Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az olyan nők jönnek be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az olyan nők jönnek be, akik erősebbek nálam, akkor nincs esélyem barátnőt találni? Mondjak le az egészről?

Figyelt kérdés

Mindig is azt szerettem volna,hogy egy lány durván összeverjen és félnem kelljen tőle.

De fizikálisan én is elég erős vagyok,mert megszállottan edzek,előfordult már hogy olyan keményen csináltam,hogy összehánytam magam vagy elkezdett remegni az egész testem és alig bírtam megállítani.

Így meg olyan nőt nem találhatok aki sokkal erősebb nálam.Meg a lányok amúgy is azt szeretik ha a férfi a domináns én meg extrém mazochista vagyok.



2019. júl. 9. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress testépítô, birkózó, küzdôsportoló csajt.
2019. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nyüzüge férfi vagyok, mégis totál hasonló kaliberű nő lenne a zsánerem.

Talán úgy, ahogy az első írta, lehetséges a dolog.

2019. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Ajánlom Terka néném, igaz kicsit idős, de a férjét is mindig elveri a bottal.
2019. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Szaknyelven" submissive típusú férfi vagy. S vannak olyan nők, akik dominánsak s ilyen férfit keresnek. Nézz szét a tematikus társkeresőkön pl. az smpixie-n
2019. júl. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Muszáj ehhez nőnek lenni? Pont építkezek, jöhetsz téglát pakolni. Természetesen este úgy elverlek, h összecsinálod magad. 3 hónap kúra után még a péniszt is leveteted majd ;)
2019. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!