Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon selejtes vagyok ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon selejtes vagyok ha nem tudok barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Mindekinek olyan könnyen megy ez. Tízen évesen már több kapcsolatuk is volt sokaknak. Nekem meg még huszon évesen sem jön össze.

Teljesen elment már az önbizalmam amiatt hogy nem tudok összehozni kapcsolatot.

Nekem szetintem nincs párom. Annyira hülye személyiségem van, hogy nem csak nehezen tudok ismerkedni hanem kevés lánynak vonzóak az ilyen típusúak. (csendes, szolid, érzelmes, lelkiismeretes, introvertált)


2019. jún. 30. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Pedig sok lány jobban kedveli ezt, mint a nagydumás ki ha én nem típusú férfiakat. Nekem például ez tetszik és biztos nem vagyok egyedül ezzel.
2019. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a normális nők pontosan ezeket a tulajdonságokat keresik egy férfiben. Nincs olyan aki tetszik? Szerintem hagyd hogy megismerjenek és legyél kicsit nyitottabb!
2019. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

A nők imádják a kétségbeesett síró embereket.

Csak 2 példa megkértem már nő kezét mégis visszautasított, illetve volt hogy 10 évig nem volt barátnőm.


Ha én is úgy rinyálnék mint te még most se lenne.


30F

2019. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem mwgy, akkor ne erőltesd. :) Foglalkozz azzal, amiben jó vagy.
2019. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Felsorolt tulajdonságok lehetnek jók, viszont ha nem vagy női társaságban akár hobbi vagy barátok kapcsán sose lesz olyan nő, aki valamennyire megismer és szimpatikus leszel nála. Kezdetnek keress barátokat, járj el rendezvényekre és beszélgess más emberekkel, 4 fal mögött nem lesz változás. Ha viszont úgy gondolod nincs párod és jobb lesz egyedül, akkor fogadd el és ne kinozd magad.
2019. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Törődj bele! Legalább abbamarad a szenvedés !
2019. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!