Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ha szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha szerencsétlen kinézetem van?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Edzéssel, jó frizurával és stílusos ruhákkal valamennyit tudsz rajta javítani, annyit talán épp igen, hogy valakinek jó legyél, de ha eddig nem voltál top külsejű pasi, úgy genetikailag startból (főleg arcra értem) akkor az már ezután sem nagyon leszel. Viszont mégegyszer is mondom, tudsz a jelenlegin javítani sokat. Ez attól is függ persze, hogy most, hogy állsz.
2019. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg sehogyan sem állok.
2019. júl. 8. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
semmit
2019. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, ha sehogyan sem állsz akkor most hirtelen sokat tudsz magadon javítani, ha van hozzá akaratod. Egy fél évig gyúrj, és máris lesz eredmény. Nézegesd a híres sportolók, színészek instagram oldalát és lesd el a divat trükköket, vásárolj ruha szetteket azok után. Menj be egy barber shopba és csak annyit mondj, hogy csináljon neked egy trendi, hozzád illő frizurát. Ezeket ha megcsinalod a külsődön rengeteget javíthatsz.
2019. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak az életkedvemet veszi el.
2019. júl. 8. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
A gyúrósoknak (mar nem a hobbi gyúrósoknak) általában semmi extra divatos frizurájuk nincs, és szinte folyton melegítőben, meg hasonló egyszerű cuccokban vannak. Egy fél évnyi edzés pedig még korrekt izomlázat sem hoz, nem hogy látványos változást. Én azt mondom kérdező, ne csinálj semmit, csak menj le edzeni. Ott senki nem figyel rád, te sem figyelsz másra. Kemenyen odateszed magad és pár év múlva "szörnyeteg" lehetsz. Motivációt kapsz a jó külső mellé, és rájössz hogy nem a barber shop meg a Ralph Lauren ing jelenti a "jó külsőt". A motiváció mellett az edzés, alázatra tanít, tiszteletre, hogy keményen meg kell dolgozni, meg kell szenvedni a sikerért. Ezek a tulajdonságok teszik a "férfit" szerintem :)
2019. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Persze, hogy evek kellenek. Ja nem. Tele van a net ilyen 100 napos videokkal, de szerintem mar 30 nap utan is boven jo eredmenye van.


https://www.youtube.com/watch?v=_nG43cKEbAg


Ja, es koltsege sincs, csak csinalni kell, 5 napon egy heten. Vagy lehet kiirni a kerdeseket, hogy valaki sajnaljon mar meg virtualisan.


43F

2019. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom most a kifogáskeresés a legfontosabb neked.

Szóval amit tehetnél, hogy a problémák keresése helyett az energiáidat fektethetnéd a problémáid megoldásába!!


Asszertivitás segít ebben.

2019. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-8 év kitartó folyamatos edzése kezdj bele ! Más út nem létezik, max ha nyersz a lottón.
2019. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!