Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok ehhez az ötlethe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez az ötlethez a kezdeményezéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A nők piros és zöld kitűzőt viselnének.


A piros azt jelenti, hogy nem szeretne ismerkedni, mert van párja, mert leszbikus vagy bármi egyéb másért. Ha valaki megpróbálna vele ismerkedni akkor az bűncselekmény lenne.


A zöld azt jelentené, hogy nincs párom és szívesen ismerkednék, örülnék ha idejönnél hozzám. Ebben az esetben ha a nőnek nem jön be az illető akkor udvariasan visszautasítaná. Ha az mégis tovább nyomul akkor az szintén bűncselekmény lenne.


Viszont az is büntetendő lenne, ha a nő rögtön bunkón megalázva utasítaná vissza az a férfit ( ha zöld kitűzője lenne)


Ezzel mindenki nyerne:


- azok a nők akik nem szeretnének ismerkedni megķímélnék magukat attól a helyzettől, hogy vissza kelljen utasítani valakit, nem zaklatná őket feleslegesen senki


-azok a nők akik ismerkedni szeretnének nagyobb esélyel meri majd leszólítani valaki


- a kezdeményző férfiak pedig tudják, hogy kihez felesleges odamenni, akihez odamehetnek azok se fogják megalázni őket, ha az első nemre elköszönnek tőlük


2019. júl. 13. 13:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%

Szerinted mi lenne a színvak férfiakkal?


Most pont ugyanaz van veled, csak te érzelmi vak vagy, aki a nonverbális jeleket nem látja és nem érti.

2019. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Hogy lehetne bizonyítani ezeket a bűncselekményeket?


És akkor már oda se mehet egyik ember se a másikhoz beszélni, mert az bűncselekmény?

2019. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Az is problémás, hogy ilyen kategória nincsen.

"azok a nők akik ismerkedni szeretnének"

Nem akarok ISMERKEDNI párkapcsolati céllal.

Éppen ellenkezőleg. Az ismerőseim közül szeretnék választani párt. Mert már ismerem őket és a 2000 ismerősömből van 3, akivel szivesen kedveskedek.

2019. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez egy militáns birkatársadalomnak tűnik így első blikkre. Mindenesetre, ha nem itt, hanem valahol másutt bevezetnék, arra azért kíváncsi lennék, hogy hogyan működne a dolog.
2019. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Működhetne egy alternatív univerzumban, ahol mindenki élete a pérkeresésre éleződne ki és az ahol az lenne a legnagyobb gond a világon, ha valaki nem talál párt.
2019. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

1#


Nem akarok veszekedni, csak egy ötletnek szántam. Sajnálom, hogy egyből személyeskedsz. Én ezt nem fogom megtenni Veled.


Persze a nonverbális jelek azok jók, ez egy plusz lenne.

2019. júl. 13. 14:00
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

Igen, én is azt mondom, hogy ez nem lenne működésképtelen, ha valóban az erőszakoskodó férfiak azonnal büntetve lennének akik nem értenek első szóra.

De ahogy előttem is írták az élet nem csak ekörül forog, így hülyeség az egész.


És, ha egy férfi normálisan oda megy egy nőhöz szerintem most sem megalázva küldi el, ha nem szükséges.

2019. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

2#

Ez jogos észrevétel.

2019. júl. 13. 14:03
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Ostoba ötlet.

Komolyan, úgy kéne megjelölni az embereket, mint annó a zsidókat?

Több helyen hibás az elmélet, pl szívesen ismerkednék huszonéves srácokkal, de ha rám tapad az ötvenés éves pasi, és nem hagy békén, akkor igenis bunkón fogom elküldeni.

Áldom az eget, hogy nem kell ilyen világban élnem.


21/L

2019. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

3#


Ok, Te nem szeretnél ismerkedni, de viszont lehet, hogy Veled szeretnének. Ha egyből látnák, hogy Te semmiképpen nem vagy rá vevő, akkor magadat kímélhetnéd meg attól, hogy idegen emberek zaklassanak feleslegesen.

2019. júl. 13. 14:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!