Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem ha nem tudom önmagam adni es egy szerencsétlen csödtömegnek jövök le? 25n

Figyelt kérdés

Alapvetöen nem tartom magam balféknek, kalandos azaz élményekkel teli az életem, diplomam is van de tanulok még mellette jo munkahelyen dolgozom, fotomodell is voltam, sok exem kapart utanam, van jogsim jol vezetek.


De.

Mindezek ellenere a legutobbi randin:

Nem tudtam milyen cipöt vegyek fel(szétment az egyik, edzö nem all jol 30 fokban nekem szoknyaval nem volt mas ideiglenesen mig nem veszek) igy hirtelen fekete magassarkuban mentem el amin kiakadt a sportos farmeros srac hogy "kisestelyiben"megyek, aztan kimentünk kocsival a partra es visszafele elfelejtettem hova parkoltunk le, ezen megint kiakadt, hozott üditöt(elötte telon jelezte) de nem adta oda de ott volt a kocsiban igy hirtelen en kertem el, hogy felbonthatom? Es olyan erdekesen jött le a szitu mintha oda meg vissza lennék az üditöert hogy nem birom ki, jah az elejen be sem akartam szallni a kocsiba, de kerdezte hogy most itt alljunk a parkoloban??inkabb menjünk valahova, igy eleve az is hülyen jött ki ahogy beültem mint aki akarata ellenere beül, azaz egy teljes bizonytalan bena nö aki nem tudja mit akar


Massal pedig meg sem tudok szolalni randin. Ha felhozok par temat hülyesegek jönnek ki belöle hogy inkabb maradtam volna akkor csendben


Volt aki "ledominalt".pont olyanokrol beszelt mintha en lennèk ugyanazok a velemenye van ugyanolyanok a meglatasai ugyanaz vonzza mint engem, nem gyöztem hüledezni es azon agyaltam talan ismer es nyomozott utanam, de még a legaprobb dolgokban is lehetetlenül passzoltunk pl neki is a zöld tea a kedvence ugyanazt vettük a boltban, erre mellette is "bologato öleb lettem" azaz annyikat birtam kinyögni:"te is? En is!","szerintem is!","ifen pontosan igy erzem/latom en is"(mint akinek nincs sajat velemenye abszolut)


Nem ragozom tovabb.


A lenyeg hogy majdhogynem ugy ismer meg mindenki mintha valami deffektes bena nö lennék aki nem kellene a hata közepere sem meg a kutyanak sem.

Sorra otthagynak 1-2 randi utan hogy köszönik ebböl nekik több nem kell.


Hiaba chateltünk elötte akàr heteket.



Ugy erzem keptelen vagyok önmagamat adni, abszolut nem tudja a masik kivel beszel es pont nem egy bena jellemtelen szerencsetlen növel, de mindig ezt a format hozom.


Van aki kenyszeresen irogat es ilyenek utan tarrja velem ugyan a kapcsolatot de teljesen kierzödik hogy felvallrol kezel lo nincs szamarnak hasznal


2019. aug. 28. 07:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
31%
Ja bocs. Látod? Neken meg a szövegértelmezés nem megy. Engem egyébként nem zavart volna ha edzőcipőben jössz. :)
2019. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
93%
Azért az erős, hogy ennyire kamu sztorit van, aki bevesz.
2019. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%

El tudom képzelni ahogy affektálva kényeskedsz, miközben nyomkodod az iphone-t.

A megnyilvánulásaid alapján számomra tipikus ostoba nagyvárosi libának tűnsz.

2019. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
68%

Próbálj nem retardált embereket választani.


És Ne vedd ennyire komolyan az ismerkedést. Lesz ami lesz.

2019. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!