Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem ha nem tudom önmagam adni es egy szerencsétlen csödtömegnek jövök le? 25n

Figyelt kérdés

Alapvetöen nem tartom magam balféknek, kalandos azaz élményekkel teli az életem, diplomam is van de tanulok még mellette jo munkahelyen dolgozom, fotomodell is voltam, sok exem kapart utanam, van jogsim jol vezetek.


De.

Mindezek ellenere a legutobbi randin:

Nem tudtam milyen cipöt vegyek fel(szétment az egyik, edzö nem all jol 30 fokban nekem szoknyaval nem volt mas ideiglenesen mig nem veszek) igy hirtelen fekete magassarkuban mentem el amin kiakadt a sportos farmeros srac hogy "kisestelyiben"megyek, aztan kimentünk kocsival a partra es visszafele elfelejtettem hova parkoltunk le, ezen megint kiakadt, hozott üditöt(elötte telon jelezte) de nem adta oda de ott volt a kocsiban igy hirtelen en kertem el, hogy felbonthatom? Es olyan erdekesen jött le a szitu mintha oda meg vissza lennék az üditöert hogy nem birom ki, jah az elejen be sem akartam szallni a kocsiba, de kerdezte hogy most itt alljunk a parkoloban??inkabb menjünk valahova, igy eleve az is hülyen jött ki ahogy beültem mint aki akarata ellenere beül, azaz egy teljes bizonytalan bena nö aki nem tudja mit akar


Massal pedig meg sem tudok szolalni randin. Ha felhozok par temat hülyesegek jönnek ki belöle hogy inkabb maradtam volna akkor csendben


Volt aki "ledominalt".pont olyanokrol beszelt mintha en lennèk ugyanazok a velemenye van ugyanolyanok a meglatasai ugyanaz vonzza mint engem, nem gyöztem hüledezni es azon agyaltam talan ismer es nyomozott utanam, de még a legaprobb dolgokban is lehetetlenül passzoltunk pl neki is a zöld tea a kedvence ugyanazt vettük a boltban, erre mellette is "bologato öleb lettem" azaz annyikat birtam kinyögni:"te is? En is!","szerintem is!","ifen pontosan igy erzem/latom en is"(mint akinek nincs sajat velemenye abszolut)


Nem ragozom tovabb.


A lenyeg hogy majdhogynem ugy ismer meg mindenki mintha valami deffektes bena nö lennék aki nem kellene a hata közepere sem meg a kutyanak sem.

Sorra otthagynak 1-2 randi utan hogy köszönik ebböl nekik több nem kell.


Hiaba chateltünk elötte akàr heteket.



Ugy erzem keptelen vagyok önmagamat adni, abszolut nem tudja a masik kivel beszel es pont nem egy bena jellemtelen szerencsetlen növel, de mindig ezt a format hozom.


Van aki kenyszeresen irogat es ilyenek utan tarrja velem ugyan a kapcsolatot de teljesen kierzödik hogy felvallrol kezel lo nincs szamarnak hasznal


2019. aug. 28. 07:22
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Az a nö aki kapasbol beszall egy szinte idegen kocsijaba nem epp a nagybetüs nö. Van egy ilyen "filingje"a dolognak auon kivül h veszelyes is lehet.

A srac is ezzel kezdett amugy szorakozni poenbol hogy összevissza körözött es vitt ki a varosbol ugy sem tudok mit csinalni alapon, a reakcioimra volt kivancsi.


Hasonloval mi is szorakoztunk màr amugy. Amikor felvettünk stopposokat. Teszteltük hogy megijednek e. Csak viccböl. Az exem sem kellett félteni ha baromkodasrol volt szo

2019. aug. 28. 07:58
 12/34 anonim ***** válasza:
83%

Ezeket nem tartom negatív dolgoknak. Az ismerkedés elején lehet így szerencsétlenkedni. Ez valójában még aranyos is tud lenni. Ha egy férfi normàlis, nem fog emiatt kihátrálni. Más dolog lehet ami miatt visszalépnek, te lehet hogy ennek tudod be. A leírásod alapján ez egyértelműen nem taszító, talán még inkább helyzetet ad a férfinek, hogy ő vezessen, mint a táncban. Ahogy veled viselkedtek - inkább az vall bénázásra, meg türelmetlenségre.

Szerintem fölöslegesen gyötröd magad ezen. Egy határozott, fiús nő sokkal kevésbé vonzó. Ezeket a bizonytalan dolgokat egy férfinek értenie kell - és ha intelligens, akkor előnyt hozhat ki ebből.

2019. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
16%

Ne haragudj, de ez amit mondasz netto kreténség. Össze vissza körözni mi a reakció??? Ugye nem mondod komolyan, hogy ez a "divat" 25 évesen felétek?

Mert akkor nincs több kérdésem....

2019. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

De, görcsölsz, hiába mondod hogy nem. Egyértelmű a viselkedésedből és hogy túlgondolsz helyzeteket. Mi van akkor, ha beülsz a kocsiba, annak ellenére hogy nem akartál? Semmi, kiszállsz miután mondjuk ittál abból az italból vagy akármi, aztán mentek tovább. Felhozhattad volna te hamarabb, hogy induljatok valamerre és kész. Lényegtelen dolgokon kattogsz. Randizz tovább és majd fokozatosan jobban érzed magad ezekben a helyzetekben.


Abban is lehet valami, hogy nem hozzád illő pasikkal találkozol, személyiségben. Mivel róluk nem nagyon írtál 1-2 sztorin kívül, ebbe nehéz belelátni.


Ami szerintem a legnagyobb gond lehet, hogy nagyon gyenge a kommunikációd, nem reagálsz megfelelően szituációkra, mert azon agyalsz, hogy amit csinálsz az okés-e, a másik mit szól hozzá, nem-e néz hülyének. Ennek is meglehet a további miértje, ha mélyebbre ásol magadban, akkor találhatsz válaszokat.


Példa a rossz reagálásra: mikor beszóltak a magassarkú miatt (amúgy játékosan, nem bántás volt a cél), akkor lehetett volna venni a lapot és "visszabökni" valami hasonlót, például "élvezettel nézem majd, ahogy megsülsz abban a nadrágban" és kis mosoly. Ennyi, továbbléptek, nem történt semmi. Egy kis adok-kapok benne van, figyelni kell ezekre, de nem kell megsértődni vagy kiakadásnak venni. Ha úgy érzed hogy bántó a másik, túllépett egy határt, akkor meg nyugodtan hagyd ott a francba, nem kell szenvedni vele.


A másik esetnél, mikor csak bólogattál, ismét a kommunikációs hiányosságaidra tippelnék. Oké hogy szinte mindenben ugyanazt szerette mint te, de attól még lehetett volna ezer ahhoz kapcsolódó dolgot mondani, átkötni, emlékeket vagy sztorikat felhozni, összekapcsolni valamivel, bármi. Nagyon egyszerű példa, hogy a zöld tea szeretete honnan jön, hol van a legfinomabb tea szerinted, vagy milyen márka a legjobb, vagy miket szoktál még inni, mit szeretnél kipróbálni, mi volt a legrosszabb és így tovább. Itt is egyébként megvan az az esély, hogy igazából nem érdekelt a pali és ezért mentél csak a flow-val, ezért nem kérdezgettél és ezért nem vitted tovább a témákat, ami megint ugye amiatt lehet, hogy nem számodra megfelelő férfiakkal randizol. Ezeket mondanám így látatlanban.

2019. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

A szitu hozta magàval. Hova üljünk be alapon elkezdtünk körözni a varosban. De ugye milliot beszelgettünk igy neha inkabb arrol szolt az egesz hogy autozunk csak celtalan mert nem a hely a lenyeg hanem a tema.

Amikor indult ki a varosbol (ahhoz kepest hogy be sem akartam szallni egyre trebb lett a helyzet hogy viszont megis elmegyek vele a vilag vegere is. En ereztem magam kellemetlenül. Ami siman atment neki. Mäk volt hogy pont fordultak vissza a kocsik es nem tudtunk kimenni)aztan letette a parton a kocsit.


Szoval az egesz helyzet egyre alazobb volt nekem.


Valahogy ezek a sracok nem tudjàk be nöi bizonytalansàgnak ezeket.

A magassarkurol is hiaba meseltem hogy ket valasztasom volt eppen vagy ebben jövök vagy mezitlab. Es a parton a füben meg csetlettem botlottam benne ugye es szolt is hogy a tömeg felé ne menjünk(nem akart velem égni)

2019. aug. 28. 08:08
 16/34 A kérdező kommentje:

14 lehet kommunikacios gondjaim vannak. Nem vagyok gyakorlott tenyleg a relative idegenekkel valo ismerkedesben!


De legalabb ne igy bénàznàm el. Hogy lassan a fel vàros rajtam "röhög".

2019. aug. 28. 08:11
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Például ebből a körözős sztoriból eléggé átjön, hogy egy nem túl értelmes paraszttal voltál, már ha nem haragszol. Ott kellett volna hagyni a fenébe és nem szórakozgatni vele. :) Még te is írod hogy megalázó volt, nem kell ezt eltűrni. Randizzon azokkal akiknek ez bejön, élvezzék a körözést.


Több önbizalom, több önértékelés. Ne engedd hogy így viselkedjenek veled.

2019. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
77%
17: nem érted. A lány neki akar tetszeni, ez az alaphelyzet. Nem a férfiválasztást akarja megváltoztatni, hanem magát akarja ebből kihozni, hogy tetszen.
2019. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18. Arrol van szo hogy legalabb pozitiv élmèny lenne a randi mégha nem is jönnènk össze. Es ne arrol szolna en mekkora balfék vagyok jézus.


Probalok gyakorolni.


Irtam a 2. es 3. Sraccal sem volt rozsasabb.


Tenyleg màr nem a pasi meg a kapcsolat a celom. Hanem csak annyi hogy legalabb normalisan sülne el egy randi es nem a fagyi esik ki a kezemböl meg ilyenek. Csak ennyit szeretnék vegre egyszer.

Komolyan gyakorlas cimen randizom manapsag.

2019. aug. 28. 08:27
 20/34 A kérdező kommentje:
A privikre azert nem reagalok mert ugy is a masik vegeben elek az orszagnak
2019. aug. 28. 08:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!