Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem, hogy "megcsalom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, hogy "megcsalom" őket, amikor nem is vagyunk kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, miért vagyok ennyire lelkiismeretes (lehet, hogy már betegesen az).

1 év egyedüllét és önfejlesztés után társkeresőzni kezdtem, és többekkel beszélgetek, akik néhány levélváltás után már nagyon szimpatikusak, megvan az összhang, jól esik velük beszélgetni.

Természetesen volt már kapcsolatom, tapasztalt vagyok, de valahogy azt érzem, mintha megcsalnám egyiket a másikkal, pedig még csak nem is találkoztunk, és pláne nem ígértünk egymásnak semmit. Ráadásul ilyenkor mindenki több emberrel beszél, tehát valószínűleg nekik sem én vagyok az egyetlen. Mégis én vagyok az, aki rosszul érzi magát, akinek bűntudata van, mintha bárkit is árverne.


Hogy tudnám ezt úgy felfogni, hogy egyszerűen fiatal vagyok, nem vagyok elköteleződve, ismerkedem, flörtölök, és közben tudom, hogy ha arra kerül a sor, akkor számos értékemmel tudok hozzájárulni a párkapcsolathoz (többek között teljes hűséggel).


22/N



2019. júl. 31. 19:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Azzal még kiegészítem, hogy azért is érezhetek így, mert szerencsére mindig jó embereket fogok ki, akik őszintén kedvesek és érdeklődőek. Mindig azt érzem, hogy pár levélváltás után nagyon megkedvelnek...
2019. júl. 31. 19:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha egyszerrel tobb ferfival is levelezel.

Anno en se csak 1 csajnak irtam egyszerre.

Ha randira kerul a sor akkor azert ne randizz massal ameddig az elozot le nem zartad es tudod hogy nem lesz kovetkezo randi.

2019. aug. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!