Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 28-29 éves nőhöz szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28-29 éves nőhöz szerintetek hány éves kortúl "túl öreg" egy férfi?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne olyanokat írjatok, hogy a szerelem nem korfüggő, mert jómagam is így gondolom, de hány éves az, amire már mégis a többség ezt mondja? Okkal kérdezem.
2019. aug. 31. 15:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
40+ éves kortól.
2019. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Kinek mi. Egy 40+-os jó eséllyel már más eletszakaszban van, mint te. Neki már lehet volt egy esküvője, van gyereke és lehet már nem vágyik újrakezdeni ezt az egészet elölről. Ha ezzel a háttérrel nem rendelkezik, akkor még egy kora 40-es is beleferhet.
2019. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Nőtől függ, ki milyen kapcsolatot szeretne. Miért érdekes ez a dolog? Mi lenne az ok?
2019. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nagyjából fél éve jósolt nekem egy jósnő. Nem hittem benne, de minden bejött, az is, hogy szakítok (3 napja megtörtént) és utána egy nálam korosabb férfi fog jönni (és nem 1-2 évvel idősebbet értett, ezt is éreztem), tehát kíváncsiság. :D Sajnos őt megkérdezni már nem tudom, egy külföldi nyaralás alkalmával volt ez :)
2019. aug. 31. 15:20
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Az a kérdés, hogy neked milyen korú férfi szimpatikus. Nem bíznék ennyire egy jósnőben, mert most gondolom pont így keresel társat.
2019. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem keresek semmilyen társat, hiszen friss a szakítás és mindig is a véletlenre bíztam, csak most elgonolkodtam ezen. Nem komolyan szinten, csak hogy mégis hány éves lehet, aki hozzám idős :)
2019. aug. 31. 15:24
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinek más lesz erről a véleménye, max. lesz egy átlag.

Nálam max. 2-3 évessel voltak idősebbek, és nem is tudok ennél korosabbat elképzelni.

2019. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha a fiatalabb férfiak jönnek be, akkor valamit nagyon benézett.... :)


Egy 10 év korkülönbségnél a nő még kitalálhatja, hogy ő bulizni akar, amire a férfi már nem biztos hogy vevő. Más dolgokban passzolhatnak, de kérdés, hogy egy nő milyen szemmel tud nézni egy férfira így. Sokszor a nőn múlik.

2019. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
38 éves már sok szerintem, most lettem 28, még a 35re is húzom a szám(7 év, rengeteg), 33ig keresek társat, idáig nincs bajom a korával, ha mindenben tökéletes, akkor 34, de azért hasra kell esnem, hogy ne zavarjon.
2019. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
40+ egyértelműen, részemről 28-29 éves koromban 35 alatti pasit tervezek.
2019. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!