Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire toleralha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire toleralhato egy kapcsolatban a szexualis orientaciohoz valo hozzaallas?

Figyelt kérdés
Vagyis ha teszem azt te elfogado vagy de a masik nem.
2019. aug. 20. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Engem zavar, ha a párom szűklátókörű, kirekesztő, szélsőséges.


Köszi, de kerülöm a szélsőséges nőket, legyen homofób, rasszista, vagy bármi hasonló.

2019. aug. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavar, ha nem szereti a melegeket, csak ok nélkül ne bántson vele senkit.
2019. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Én nem csodálkozom, ha valaki nem elfogadó, már a vízcsapból is a melegek elfogadása folyik, oktatásban akarják bevezetni kisgyerekek számára, filmekben már természetes, hogy mindenki bzul, ilyenkor már fix egy oscar jelölés...

Gondolom az ilyen tartalmak mögött hatalmas szociológiai, biológiai tudás áll, vagyis ha valakit egy szerető, MELEG közegben neveltek, az fix, hogy nem válik homofóbbá pl 40 éves korára....kérdés, ez hogy hat a szexuális életére?

Végül is valahogy meg kell állítani a szaporodását az emberiségnek.

Inkább nyomják szójafasírtot...

2019. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Ehhez eszméletlenül primitív debilnek kell lenni.
2019. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

#3

Ahogy mondod, szerintem a legtöbb embert inkább az idegesíti, hogy a csapból is ez folyik, és “FOGADD EL VAGY EGY UTOLSÓ SENKI VAGY”. Én és sokan mások azt nem szeretik, ha valamit rájuk akarnak erőszakolni, ami egyébként a legkevésbé sem érdekelne. Most komolyan, kit érdekel, hogy mások mit csinálnak a négy fal között? Senkit, csak most már nem a négy fal között látjuk, hanem plakátokon, filmekben, felvonulásokon...

2019. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!