Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm. Az a egy két lány akivel szexeltem ők csak ri.bancok voltak. Nem szerettek engem. Nagyon vágynék arra hogy végre olyan lánnyal szexeljek akit szeretek is, de erre nagyon kicsi esélyt látok. Egyszerűen már nincs normális lány.

Közben meg minden lány panaszkodik hogy nincs normális fiú, de még is utána olyan fiút választanak akik csak kihasználják és később megcsalják őket.


2019. aug. 12. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem ribizlikkel kell kezdeni. Sírás helyett hajtsd el a filléres lánykákat és arra fókuszálj aki nem dobja a textilt egy viszkikóla után.
2019. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a férfiak miatt lettek a lányok ribizlik . Ez az igazság. Mert csak kihasználják őket. Miközben ők ugyanúgy szerelemre vágynak,de mivel a legtöbb "férfi" csak szexelni akar ezért ők is megváltoznak. Köszönd a férfi társaidnak.
2019. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Rosszakat fogsz ki.
2019. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szexkategóriában teszed fel a kérdést, bizonyítja, milyen nőre vágysz. Neked olyan ribizli kell, aki szeret téged. De a ribizliség egy életstílus, sajnos sokan nem fogjátok fel.
2019. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, azt írod, a lányok panaszkodnak hogy nincs normális srác de aztán kihasználós fiút választanak.


Előtte meg te csinálod ugyanezt, panaszkodsz hogy nincs normális lány de ribiket választasz.


Hmmm, érdekes.

2019. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

"Szerintem a férfiak miatt lettek a lányok ribizlik . Ez az igazság. Mert csak kihasználják őket."


Kihasználni csak azt lehet, aki hagyja.

2019. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz. Sokszor észre sem veszed hogy valaki kihasznál. Csak útólag jössz rá. Gondolom csalódtak a férfiakban ezért megváltoztak. És már elfogadták hogy ők ilyenek. Nem tudnak visszaváltozni. Miért kellene őket hibáztatni? A férfiak tönkretették őket. Szánalmas.
2019. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kevésbé normálist is nehéz, de lehet hogy mi keresgélünk rossz helyen. :)
2019. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És normális pasit?!
2019. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én normális lány vagyok, ezért nem jönnék össze olyannal, mint te. R.ibancokkal szexeltél, és a szex oldaláról közelíted meg ezt az egész társkeresés dolgot:

" Nagyon vágynék arra hogy végre olyan lánnyal szexeljek akit szeretek is"

2019. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!