Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nagyon nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon nehezen fogok így barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok, de azért van rajtam izom.

Nem vagyok annyira határozott, és nem is vagyok beszédes.

Ha lesz egy lány akivel valamennyire bejövünk egymasnak akkor lehet nekem is kapcsolatom hogy ilyen vagyok?


2019. aug. 28. 14:01
 1/6 anonim válasza:
94%
Szedd össze magad, az lehet, hogy nem vagy beszédes, viszont ez meg azt jelentheti a csajnak, hogy nem akarsz vele beszélni. Változtass ezen, szocializálódj többet.
2019. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Várj, kotrok már elő a farzsebemből egy zsepit, hogy tudj mibe sírni.
2019. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg pozitívumaid? Abból 1et se írtál.. szerintem így ilyen negatív önképpel sehogy sem fogsz találni.


Oké, vannak hibáid, de tulajdonképpen mi az ami jó, szeretnivaló benned? Errōl semmit se írtál.

2019. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
A baj nem abból látszik, amit írtál magadról, hanem ahogyan írtál. Kb. az jön le, hogy egyrészt szörnyen butácska vagy, kevés szókinccsel, másrészt afféle sunyi kis biztonsági játékos típus. Amennyiben ez utóbbi mentalitás valóban igaz rád, na, az taszítja a nőket mindennél jobban.
2019. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy a kevés szókincs nem csak arról tanúskodik, hogy életedben nagyon keveset olvastál, hanem arról is, hogy nem tudsz árnyaltan gondolkodni, és valószínűleg az érzelmi intelligenciád is nagyon alacsony. A jó hír, hogy ezt lehet fejleszteni, a rossz hír, hogy ehhez jó sok erőfeszítés és idő kell, továbbá, hogy csak akkor fogsz valamire jutni, ha egy teljesen más emberré változtatod magadat belülről. Persze mivel a világ folyamatosan változik, elkerülhetetlen, hogy mindenki változzon benne, akár akarja, akár nem. Viszont azok az emberek, akik belenyúlnak ebbe a folyamatba, és a céljaiknak rendelik alá, azok lesznek az élet nyertesei.
2019. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem két tulajdonság számít annál hogy lesz e barátnőd. Ennél azért bonyolultabb, de valami komolytalan kis összeröffenésed lehet valakivel.
2019. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!