Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem ha nem tudom önmagam adni es egy szerencsétlen csödtömegnek jövök le? 25n

Figyelt kérdés

Alapvetöen nem tartom magam balféknek, kalandos azaz élményekkel teli az életem, diplomam is van de tanulok még mellette jo munkahelyen dolgozom, fotomodell is voltam, sok exem kapart utanam, van jogsim jol vezetek.


De.

Mindezek ellenere a legutobbi randin:

Nem tudtam milyen cipöt vegyek fel(szétment az egyik, edzö nem all jol 30 fokban nekem szoknyaval nem volt mas ideiglenesen mig nem veszek) igy hirtelen fekete magassarkuban mentem el amin kiakadt a sportos farmeros srac hogy "kisestelyiben"megyek, aztan kimentünk kocsival a partra es visszafele elfelejtettem hova parkoltunk le, ezen megint kiakadt, hozott üditöt(elötte telon jelezte) de nem adta oda de ott volt a kocsiban igy hirtelen en kertem el, hogy felbonthatom? Es olyan erdekesen jött le a szitu mintha oda meg vissza lennék az üditöert hogy nem birom ki, jah az elejen be sem akartam szallni a kocsiba, de kerdezte hogy most itt alljunk a parkoloban??inkabb menjünk valahova, igy eleve az is hülyen jött ki ahogy beültem mint aki akarata ellenere beül, azaz egy teljes bizonytalan bena nö aki nem tudja mit akar


Massal pedig meg sem tudok szolalni randin. Ha felhozok par temat hülyesegek jönnek ki belöle hogy inkabb maradtam volna akkor csendben


Volt aki "ledominalt".pont olyanokrol beszelt mintha en lennèk ugyanazok a velemenye van ugyanolyanok a meglatasai ugyanaz vonzza mint engem, nem gyöztem hüledezni es azon agyaltam talan ismer es nyomozott utanam, de még a legaprobb dolgokban is lehetetlenül passzoltunk pl neki is a zöld tea a kedvence ugyanazt vettük a boltban, erre mellette is "bologato öleb lettem" azaz annyikat birtam kinyögni:"te is? En is!","szerintem is!","ifen pontosan igy erzem/latom en is"(mint akinek nincs sajat velemenye abszolut)


Nem ragozom tovabb.


A lenyeg hogy majdhogynem ugy ismer meg mindenki mintha valami deffektes bena nö lennék aki nem kellene a hata közepere sem meg a kutyanak sem.

Sorra otthagynak 1-2 randi utan hogy köszönik ebböl nekik több nem kell.


Hiaba chateltünk elötte akàr heteket.



Ugy erzem keptelen vagyok önmagamat adni, abszolut nem tudja a masik kivel beszel es pont nem egy bena jellemtelen szerencsetlen növel, de mindig ezt a format hozom.


Van aki kenyszeresen irogat es ilyenek utan tarrja velem ugyan a kapcsolatot de teljesen kierzödik hogy felvallrol kezel lo nincs szamarnak hasznal


2019. aug. 28. 07:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem várhatod el magadtól, hogy rutinos legyél. Ha a másik várja el, az sem igazán fair. Az, hogy cikiz ilyenek miatt az bunkó dolog. Te pedig szétagyalod az egészet (nem tudsz mást tenni valószínű, mert a para már ott van), és emiatt hibát hibára halmozol.... legalábbis magad előtt. Ezek nem igazi szakítóokok, ezt kellene látnod. Aki pedig veled ismerkedik, annak több időt kell adnia 2-3 randinál. Ha már az elején ez van, az nemcsak bénázás miatt van, kell hogy más oka legyen.

Az is baj, hogy a férfi véleményt készpénzenk veszed, és ha cikiz, kóstolgat + ami a fejedben van, azt mind igaznak fogadod el, és fel sem merül, hogy a másik hogy mer paraszt megjegyzéseket tenni egy randin, ahelyett, hogy oldaná a helyzetet. A bukózás, cikizés lehet hogy határozottnak tűnik, de nem értem miért veszed be, és miért nem látod meg, hogy ők azok, akiknek nem így illene viselkedni. Akkor mindjárt nem éreznéd magad ilyen rosszul, mert látszana, hogy a másik tényleg veled foglalkozik, és nem egy kifogástalan nőt keres. Vagy te ezt hogy látod?

2019. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
68%
4. Szerintem sem kamu, miért kell provokálni mindig az embereket?
2019. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
#22 nem kell. Szerintem sem kamu, de van hogy az (sokszor)
2019. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem, hogy te tartod magad igazán balféknek, mintsem ezek a pasik téged. Ha kellemetlenül is érzed magad emiatt, ōk is kellemetlen élményként élik meg. Nem csak ezek az apró hibák számítanak, hanem az alap hangulat, ami a randi alatt uralkodik. Aki könnyen túlteszi magát a hibákon, nem rágódik rajtuk, inkább jól érzi magát, azzal jobb a hangulat. Ha a férfiak meg is bocsájtják az apró hibáidat, azzal már nem igen tudnak mit kezdeni, ha látják rajtad, hogy zavart vagy és balféknek tartod magad.
2019. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
39%
Az mondjuk elég hihetetlenül hangzik hogy összvissz egy szétment sportcipőd, meg egy magassarkúd van. Sanszos hogy tényleg egy szerencsétlen csődtömeg vagy, de talán a jobbik értelemben. :D
2019. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem aranyos egy ilyen szórakozott lány. Valahogy természetesebbnek tűnik az egész randi dolog. Sokkal jobb mintha elküldene engem egy italért pontos instrukciókkal.
2019. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

21. Igen ha bunkozik aztal könnyebben letudnam.


De a sracok kinosan udvariasak probalnak maradni. Peldak:


Amikor nem tudtam hova parkoltunk, elnyomta magàban hogy "uristen de hülye", inkabb nem szolt semmit (de ugye az arcara volt irva)


Amikor csetlettem botlottam a magassarkuban (inkabb kicsit lemaradt hogy ne tünjön fel hogy velem van. Megertem hogy nem volt kedve karonfogni nyilvanosan hogy kisestelyis nö bukdacsol a parton)inkabb megint elnyomta magàban hogy "uristen de hülye"de nem röhögött meg semmi


Mas amikor pl epphogy megvettük a kavet kisetaltunk vele a parkba es leülesnel kiöntöttem veletlen, a srac is azon agyalt hogy most vissza kene menni hozni ujat vagy? Csak a kellemetlenseg lett belöle


Ahol megmukkanni nem tudok, ott felvallrol kezel a srac, nem lat bennem semmit, de attol még udvarias csak teljesen közömbös/valahol elutasito nem harcol a kövi randikert eppen.söt szinte ugy irogat mintha vmi utolso lennék a sorban. Ha nem lenne nö a földön alapon arra jo vagyok.



Gyakorlok tovabb. Tenyleg atlagos sracok. Vagy ugy is mondhatnam amugy en jobb nö vagyok mint ök pasiban.


Pl ha en 7-8 pontos vagyok, ök amolyan 6-7 pontosak. Nem tölük szorongok hanem magamtol hogy mar megint ki a fene van bennem.

2019. aug. 28. 08:53
 28/34 A kérdező kommentje:

25


Egy rakas edzöm van meg magassark meg stb

Csak a kettö közti atmenetböl volt egy amo szetment.

2019. aug. 28. 08:55
 29/34 anonim ***** válasza:
76%

Úgy van ahogy a 24-es írja.

Itt nem nagyon értitek a lényegét a kérdésnek. Te harcolsz ahelyett, hogy jól éreznéd magad. Nem látod mi a fontos.

"kalandos azaz élményekkel teli az életem, diplomam is van de tanulok még mellette jo munkahelyen dolgozom, fotomodell is voltam, sok exem kapart utanam, van jogsim jol vezetek." Kis regényt lehetne írni erről.

2019. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

24. Pontosan!kinos lesz az alaphangulat!!


Az exeimnek akik valoban ismernek azoknak valoban ezek poenok.

Amikor exem különleges sört kapott a csehektöl es nem gyözte ecsetelni mekkora ritkasag az ilyen mondta hogy fogjam en a kocsiban, de 1.hideg volt, 2. Megalazonak ereztem hogy en vagyok a sörtarto, azzal is elkezdtem benazni hogy max a par ujammal fogom, kiborult az egesz habzott a kocsi a végén ugye. Vele pl abbol is röhöges lett hogy ennyit a cseh sörröl ugye neg a különlegessegröl..


De ezek es hasonlok vadidegenekkel maga a szanalom!!!

2019. aug. 28. 08:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!