Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindenki jóval fiatalabbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki jóval fiatalabbnak néz mint amennyi vagyok akkor sosem fogok barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Meg általában mindenki azt mondja hogy milyen rendes, és szolid vagyok, de ezt ránézésre.

Eddig nem volt barátnőm. De sokszor úgy érzem hogy emiatt nem is lesz.

21f

Még reménykedjek ennyi idősen?


2019. júl. 31. 06:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Jajj ecsém, azért az egyhatvanat még nehúzzad magadra, csak 21 vagy. :D

Kitartás és legyél kicsit pimasz... olyan viccesen pimasz. Amolyan kedves s@ggfej. Azt csípik.

33/f

2019. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10-15 ev mulva orulni fogsz, hogy fiatalabbnak nezel ki.
2019. júl. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A fiatalok is találnak párt.
2019. júl. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Engem most olyan 20-21 évesnek mondanak. Kölyökképű vagyok, de szerencsére jóképű. Annyi a nagy trükköm, hogy 17-21 éves lányokkal ismerkedem. Te is annál fiatalabbakkal vagy max olyan korúakkal ismerkedj, amennyinek kinézel


25/f

2019. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A 2-re ne hallgass,nem tudja miről beszél.


Én viszont igen, mert 34 évesen a személyimet kéregetik és a páromat az apámnak nézik.

Gyerekek akarnak velem ismerkedni, ebből nem kérek és viccesnek sem találom.

2019. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a saját korosztályod sosem fog számba venni, az idősebbeknél megint nincs esélyed hisz fiatalabbnak látszol. Így lényegében esélytelen vagy a párkapcsolatra. Ha neked kislányok is megfelelnek akkor mehetsz azokra.
2019. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2-es hülyeséget beszél, nem lesz jobb!


32 éves vagyok, a legtöbb (!) aminek mostanában néztek 25 volt, általában 21-23 közé tippelnek az emberek.

Férfiként nekem főleg nem vicces, hogy tinicsajok és huszonévei elején járó lányok tekintenek csak rám potenciális kapcsolat-alapként, ha a korosztályomhoz (25+) közeledek, akkor nem vesznek komolyan. És igaz ez az élet minden területére: hivatalnokok, postai alkalmazottak, bolti eladók simán letegeznek bármennyi idősek, rengeteget kell küzdenem minden helyzetben, hogy felnőttként tekintsenek rám.

2019. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megértem a problémádat mert én is 32 éves vagyok és 24-nek néznek. Növessz szakállat, edz sokat. Javít a helyzeten. Ha gizda vékony tested van akkor még fiatalabbnak tűnsz.
2019. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7

Azt vágod, hogy a harmincas férfiak többsége ölne azért, hogy a 18-25 évesek tekintsenek rájuk kapcsolati alapanyagként?


Ez a "korosztályom" dolog millió okból rossz gondolkodás. Hollywoodi filmekből jön ez? Egy nő 20-25 körül van a csúcson, egy férfi 30-35 körül. Úgymond ők illenek össze a legjobban. A nő könnyebben felnéz egy tőle idősebb férfire, könnyebben tiszteli. A szüleim is akkor jöttek össze, amikor anya 22, apa 29 éves volt és jól megvannak lassan harminc éve. Nálam is hasonló a terv majd 30-35 éves koromban egy 20-25 évessel.


25/f

2019. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A párom 29 volt mikor megismertem és megborotválkozva kinéz 15-nek. Mégis együtt vagyunk 4 éve szóval nem hátrány.
2019. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!