla.
2019. aug. 31. 22:51
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Hát akkor elég gáz alak lehet.

Sajnos vannak ilyenek, teljesen hiányzik belőlük a tisztelet bárki iránt.

2019. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Az a nő hülye és rossz emberismerő, aki megeszi az ilyen férgek szövegét. Mindig vannak árulkodó jelek.
2019. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
Végül is, szeretné férfi lenni.
2019. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Colonel nem biztos. Nekem pl. olyan ismerőseimről derült ki, hogy csalják a párjukat (volt nő is és férfi is), akik tipikusan csendes, aranyos embernek tűntek és bírta őket mindenki.
2019. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Megértem #7, bizonyára ilyen példa is van, de nem ez van többségben.
2019. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az ilyen pali alapból kuka.

Ki nem állom az elhasznált palikat.

2019. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%

Nem igazán értem ezen a pörgést. Nyugodtan lehet csinálni egy átlagos női és átlagos férfi profilt tinderen, aztán egy hónapig fűzögetni vele mindenkit. Aztán a végén összeírni, hogy melyik nemmel jött össze több dolog... Nőként kb. fél perc szexre pasit találni, ebben nincs semmi extra teljesítmény. Férfiként van. Nézd meg, mennyi "szűz vagyok" és "hogy legyen barátnőm" kérdés érkezik a férfiaktól.

Tények és számok. Ennyi. Ez független egyesek sértődésétől.

(Amúgy nem tartok egy nőt sem ribizlinek azért, mert szeret szexelni vagy sok férfival van. Azt tartom viccnek, hogy hasonló teljesítménynek tartják a dolgot.)

2019. szept. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!